14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

02.04.17 - 08.04.17

המרפא הפצוע
כירון הוא הגוף השמימי המסמל את נקודת הפצע והריפוי בחיים של אדם. ממש על העיקרון האינדיאני של "המרפא הפצוע" הטוען כי מי רק שעבר מסע של החלמה בחייו – יכול לרפא אחרים.
בימים אלה כירון עובר למרחב אסטרולוגי חדש – מרחב האגם. וזהו אירוע מיוחד. תנועתו של כירון איטית והוא נמצא בכל מרחב אסטרולוגי פרק זמן של בין שנתיים לשמונה שנים. בפרק הזמן הזה אפשרות חדשה של הילינג נוצרת בעולם, ובתוכינו.

מבחינה עולמית – כירון ישהה הפעם במרחב האגם כ 9 שנים בהן ישנה אפשרות לתחושה של אחדות אשר תרפא הרבה מן המכאובים העולמיים. דרך האגם מאפשר לנו להבין ולחוש כי הכל אחד, ומובן שהבנה זו יכולה לסיים הרבה מאוד מן הצרות העולמיות, באם אנשים אכן יתחברו לאפשרות הזו ולתהליך הריפוי המוצע בימים אלה מן הכוכבים.
בנוגע להשפעה האישית – כירון משפיע אחרת על כל מרחב אסטרולוגי, ועל כך תוכלו לקרוא בהרחבה בתחזית האישית שלכם. 

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
כירון, כוכב הריפוי, מציע לכם מסלול של ריפוי בכל מה שקשור לתקשורת ולחברות. כירון מתחיל עתה מסע שימשך תשע שנים ויסייע לכם לרפות מכאובים שקשורים ביצירת קשרים, בדיבור ובהבעה. אם יש לכם קושי עם תחומים אלה – כירון מאפשר אט אט ריפוי יסודי ועמוק אשר בסופו של דבר יאפשר לכם להיות תקשורתיים יותר וחברותיים יותר. בנוסף – כירון מאפשר לכם להתחבר לדרכים שונות של ריפוי המשלבות את המימד המילולי – כלומר כיוונים של יעוץ, שיחה והסברים המציעים הבנות ותהליכי ריפוי לאנשים אחרים.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©