14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

12.03.17 - 18.03.17

נסיגתה המתמשכת של וונוס
הדגש העיקרי השבוע הוא נסיגתה המתמשכת של וונוס, אשר כבר החלה ותמשיך עד ה 15.4. וונוס בזמן הזה מערפלת ומבלבלת את הרגשות שלנו ולא ממש כדאי לסמוך עליהם (או על עצמינו), בעיקר כאשר אנו חשים שהרגשות שלנו לא מאוזנים. מוטב לדבוק בהגיון ובעשייה. ולכן התחזית הפעם מתמקדת דווקא במיקומו של מארס – כוכב העשייה, והשפעתו עליכם.

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
מארס נמצא עד אמצע אפריל בבית המשפחה שלכם. זהו לא מיקום פשוט עבור מארס להיות בו – כי מארס אוהב להתסיס את הרגשות ולעורר מריבות ומלחמות. אתם נכנסים לפרק זמן בו תצטרכו לפתח את הסבלנות ואת יכולת הגישור שלכם – כי בזמן הזה יכולות להתעורר הרבה סערות רגשיות ומריבות ותחרותיות. מארס משפיע גם על הקשר בין בני הבית, גם על הקשר שלכם עם הקרובים לכם וגם – בלי קשר לאנשים אחרים בכלל – על מצב הרגשות שלכם שיהיה סוער למדי. ראו את זה כשעור חשוב בהתפתחות וכשעור שמאפשר לכם ללמוד על התגובות האוטומטיות שלכם – ולהימנע מהם על מנת להשכין שלום פנימי וחיצוני.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©