14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

09.04.17 - 15.04.17

נסיגתה של וונוס
זהו השבוע האחרון לנסיגתה של וונוס, אשר התרחשה בחודש וחצי האחרונים. וונוס לא תסיים ללא תזכורת מרעישה עבורינו לשמור על הרגשות שלנו יציבים. אז אם התאפקנו עד עכשיו ולא התפרצנו רגשית (וכל הכבוד לנו!) לא כדאי להירדם עכשיו בשמירה ולהרוס את כל מה שהצלחנו לעשות בחודש האחרון! שמרו על עצמכם מהתפרצויות והגזמות רגשיות...

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
זהו השבוע האחרון לנסיגתה של וונוס, וגם בו היא מעיבה על ההיגיון הבריא שלכם, על התקשורת ועל קשרים עם חברים. הצרות קורות כאשר אתם מתחילים לערב רגשות במקום הגיון. חשוב מאוד לא להתפרץ רגשית, בעיקר על החברים שלכם. חשוב לא לקחת יותר מדי ללב דברים שנאמרים – הביאו בחשבון שאתם רגישים במיוחד. ובנוסף – לא לערב רגשות במקומות שקשורים לשיווק ואדמיניסטרציה.
מיקומו של מארס עשוי לעורר ריבים בזירה המשפחתית, ומומלץ מאוד לעשות דברים מהנים ביחד עם המשפחה, על מנת שהאנרגיה המארסיאנית תופנה החוצה, ולא אחד כלפי השני... מרקיורי, אשר נמצא בזירה המשפחתית שלכם, מאפשר לכם לפתור דברים על ידי תקשורת חברית, בהירה ואיכותית.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©