16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

28.08.16 - 03.09.16

שבירת המחסומים האישיים שלנו
השמש במרחב האצילות עוזרת לנו להתמקד ולשמור על מרכז כובד פנימי יציב. מרקיורי וונוס נמצאים במרחב השפע ועוזרים לנו להיות שופעי רעיונות ורגשות, ואילו סאטורן ומארס ממשיכים להיות צמודים זה לזה במרחב השער – פותחים בפנינו חלון הזדמנויות קומי לעבור לאוקטאבה הבאה על ידי שבירת המחסומים האישיים שלנו... בהחלט זמן מיוחד !

הנתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
אתם נמצאים בתקופה שקטה ויציבה. השקט מאפשר להתחיל לקחת ברצינות דברים שחשובים לכם, ולהתחיל ליישם אותם. זהו זמן של קרקוע והגשמה. מיקומם של מרקיורי וונוס מראה כי הדברים הטכניים יכולים לקרות עכשיו קלילות ובמהירות יחסית וכי שיחות טובות עם אנשים יכולים להוסיף רעיונות מקדמים ביותר.

יחד עם הצד הטכני של הדברים - מיקומם של סאטרון ומארס מורה על כך שאתם יכולים לעשות עכשיו פריצות דרך אמיתיות בכל הנוגע ליכולת שלכם לבטא את עצמכם במלוא העוצמה, בחופשיות וביצירתיות. זה הזמן לתת לעצמכם לקרון ולזהור את מי שאתם.
לאתר של קרני צור לחצו כאן
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©