16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

01.02.15 - 07.02.15

מסע ההיצמדות
מרקיורי ממשיך את נסיגתו וגורם להרבה בלבולים. הפתרון: לא לחשוב.
וונוס ומארס ממשיכים במסע ההיצמדות שלהם הנראה ביותר בשמי הערב, מומלץ לעקוב! ההמלצה: לאהוב.
ובנוסף - וונוס ומארס נצמדים עתה בדיוק במקום בו נמצאים גם כירון, כוכב הריפוי, ונפטון כוכב ההשראה והאינטואיציה. זה זמן יצירתי מאוד, מרפא מאוד ומזן מיוחד ביותר לכל אלו שהעבודה שלהם קשורים להילינג, עולמות הרוח או אומנות...
שימו לב: מעכשיו, פרט לתחזית, אני מצרפת כאן עבור כל מרחב קלף, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי. יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים אפשר לרכוש באתר שלי.
הערה חשובה שניה: מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף. אפשר וודא את המרחב ומרחב האופק במכון לאסטרולוגיה הוליסטית בעלות של 60 ₪ בלבד.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
נראה שזהו זמן מיוחד וטוב מאוד לכל מה שקשור לרגש ולאהבה. השמש נמצאת עכשיו בבית הזוגיות שלכם ומאפשרת לכם לראות את התחום הזה בבירור. יש לכם מודעות לנושא הזוגי, רצון לזוגיות (או תשומת לב לזוגיות הקיימת) ומשהו בכם יכול לראות את הדברים כפי שהם, ללא מסכי ערפל. מרקיורי אמנם נמצא בנסיגה בבית הזוגיות שלכם – אבל במה שקשור ללב גם כך ההגיון לא זה שאמור לפעול... וונוס ומארס נפגשים עתה אצלכם בבית האסטרולוגי שקשור ליכולת ליצור אינטימיות וקירבה אמיתית ומאפשרים לקחת את נושא הרגש והזוגיות צעד אחד קדימה ולהגיע לעומקים שאולי עד כה לא הכרתם... קלף טוב למדיטציה בזמן הזה – קלף הזוגיות (בית 7).

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©