15.12 – 13.1

תחזית שבועית: מזל קשת

19.02.17 - 25.02.17

סאטורן משפיע עליכם 
ימים אלה סאטורן, אדון הקארמה, עובר למרחב אסטרולוגי חדש. סאטורן הוא כוכב גדול ואיטי. הוא נמצא בכל מרחב אסטרולוגי כשנתיים וחצי, ולכן מעברו למקום חדש הוא אירוע מיוחד ורב משמעות.
סאטורן הוא הכוכב המראה לנו היכן מצויים הקשיים שלנו. במיקום בו ימצא במפה שם נראה יותר עיכובים, קשיים ומגבלות. אולם העיכובים האלה אינן סתמיים. מדובר בשיעורים שעלינו ללמוד ועיכובים שבאים לטובתנו, ובעיקר מוודאים שלא נקבל את הדברים לפני הזמן המתאים.

בתחזית הפעם תוכלו לקרוא כיצד סאטורן ישפיע עליכם בכל השנתיים הקרובות!

הגמישות - מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
סאטורן, אדון הקארמה, נכנס בימים אלה למרחב שלכם, מרחב השער, שם הוא ישהה בשנתיים וחצי הקרובות. סאטורן הוא כוכב לא פשוט, אמנם, אבל יש עימו גם מתנות חשובות ביותר. מצד הלא פשוט סאטורן הוא כוכב שגורם לעיכובים ולקשיים. מה שפעם הלך בקלות ידרוש עכשיו הרבה יותר זמן, יותר השקעה ויותר עבודה. בנוכחות של סאטורן קשה מאוד לשנות דברים או לצאת לדרך חדשה. מצד שני – סאטורן גם מלמד אתכם את שיעורי החיים החשובים שלכם, אולי אלו שהצלחתם להתחמק מהם עד כה. השיעורים יכולים להיות מאתגרים ולא פשוטים - אבל בסך הכל הם מלמדים אתכם הרבה מאוד וגורמים להתפתחות ולהתקדמות שלא היתה יכולה להיווצר בדרך אחרת. במהלך הזמן הזה תעברו מסע של התבגרות ויצירת מרכז כובד פנימי חזק ויציב בתוככם – ואלו המתנות של סאטורן אשר ילוו אתכם הלאה, אח"כ בהמשך הדרך.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

קשת – אש. סגול. בעל ראייה הוליסטית לחיים. נתפס כמי שמקדים את זמנו. מביט אל האופק, כמו החץ שלו. משרה סביבו אווירה של עליצות ואופטימיות. בזכותו תמיד מסתדרים העניינים בסופו של דבר.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©