13.2 – 13.3

תחזית שבועית: מזל דלי

30.04.17 - 06.05.17

וונוס במרחב האגם
מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שעדיין נמצא בנסיגה, מתרחק עכשיו מן השמש, וזה בעיקר סימן טוב. זה אומר שהשפעתו על רובנו תהיה פחותה, וזה גם אומר שתחום ההשפעה שלו עלינו משתנה מזה שהיה שבוע שעבר. כלומר שהקצרים בתקשורת עומדים לקבל אופי אחר מזה שחשנו בשבועיים האחרונים. נסיגתו של מרקיורי מסתיימת ב 3.5.

בנוסף – וונוס במרחב האגם מרחיבה את הרגשות ואת הלב שלנו, ואילו מארס במרחב המפתח מבקש מאיתנו להאט את הקצב ולבדוק טוב טוב מה הן הסיבות בגלל אנו עושים דברים לפני שאנו קופצים לעשייה עצמה.

המפל - מזל דלי החדש – לנולדים בין 13.2 –13.3
מרקיורי שהחל את נסיגתו בזירת התקשורת שלכם ועשה שם צרות צרורות – עובר למקום חדש. זה אומר שכל מה שקשור לתקשורת לא רק הופך לטוב יותר, אלא הופך לממש-ממש נהדר. זהו שינוי משמעותי שתוכלו לחוש ולראות אותו. השבוע הוא בהחלט הזמן לשוחח עם אנשים, לכתוב ולדבר, כי בניגוד לשבוע שעבר – קישורי התקשורת שלכם עכשיו במיטבם. מה שכן – מיקומו הנוכחי של נסיגת מרקיורי מעידה על אפשרות לבלבול בכל מה שקשור לכספים, אז בדקו את הדברים היטב, אל תבזבזו והשתדלו להימנע מהחלטות כלכליות עד ליום חמישי.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

דלי – אוויר. טורקיז. חדשן, מרדן, עצמאי ובעל יושרה. סקרן לגבי אנשים ורעיונות. למרות אמונתו שכל בני האדם שווים, הוא אליטיסטי, מתבדל, ומתחבר רק עם מי שמספיק אינטליגנטי לטעמו. מאוד רוחני.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©