16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

25.09.16 - 01.10.16

חלון נפלא שפתוח לפנינו
בימים אלה השמש צמודה ליופיטר, כוכב המזל וההצלחה. הצמידות הזו, שקוראת פעם בשנה, פותחת בפנינו אפשרויות חדשות וממוזלות ביותר. היא מקנה אווירה חיובית באופן כללי ולכל אחד מן השבטים האסטרולוגיים משפיע באופן אחר, כאשר דלת אחרת נפתחת בפנינו עכשיו. וגם לאחר שהחלון הקוסמי הזה יסגר, בעוד כשבוע, עדיין יופיטר יישאר באותו המקום למשך כל השנה הקרובה, אומנם לא בצמידות לשמש – אבל עדיין משפיע בצורה חיובית ביותר על אותה טריטוריה.

בתחזית הפעם נוכל לראות מהו אותו חלון נפלא שפתוח לפנינו בעיקר השבוע – אבל אשר ימשיך להאיר את דרכינו בכל השנה הקרובה...

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
התחושה שלכם קלילה ונראה שהחיים מתגלגלים ביתר חופשיות, הרמוניה וזרימה. זה הזמן לצאת החוצה אל העולם, לפגוש אנשים חדשים, רעיונות חדשים, הזמן לנהל שיחות מעניינות ולהיות פתוחים. זה הזמן לא להסתכל על העצים ולטעת אותם בכבדות, אלא לתת לדברים של החיים להתגלגל בשמחה ולמצוא את מקומם הנכון. הרשו לעצמכם את החופש להתרחב ולגדול. דברים שהחלו בחודשים האחרונים (למשך בעסק או בבית) יכולים עכשיו להתרחב ולגדול ולהגיע אל עוד אנשים... זה זמן טוב לשיווק וליחסי צבור.
לאתר של קרני צור לחצו כאן
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©