15.12 – 13.1

תחזית שבועית: מזל קשת

12.03.17 - 18.03.17

נסיגתה המתמשכת של וונוס
הדגש העיקרי השבוע הוא נסיגתה המתמשכת של וונוס, אשר כבר החלה ותמשיך עד ה 15.4. וונוס בזמן הזה מערפלת ומבלבלת את הרגשות שלנו ולא ממש כדאי לסמוך עליהם (או על עצמינו), בעיקר כאשר אנו חשים שהרגשות שלנו לא מאוזנים. מוטב לדבוק בהגיון ובעשייה. ולכן התחזית הפעם מתמקדת דווקא במיקומו של מארס – כוכב העשייה, והשפעתו עליכם.

גמישות - (לשעבר קשת) – לנולדים בין 15.12 – 13.1
מארס נמצא במיקום מצויין עבורכם, בו הוא ישהה עד אמצע אפריל. מדובר בפרק זמן שבו האנרגיה של מארס עומד לרשותכם – אתם תרגישו חזקים יותר, ערניים יותר, פעילים יותר – ובעיקר – שמחים יותר. מיקומו של מארס הוא מצויין עבור אומנים, אמנים ויוצרים – הוא מעלה את רמת היצירה ומאפשר לכם להוציא החוצה אל העולם את החומרים שלכם. נראה שתשקיעו הרבה בעשייה של דברים שפשוט מהנים אתכם ועושים לכם טוב. אתם יכולים לראות את התקופה כמתנה שנותנת דרור לביטוי היצירתי שלכם
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

קשת – אש. סגול. בעל ראייה הוליסטית לחיים. נתפס כמי שמקדים את זמנו. מביט אל האופק, כמו החץ שלו. משרה סביבו אווירה של עליצות ואופטימיות. בזכותו תמיד מסתדרים העניינים בסופו של דבר.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©