15.12 – 13.1

תחזית שבועית: מזל קשת

09.04.17 - 15.04.17

נסיגתה של וונוס
זהו השבוע האחרון לנסיגתה של וונוס, אשר התרחשה בחודש וחצי האחרונים. וונוס לא תסיים ללא תזכורת מרעישה עבורינו לשמור על הרגשות שלנו יציבים. אז אם התאפקנו עד עכשיו ולא התפרצנו רגשית (וכל הכבוד לנו!) לא כדאי להירדם עכשיו בשמירה ולהרוס את כל מה שהצלחנו לעשות בחודש האחרון! שמרו על עצמכם מהתפרצויות והגזמות רגשיות...

גמישות - מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
הדבר החשוב והמרכזי ביותר שקורה עכשיו מבחינה אסטרולוגית הוא שסאטורן, אדון הקרמה, נמצא בישורת עם מרכז הגלקסיה במרחב האסטרולוגי שלכם – מרחב הגמישות. זהו זמן רוחני יוצא דופן בו אתם אמורים להתכוונן ליעוד הגבוה יותר ולמשמעות הגבוהה יותר של חייכם. הזמן הזה חשוב מאוד על מנת לדייק את מי ומה שאתם ומה שאתם רוצים לעשות בחייכם. אבל הרבה דברים שוליים באים להסיט אתכם מן הראייה המרכזית הזו. בעיקר רגשות אשר יכולים להיות עתה סבוכים. חשוב שתבינו שכל הדברים הרגשיים, כולל התמודדויות עם המשפחה וזיכרונות מן הילדות אשר מציפים עכשיו, למעשה באים להסיט אתכם מראייה שהיא הרבה יותר גבוהה ורחבה. חשוב להתמקד עכשיו במה שבאמת באמת חשוב ועל-זמני.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

קשת – אש. סגול. בעל ראייה הוליסטית לחיים. נתפס כמי שמקדים את זמנו. מביט אל האופק, כמו החץ שלו. משרה סביבו אווירה של עליצות ואופטימיות. בזכותו תמיד מסתדרים העניינים בסופו של דבר.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©