14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

19.03.17 - 25.03.17

כוכבת הרגשות הולכת הפוך
השמש, וונוס ומרקיורי כולם צמודים זה לזה בשמיים. וונוס – כוכבת הרגשות הולכת הפוך, ואנו צריכים בזמן הזה לבטוח יותר בהגיון הפשוט שלנו (מרקיורי), ולא ברגשות (וונוס). בנוסף – מארס, כוכב העשייה, מבלה עד אמצע אפריל במרחב הלהבה, ומקפיץ את רמות האדרנלין ואת יכולת העשייה שלנו...

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
השמש, מרקיורי וונוס (שנמצאת במצב של נסיגה עד ה 15.4) נמצאים כולם בזירת התקשורת שלכם. השמש ומרקיורי מוסיפים לכם הרבה מאוד במיקומם זה ומחדדים את היכולת הוורבאלית שלכם, מביאים לכם הרבה רעיונות, הופכים אתכם לחברותיים יותר ומעשירים את חיי החברה שלכם. אבל וונוס, שנמצאת שם בנסיגה, יכולה להעיב על הדברים. על מנת להימנע מהשפעתה השלילית של וונוס חשוב מאוד לא להתפרץ רגשית, בעיקר על החברים שלכם. חשוב לא לקחת יותר מדי ללב דברים שנאמרים – הביאו בחשבון שאתם רגישים במיוחד. ובנוסף – לא לערב רגשות במקומות שקשורים לשיווק ואדמיניסטרציה.

מיקומו של מארס עשוי לעורר ריבים בזירה המשפחתית, ומומלץ מאוד לעשות דברים מהנים ביחד עם המשפחה, על מנת שהאנרגיה המארסיאנית תופנה החוצה, ולא אחד כלפי השני...
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©