16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

26.10.14 - 01.11.14

חוזרים למסלול
נראה שסוף סוף אפשר באמת לומר "אחרי החגים". עכשיו משהסתימה תקופת הליקויים עם ליקוי הירח וליקוי החמה שהיו והשפיעו במיוחד בשבועות האחרונים, ועם נסיגת מרקיורי שהיתה קשה במיוחד – סוף סוף הרוחות נרגעות ואפשר לומר שהכוכבים "חוזרים למסלולם".
השבוע מרקיורי צמוד לראש הדרקון (אך הפעם לא בנסיגה!) מה שמאפשר לנו לעשות שינויים מהותיים וטובים בדפוסי החשיבה והחיברות שלנו, וונוס צמודה אל השמש – מה שמאיר בזרקור בהיר את כל נושא האהבה והרגשות בחיינו, ומארס עושה את מסעו במרחב הדולפין ומאפשר לנו הרבה גמישות עבודה וחופש פעולה.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
יופיטר, כוכב המזל וההצלחה אשר נמצא במרחב האסטרולוגי שלכם, יוצר עכשיו זוויות הרמוניות עם אוראנוס ועם מרקיורי. זה הזמן לדברים חדשים, המצאות חדשות, רעיונות חדשים. כל מה שקשור בחשיבה ובתקשורת מחוזק עכשיו, כמו גם כל מה שקשור למחשבים ולסטרט-אפ. למרות התחושה הנעימה והחמימה בחיק המשפחה – זה בהחלט זמן חיובי ביותר להתחיל דברים חדשים ולככת אחר הרעיונות המקוריים שלכם.

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©