16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

01.03.15 - 07.03.15

מקבץ האינטואיציה ומקבץ ההיגיון
בימים אלה מרבית כוכבי מערכת השמש שלנו מתכנסים להם בשני מקבצים בשמיים, בשתי דבוקות. ואני שואלת אתכם כוכבים יקרים – יש לכם את כל השמיים, למה להצטופף?
וגם עונה – נראה שהכוכבים מאוד מאוד אוהבים להיות ביחד, למצוא זה את זה בריקוד השמיימי, להתחבר ולו למעט זמן, ליצור הרכב מיוחד, מנגינה מיוחדת, ושוב להתפזר כוכב כוכב לדרכו...
השבוע אפשר למצוא את השמש ממש בין נפטון לכירון, ואת וונוס ומארס בצמידות לאוראנוס.
את נפטון וכירון אי אפשר לראות בשמיים, ולא רק בגלל העובדה שכרגע הם בדיוק מאחורי השמש, אלא משום שהם מרוחקים מאוד מאיתנו ואינם נראים לעין.
את וונוס ומארס אפשר לראות בבירור רב בשמי הערב, ממש לאחר השקיעה, לפני שהם עצמם שוקעים במערב כשעה לאחר השקיעה של השמש. את אוראנוס אי אפשר לראות בעין, אבל אפשר לדמיין או לחוש אותו שם בקירוב לשני כוכבים בולטים אלה.
על החיבור בין השמש לנפטון כתבתי בהרחבה בשבוע שעבר (מי שלא קרא – אפשר לקרוא בלחיצה כאן). התוספת של כרון לתמונה מוסיפה למצב האינטואיטיבי, הרוחי והזורם בו אנו נמצאים גם נופך מרפא – משום שכירון הוא כוכב הריפוי. זהו זמן מיוחד מאוד לאנשים העוסקים במקצועות הריפוי השונים, ובעיקר אלו האלטרנטיביים.
מעניין שוונוס ומארס "בוחרים" להיצמד לאוראנוס בימים אלה – שהוא הניגוד המושלם לנפטון.
נפטון מייצג את האינטואיציה, ואוראנוס את השכל המהיר כברק.
כך ששתי קבוצות אלו מאפשרות לנו שתי אופציות – אופציה אחת קשורה לאונה השמאלית והלוגית של המוח (אוראנוס), והשניה לאונה הימנית – האינטואיטיבית, הנשית והרכה. שני המסלולים האלו פתוחים בפנינו בימים אלה. עבור כל אחד מן השבטים האסטרולוגיים הצירוף הזה עובד באופן אחר, ובידינו הבחירה באיזה ערוץ נבחר להשתמש – או שמא נשכיל ללמוד לשלב בין שני הערוצים...
שימו לב: פרט לתחזית, מצורף עבור כל מרחב קלף אסטרולוגי, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו (להתבונן עליו בנחת, על צבעיו ועל סמליו ולתת לתדרים האסטרולוגיים להיכנס אל תוכינו) על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים אפשר לרכוש באתר שלי.
הערה חשובה שניה: מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף. אפשר וודא את המרחב ומרחב האופק במכון לאסטרולוגיה הוליסטית בעלות של 60 ₪ בלבד.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
השבוע לא כדאי לתת להגיון לשלוט בכם. לכו יותר עם האינטואיציה והתשוקה, אשר יובילו אתכם למחוזות מיוחדים של קסם, חופש והרחבת אופקים. זה הזמן ללכת עם האינטואיציה, לצעוד בשביל הפחות מוכר, לגלות אפיקים חדשים – בין אם בתוככם או מחוצה לכם. הזמן הזה הוא רוחני בצורה יוצאת דופן וכדאי פשוט לחוות אותו, מבלי אמביציה מסויימת או כיוון מסויים. תנו לקסם של החיים לסחוף אתכם השבוע (כל עוד אינכם פוגעים בעצמכם או באדם אחר כמובן). קלף למדיטציה השבוע – הרחבת האופקים (בית 9), מתוך הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור.

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©