13.4 – 13.5

תחזית שבועית: מזל טלה

30.04.17 - 06.05.17

וונוס במרחב האגם
מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שעדיין נמצא בנסיגה, מתרחק עכשיו מן השמש, וזה בעיקר סימן טוב. זה אומר שהשפעתו על רובנו תהיה פחותה, וזה גם אומר שתחום ההשפעה שלו עלינו משתנה מזה שהיה שבוע שעבר. כלומר שהקצרים בתקשורת עומדים לקבל אופי אחר מזה שחשנו בשבועיים האחרונים. נסיגתו של מרקיורי מסתיימת ב 3.5.

בנוסף – וונוס במרחב האגם מרחיבה את הרגשות ואת הלב שלנו, ואילו מארס במרחב המפתח מבקש מאיתנו להאט את הקצב ולבדוק טוב טוב מה הן הסיבות בגלל אנו עושים דברים לפני שאנו קופצים לעשייה עצמה.

הלהבה - מזל טלה החדש – לנולדים בין 13.4 – 3.5
השמש במרחב הלהבה ממלאת אתכם באנרגיה רבה במודעות הולכת וגוברת למי שאתם, לתשוקות שלכם ולייעודכם. מרקיורי שהיה עד כה בנסיגה במרחב שלכם – עזב עכשיו את המרחב שלכם וזה ממש מצויין. הבלבול והערפול שאפיינו את השבועיים האחרונים נסוגים והתמונה עכשיו מאוד בהירה. מארס נמצא גם הוא במיקום מצויין עבורכם המאפשר לכם ליישם ולהגשים את החלומות שלכם במהירות עצומה, וגם עם הרבה אחריות. זהו זמן נפלא עבורכם – תהנו ממנו!
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

טלה – אש. זהב. נמרץ, שמח, אופטימי. כמזל שפותח את גלגל המזלות, הוא רץ קדימה תמיד. ממש לא מעניין אותו העבר. הוא ביצועיסט, ונוטה לפשטנות. כמו האש, הוא מהיר, וחסר סבלנות.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©