16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

29.03.15 - 11.04.15

שער קוסמי
חג אביב שמח לכולם ! פסח הוא החג המכוונן ליום השוויון האביבי ופותח למעשה גלגל אסטרולוגי חדש, ועבור כולנו זוהי הזדמנות טובה להתחלות חדשות.
מעניין שהחגים העבריים נחוגים בארבעת הימים הקוסמיים של השנה – הפסח ביום השוויון האביבי, שבועות ביום הארוך בשנה, חגי תשרי ביום השוויון הסתווי וחנוכה ביום הקצר בשנה.
המועדים האלה אינם מקריים, וגם איננו היחידים שמציינים את יחודיותם של ימים טיבעיים מיוחדים אלה. ובין כל ארבעת השערים הקוסמיים האלה – של ימי השוויון וימי ההיפוך החורפי והקיצי – הזמן הזה של תחילת האביב הוא המיוחד מכולם – דווקא בשל ההתחלה החדשה שהוא מבשר, ובגלל הקשר שלו לציון העידן האסטרולוגי.
במהלך הזמנים העתיקים עקבו החכמים לראות איזה מזל הוא זה שזורח עם השמש בימים מיוחדים אלה של השוויון האביבי. משום שתנועת היקום גורמת לכך שבכל עידן אסטרולוגי (שמשכו 2160 שנה) מזל אחר הוא המתחיל את שושלת המזלות וקובע את אופי העידן.
כידוע – אנו בפתחו של עידן הדלי, אבל למעשה בימים אלה המזל אשר זורח יחד עם השמש הוא עדיין מזל דגים – לו אני קוראת מרחב האגם. (העידנים האסטרולוגיים הולכים "אחורה") ואנו בסיומו של עידן הדגים אשר ליווה אותנו כ- 2000 שנים מאז תקופתו של ישו, אשר סיפורו מלווה בניסים הקשורים לדגים ולמים.
אז – עם האביב ועם העידכון ההולך ומתקדם של העידן האסטרולוגי, הגיע הזמן להתעורר לשנה חדשה, למחזור חדש, עידן חדש. להרגיש את הירוק, לפקוח את העיניים ולהתחבר לכל החדש שרוצה להגיע. חג אביב שמח ומשחרר!
שימו לב: פרט לתחזית, מצורף עבור כל מרחב קלף אסטרולוגי, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו (להתבונן עליו בנחת, על צבעיו ועל סמליו ולתת לתדרים האסטרולוגיים להיכנס אל תוכינו) על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים אפשר לרכוש באתר שלי.
הערה חשובה שניה: מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף. אפשר וודא את המרחב ומרחב האופק במכון לאסטרולוגיה הוליסטית בעלות של 60 ₪ בלבד.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, אשר נמצא במרחב האסטרולוגי שלכם – יוצר עכשיו משולש יחודי עם סאטורן ועם אוראנוס – שני כוכבים מאוד שונים במהותם ולמעשה מנוגדים, כאשר סאטורן מדבר על מיסוד ומתינות, ואילו אוראנוס על ספונטאניות, מקוריות והתחלות חדשות. בזמן המיוחד הזה הדברים החדשים והמקוריים שלכם יכולים להתמזג עם מה שכבר קיים. יש תמיכה של מוסדות ברעיונות וביוזמות מקוריים משלכם. מדובר בדלת קסמים אשר מאפשרת לעשות דברים חדשים אבל בצורה בוגרת ומתונה – וזה יאפשר את הצלחתם וקיומם לאורך זמן.
חשוב לזכור כי בימים אלה אתם נעים בין הרצון לחופש – שחשוב לקבל אותו, לבין העובדה כי הרבה מאוד דברים צריכים להיעשות בזירת העבודה והקריירה – וגם אותם חשוב לעשות! הקלף האסטרולוגי בו מומלץ להתבונן עתה יופיטר לחיזוק הדלתות שנפתחות לדברים חדשים.

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©