15.12 – 13.1

תחזית שבועית: מזל קשת

26.02.17 - 04.03.17

ליקוי חמה ביום ראשון 
אנחנו נמצאים בתקופה כוכבית מיוחדת במינה. ביום ראשון יהיה ליקוי חמה שלא נראה מישראל אבל מורגש בחיינו.. תקופה זו יכולה להיות לא פשוטה ומאתגרת בה תחומים שבדרך כלל לא מתערבבים, תחומי השמש, והירח, מתערבבים זה עם זה בימים אלה – לטוב ולרע. הדמיון עם המציאות, המודע עם תת המודע, העבר עם העתיד.

התחזית הפעם תעזור לנו לדעת מראש מהם התחומים בחיינו ה"מתנגחים" עתה זה בזה ואולי אף תעזור לנו עם טיפים חשובים...

גמישות - מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
מוטב לחכות עם כל הדברים עד תום השפעת ליקוי החמה של יום ראשון, ועד לפחות אמצע השבוע. נראה שהליקוי יכול להשפיע לרגעה על מה שקשור אצלכם לחשיבה – שיכולה להיות מבולבלת במיוחד, חברים – שדברים מן העבר יכולים פה להעיב על מערכות היחסים, ותקשורת – כאשר סביר להניח שתאמרו דברים שממש ממש לא הייתם אומרים אותם או כותבים אותם עם קצת יותר חשיבה. ולכן – מוטב לשמור על עצמכם ולא לפרסם את מאמריכם ודעותיכם בזמן זה של ליקויים... בנוסף – היצמדותו של מארס לאוראנוס בימים אלה הופך אתכם לנפיצים במיוחד בימים אלה. טוב לדעת זאת ולעשות את העבודה ההתפתחות הדרושה על מנת להתעלות על התגובות האוטומטיות בימים אלה.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

קשת – אש. סגול. בעל ראייה הוליסטית לחיים. נתפס כמי שמקדים את זמנו. מביט אל האופק, כמו החץ שלו. משרה סביבו אווירה של עליצות ואופטימיות. בזכותו תמיד מסתדרים העניינים בסופו של דבר.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©