14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

05.03.17 - 11.03.17

וונוס במהלך נסיגה
הרבה אירועים מתרחשים בימים אלה בשמיים – אבל המשמעותי מכולם הוא שוונוס, כוכבת הרגשות והאהבה, תיכנס למהלך של נסיגה אשר ימשך עד לאמצע אפריל וישפיע באופן משמעותי על הרגשות שלנו... כיצד? על כך בתחזית...

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
הימים פרקטיים ומעשיים וטוב להתבונן בהם קדימה. זהו זמן של עשייה ושל הגשמה. יחד עם זאת מיקומם של מארס וונוס יכולים להיות מאתגרים, והפתרון – הוא להסתכל קדימה ולפעול בצורה עניינית. האתגר של וונוס קורה כאשר היא נמצאת בזירה החברתית שלכם ויכולה לעורר סערות במה שקשור לחברים. מה לעשות? לא לקחת ללב, אלא להמשיך לעשות את הדברים המעשיים ולהתבונן קדימה. אתגרו של מארס קורה כאשר הוא מעורר את הזירה הרגשית שלכם, ועלול לגרום לערות רגשיות וגם לריבים עם המשפחה. מה לעשות? לא לקחת ללב, אלא להמשיך לעשות את הדברים המעשיים ולהתבונן קדימה.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©