15.12 – 13.1

תחזית שבועית: מזל קשת

29.01.17 - 04.02.17

צמידויות ומעברים
השמיים מלאים פעילות והתרחשות, המשפיעים כמובן על חיינו כאן על כדור הארץ.
השבוע מרקיורי, כוכב החשיבה, נצמד אל פלוטו כוכב השינויים הגדולים. צמידות זו מאפשרת שינוי מהותי בדפוסי החשיבה שלנו, אבל יש ה גם מלכודת של אפשרות להיות אובססיביים מדי בחשיבה. חשוב מאוד לשים לב למה ולאיך שאנו חושבים השבוע – וכמובן תמיד נזכור שהמחשבה שלנו יוצרת את המציאות בה אנו חיים.

הצמד המיתולוגי וונוס ומארס נפגשים בשמיים בימים אלה, מפגש אשר אפשר לראות בעין בשמי הערב המרהיבים. וונוס ומארס נפגשים בערך אחת לשנה (המפגש הבא יהיה באוקטובר). המפגש הזה מסמל את הקשר המיוחד האפשרי בין הגבר לאישה, בין הצד היצירתי לצד המעשי, בין הצד רגשי לצד הפרקטי ועוד – ועל כך בהרחבה בתחזית השבועית.

ואחרון מאוד מאוד מאוד חביב, גדול ומשמעותי – בשבוע הבא סאטורן יעבור למרחב אסטרולוגי חדש! לאחר ששהה שנתיים וחצי במרחב השער סאטורן, אדון הקארמה יעבור למרחב הגמישות. סאטורן הוא כוכב איטי ולכן מעבר של ממרחב אחד למשנהו הוא עניין אסטרולוגי משמעותי – אבל על כך בהרחבה בשבוע הבא... יש למה לחכות!

לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

גמישות - מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
וונוס ומארס נמצאים עכשיו בזירה המשפחתית שלכם, שקשורה גם לעולם הרגש. משם מארס וונוס מאפשרים לכם עכשיו ליצור שיתוף פעולה טוב עם בני המשפחה, ומאפשרים לכם מחדש למצוא את ההנאה מפשוט להיות ביחד. הרגשות מתאזנים וחוזרים להרמוניה ויש הרבה רגעים של כייף. יחד עם את – השילוב של וונוס ומארס באזור שמשפיע מאוד על העולם הרגשי, הופך אתכם למאוד רגישים והרגשות שלכם יכולים להיות מאוד סוערים, אז קחו לתשומת לבכם ואל תתנו לרגשות הנמוכים יותר להתפרץ מכם בדרך לא מאוזנת או פוגענית.
לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

קשת – אש. סגול. בעל ראייה הוליסטית לחיים. נתפס כמי שמקדים את זמנו. מביט אל האופק, כמו החץ שלו. משרה סביבו אווירה של עליצות ואופטימיות. בזכותו תמיד מסתדרים העניינים בסופו של דבר.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©