14.5 – 14.6

תחזית שבועית: מזל שור

30.04.17 - 06.05.17

וונוס במרחב האגם
מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שעדיין נמצא בנסיגה, מתרחק עכשיו מן השמש, וזה בעיקר סימן טוב. זה אומר שהשפעתו על רובנו תהיה פחותה, וזה גם אומר שתחום ההשפעה שלו עלינו משתנה מזה שהיה שבוע שעבר. כלומר שהקצרים בתקשורת עומדים לקבל אופי אחר מזה שחשנו בשבועיים האחרונים. נסיגתו של מרקיורי מסתיימת ב 3.5.

בנוסף – וונוס במרחב האגם מרחיבה את הרגשות ואת הלב שלנו, ואילו מארס במרחב המפתח מבקש מאיתנו להאט את הקצב ולבדוק טוב טוב מה הן הסיבות בגלל אנו עושים דברים לפני שאנו קופצים לעשייה עצמה.

המפתח (מזל שור החדש) – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
מארס נמצא במרחב האסטרולוגי שלכם ומעודד אתכם לעשייה ולהגשמה. נראה שיש לכם הרבה אומץ ובהחלט אפשר לנתב את האנרגיות של מארס מקדום הפרויקטים החשובים שלכם. התחושות מעניינת מאוד קורית עכשיו גם בזירת היעוד שלכם. שם נמצאים שני כוכבים – וונוס כוכבת הרגש, האהבה והתשוקה, ומרקיורי, כוכב החשיבה שנמצא עכשיו בנסיגה עד ה 3.5. זהו סימן לכך שבכל מה שקשור ליעוד חשוב ללכת עכשיו אחר הלב והרגש, ולא אחר ההיגיון...
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

מזל שור – אדמה. אדום. מזל יציב ובעל ביטחון כמו האדמה אותה מסמל. חומרי, חומרני, חרוץ וחם. הדוניסט ידוע מהדברים הפשוטים שבחיים: אוכל, שינה וסקס (לפי הסדר הזה). הבנות לא מתאפרות.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©