16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

31.08.14 - 06.09.14

איזון וקירקוע
אנחנו מתחילים את ספטמבר עם תחלופה של כוכבי האישיות מרקיורי וונוס. וונוס, כוכבת הרגשות, עוזבת את מרחב הנתינה בו שהתה בחודש האחרון והפכה אותנו לאמוציונאליים יותר. ונכנסת אל מרחב הברבור, שם תאפשר לנו איזון רגשי רב יותר. ואילו מרקיורי האחראי על החשיבה והתקשורת עוזב את מרחב הברבור בו שהה בחודש האחרון ונכנס אל מרחב השפע בו ישהה בשבועות הקרובים, ומשם יאפשר לנו לנהל היטב את הלוגיסטיקות ואת כל הפרטים הקטנים. נראה שספטמבר מכניס אותנו ליותר איזון וקירקוע.
את מרקיורי וונוס ניתן גם לראות בשמיים בימים אלה – מרקיורי יופיע לזמן קצר ביותר מיד לאחר השקיעה במערב, בדיוק באזור בו שקעה קודם את השמש, הופעה זריזה ומיד לאחר מכן ישקע גם הוא (בגלל קירבתו הרבה אל השמש). ואילו וונוס מופיעה בימים אלה ככוכבת הבוקר, איילת השחר, כשעה לפני הזריחה, כאשר כל יום ניתן לראותה מתרחקת מעט מאביה המיתולוגי יופיטר, הנמצא אף הוא באותה הסביבה. בהתרחקותה זו היא מופיעה כל יום יותר ויותר מאוחר, לפחות ופחות זמן, עד שתתקרב לשעת הזריחה ואז לא תיראה כלל בבקרים בגלל קירבתה לשמש...

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
וונוס נמצאת עכשיו בבית הכספים שלכם – וזהו מיקום מצויין לוונוס להיות בו. וונוס עוזרת להרגיש תחושה של שפע, וגם ליצור זרימת מזומנים טובה יותר. כל מה שקשור לכספים הולך עכשיו נפלא, וזה טוב מאוד – כי בזמן הזה אתם בהחלט נדרשים להשקעות. פרט לכך החוש האסתטי שלכם מאוד מפותח עכשיו וזה יהיה טוב למיני עיצובים והחלטות שדורשות טעם ואסתטיקה. פרט לכך גם כל מה שקשור לשיווק ולפרסום הולך עכשיו מצויין – ובכלל ישנה זרימה טובה בכל מה שקשור להפקות.

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©