16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

20.04.14 - 26.04.14

אהבה כואבת
השבוע וונוס, כוכבת הרגשות והאהבה, עוברת על פני כירון – כוכב הפצע והריפוי. פצעים ישנים הקשורים לאהבה ולרגשות, או זיכרונות כאובים הקשורים לאופי בו אנו תופסים נשיות, הרמוניה ומערכות יחסים – עלולים לצוץ עכשיו, והעלייה לפני השטח של אותם הזיכרונות עשויה להיות כואבת. אבל כמו תמיד – תנועת הכוכבים מציתה בנו דברים על מנת שנעשה עימם תהליך של התפתחות ונרפא אותם. בזמן המיוחד בו כוכבת הרגשות וכוכב הריפוי נפגשים יש אפשרות לא רק לחוות מחדש או להיזכר בפצעים הישנים הקשורים לרגש ולאהבה – הפעם יש לנו גם את האפשרות לרפא את אותם רגשות ואת אותם דפוסים בתוכינו וליצור עבורינו מושגים חדשים ובריאים יותר הקשורים לאהבה ולרגשות. עבור הנשים זוהי הזדמנות מופלאה לרפא את הפיסה שלנו לגבי עצמינו ואת התפיסה שלנו לגבי נשיות ולהעריך מחדש את היופי שלנו.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
התקופה הזו איטית יותר, שקטה יותר – אבל מאוד מאוד בונה. זה הזמן לבנות את התשתיות שלכם, את היכולת שלכם להתמיד ולהשקיע גם כאשר לא רואים תוצאות מיידיות וזה הזמן לבנות את הכריזמה שלכם אט אט. זה הזמן לחבור לאינטואיציה שלכם ולתת לעצמכם זמן שקט. העבודה בזמן הזה עלולה לתפוס מקום מרכזי אם לא שמים לב – וחשוב אכן לתת לקריירה את מה שהיא זקוקה לו עכשיו (שוב – בלי לצפות לתוצאות מיידיות), אבל עם זאת חשוב גם לדעת לשמור על האיזונים ולמצוא זמן שקט לעצמכם ואפילו זמן ללמידה של דברים חדשים ומעניינים.

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

 

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©