15.12 – 13.1

תחזית שבועית: מזל קשת

02.04.17 - 08.04.17

המרפא הפצוע
כירון הוא הגוף השמימי המסמל את נקודת הפצע והריפוי בחיים של אדם. ממש על העיקרון האינדיאני של "המרפא הפצוע" הטוען כי מי רק שעבר מסע של החלמה בחייו – יכול לרפא אחרים.
בימים אלה כירון עובר למרחב אסטרולוגי חדש – מרחב האגם. וזהו אירוע מיוחד. תנועתו של כירון איטית והוא נמצא בכל מרחב אסטרולוגי פרק זמן של בין שנתיים לשמונה שנים. בפרק הזמן הזה אפשרות חדשה של הילינג נוצרת בעולם, ובתוכינו.

מבחינה עולמית – כירון ישהה הפעם במרחב האגם כ 9 שנים בהן ישנה אפשרות לתחושה של אחדות אשר תרפא הרבה מן המכאובים העולמיים. דרך האגם מאפשר לנו להבין ולחוש כי הכל אחד, ומובן שהבנה זו יכולה לסיים הרבה מאוד מן הצרות העולמיות, באם אנשים אכן יתחברו לאפשרות הזו ולתהליך הריפוי המוצע בימים אלה מן הכוכבים.
בנוגע להשפעה האישית – כירון משפיע אחרת על כל מרחב אסטרולוגי, ועל כך תוכלו לקרוא בהרחבה בתחזית האישית שלכם. 

גמישות - מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
כירון, כוכב הריפוי, נכנס עתה למסע של תשע שנים בו הוא ירפא מכאובים אשר קשורים לילדות שלכם. זהו תהליך ריפוי רגשי יסודי, איטי וטוב מאוד המאפשר לכם ממש לכתוב מחדש את זכרונות הילדות שלכם ולהתרפא מהרבה דברים אשר קרו לכם בגיל צעיר וכמובן משפיעים עליכם רגשית עד היום. מסע הריפוי של זיכרונות העבר יאפשר לכם איזון רגשי ובריאות רבה. בנוסף – זהו הזמן להתחיל לבדוק כיצד אתם יכולים להציע ריפוי לבני המשפחה שלכם הנמצאים סביבכם.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

קשת – אש. סגול. בעל ראייה הוליסטית לחיים. נתפס כמי שמקדים את זמנו. מביט אל האופק, כמו החץ שלו. משרה סביבו אווירה של עליצות ואופטימיות. בזכותו תמיד מסתדרים העניינים בסופו של דבר.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©