15.6 - 15.7

תחזית שבועית: מזל תאומים

30.04.17 - 06.05.17

וונוס במרחב האגם
מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שעדיין נמצא בנסיגה, מתרחק עכשיו מן השמש, וזה בעיקר סימן טוב. זה אומר שהשפעתו על רובנו תהיה פחותה, וזה גם אומר שתחום ההשפעה שלו עלינו משתנה מזה שהיה שבוע שעבר. כלומר שהקצרים בתקשורת עומדים לקבל אופי אחר מזה שחשנו בשבועיים האחרונים. נסיגתו של מרקיורי מסתיימת ב 3.5.

בנוסף – וונוס במרחב האגם מרחיבה את הרגשות ואת הלב שלנו, ואילו מארס במרחב המפתח מבקש מאיתנו להאט את הקצב ולבדוק טוב טוב מה הן הסיבות בגלל אנו עושים דברים לפני שאנו קופצים לעשייה עצמה.

הזרימה – מזל תאומים החדש - לנולדים בין 15.6 - 15.7
השמש נמצאת עכשיו בבית היעוד שלכם, ואילו מרקיורי שהיה בנסיגה בבית היעוד שלכם בשבועיים האחרונים – יוצא משם עכשיו. כל זה משאיר אתכם עם בהירות הולכת וגוברת בנוגע למה הוא היעוד האמיתי שלכם. חלקי הפאזל מתחברים והתמונה יותר ויותר ברורה. קורי העכביש שערפלו אתכם נעלמים ואת מתעוררים יותר ויותר ליעוד האמיתי שלכם בימים המיוחדים האלה. בנוסף לכך – בימים אלה ממש אוראנוס, כוכב גדול, איטי ומשמעותי, נכנס לבית היעוד שלכם, שם ישהה בכל 7 השנים הקרובות (!). זהו מיקום מצויין עבור אוראנוס המבטיח שאתם נכנסים עכשיו לתקופה של מקוריות, גילוי עצמי וחיבור ליעוד האמיתי והייחודי שלכם.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

תאומים – אוויר. תכלת. דואלי כמו כל הכפולים (מאזניים ודגים). תקשורתי, סקרן, ערני ובעל מיומנויות חברתיות גבוהות. רב גוני, רב תחומי. מילולי, נייד, קופצני ומשתנה ואין לדעת מה יעשה ברגע הבא.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©