15.12 – 13.1

תחזית שבועית: מזל קשת

22.01.17 - 28.01.17

מהלכי מארס
השבוע מארס נכנס אל מרחב חדש – מרחב האגם (קונסטלציית דגים), שם ישהה בכל החודש הקרוב.
מארס הוא הכוכב האדום, אחד משכנינו הכוכביים הקרובים ביותר, הנקרא על שם אל המלחמה הרומי. מיקומו משפיע על האופן שבו אנו עושים דברים. עם מארס במרחב האגם יש לנו אפשרות ללמוד כיצד לא עושים דברים לבד – אלא רואים את מה שאנו עושים כחלק ממרקם גדול הרבה יותר.
התחזית הפעם תלווה את מהלכי מארס ותראה לכל אחד מבני השבטים האסטרולוגים כיצד מארס ישפיע על האופן בו נעשה דברים, וגם ממה צריך להזהר...

לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

גמישות - (לשעבר קשת) – לנולדים בין 15.12 – 13.1
מארס נמצא מעתה ועד סוף פברואר בבית המשפחה שלכם. זהו לא מיקום פשוט עבור מארס להיות בו – כי מארס אוהב להתסיס את הרגשות ולעורר מריבות ומלחמות. אתם נכנסים לפרק זמן בו תצטרכו לפתח את הסבלנות ואת יכולת הגישור שלכם – כי בזמן הזה יכולות להתעורר הרבה סערות רגשיות ומריבות ותחרותיות. מארס משפיע גם על הקשר בין בני הבית, גם על הקשר שלכם עם הקרובים לכם וגם – בלי קשר לאנשים אחרים בכלל – על מצב הרגשות שלכם שיהיה סוער למדי. ראו את זה כשעור חשוב בהתפתחות וכשעור שמאפשר לכם ללמוד על התגובות האוטומטיות שלכם – ולהימנע מהם על מנת להשכין שלום פנימי וחיצוני.
לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

קשת – אש. סגול. בעל ראייה הוליסטית לחיים. נתפס כמי שמקדים את זמנו. מביט אל האופק, כמו החץ שלו. משרה סביבו אווירה של עליצות ואופטימיות. בזכותו תמיד מסתדרים העניינים בסופו של דבר.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©