14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

26.03.17 - 01.04.17

וונוס שהולכת אחורנית
השמש נמצאת עתה תחת עננתה של וונוס, כוכבת הרגשות, אשר נמצאת בצמידות אל השמש במצב של נסיגה. וזה אומר שהחלק המודע שלנו (השמש) מוטה על ידי הרגשות המאוד מאוד מבולבלים שלנו (וונוס שהולכת אחורנית). אולם במקביל לזה נמצא הפתרון, בדמותם של מארס – הכוכב הענייני, ומרקיורי – הכוכב הלוגי, שנמצאים הרחק מן השמש וכל הבלאגן הרגשי ומאפשרים מסלול יותר רציונאלי ומעשי לצעוד בו, שלימים אלה יהיה המסלול המועדף... בקצרה – טוב להשתמש בשכל ולהיות עניניים בימים אלה, מאשר לטבוע בביצה הרגשית...

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
השמש וונוס מעיבים השבוע על ההיגיון הבריא שלכם, על התקשורת ועל קשרים עם חברים. הצרות קורות כאשר אתם מתחילים לערב רגשות במקום הגיון. חשוב מאוד לא להתפרץ רגשית, בעיקר על החברים שלכם. חשוב לא לקחת יותר מדי ללב דברים שנאמרים – הביאו בחשבון שאתם רגישים במיוחד. ובנוסף – לא לערב רגשות במקומות שקשורים לשיווק ואדמיניסטרציה.

מיקומו של מארס עשוי לעורר ריבים בזירה המשפחתית, ומומלץ מאוד לעשות דברים מהנים ביחד עם המשפחה, על מנת שהאנרגיה המארסיאנית תופנה החוצה, ולא אחד כלפי השני... בימים אלה מרקיורי מופיע בזירה המשפחתית שלכם ומאפשר לכם לפתור דברים על ידי תקשורת חברית, בהירה ואיכותית.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©