14.3 – 12.4

תחזית שבועית: מזל דגים

30.04.17 - 06.05.17

וונוס במרחב האגם
מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שעדיין נמצא בנסיגה, מתרחק עכשיו מן השמש, וזה בעיקר סימן טוב. זה אומר שהשפעתו על רובנו תהיה פחותה, וזה גם אומר שתחום ההשפעה שלו עלינו משתנה מזה שהיה שבוע שעבר. כלומר שהקצרים בתקשורת עומדים לקבל אופי אחר מזה שחשנו בשבועיים האחרונים. נסיגתו של מרקיורי מסתיימת ב 3.5.

בנוסף – וונוס במרחב האגם מרחיבה את הרגשות ואת הלב שלנו, ואילו מארס במרחב המפתח מבקש מאיתנו להאט את הקצב ולבדוק טוב טוב מה הן הסיבות בגלל אנו עושים דברים לפני שאנו קופצים לעשייה עצמה.

האגם - מזל דגים החדש – לנולדים בין 14.3 – 12.4
וונוס ומרקיורי נמצאים במרחב האסטרולוגי שלכם ושניהם, כל אחד בדרכו, רומזים לכם ללכת עם הלב ולא עם ההגיון. וונוס היא כוכבת הרגשות והנוכחות שלה במרחב שלכם פותחת את הלב שלכם, מעמיקה את הרגשות וגם מהווה אפשרויות לאהבה חדשה לחפצים בכך. מרקיורי נמצא בנסיגה עד יום רביעי ומבלבל את המחשבה. אבל משום שוונוס נמצאת שם די ברור שלא צריך ללכת עכשיו את המחשבה... הורו לעצמכם ללכת אחר התשוקה והאהבה בזמנים אלה, אבל שימו לב גם להישאר עם רגליים על הקרקע.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

דגים – מים. ירוק. מזל מורכב ביותר. מעורפל, חמקמק, רחמן, אינטואיטיבי, חסר ביטחון ופגיע. כל כך מסתיר את רגשותיו, שלפעמים אינו יודע בעצמו מה הוא מרגיש ומה מרגישים כלפיו.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומית | הורוסקופ

 

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©