16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

22.11.15 - 28.11.15

ערפול לא יעבוד

בימים האלה השמש ומרקיורי צמודים זה לזה, קרובים קרובים במרחב השער, ויחד הם מתקרבים אל סאטורן – כוכב הטבעות המוכר גם כאדון הקארמה.
אחת לשנה השמש פוסחת על גבי סאטורן, ובזמן הזה כולנו נפגשים פנים אל פנים עם כמה משיעורי החיים החשובים שלנו. סאטורן מציב בפנינו אתגרים, אבל לא כאלה שלא נוכל לעמוד בהם. סאטורן מציב בפנינו את אותם הדברים שעלינו ללמוד ולהפנים, אלו שזו השעה שלנו ללמוד, וגם מבטיח שאם נלמד את השיעור היטב – לא נצטרך לפגוש בו שוב בעתיד.
ההתרחשות הזו של המעבר של השמש ומרקיורי על פני סאטורן מתרחש גם בדיסהרמוניה אל נפטון, וזה לא מאוד מפליא – כי נפטון ובאטורן הם שני תדרים מאוד הפוכים זה מזה. אם סאטורן מסמל את הסדר, היציבות והקרקוע – הרי שנפטון, חוץ מהיותו כוכב הרוחניות והאומנות, מסמל גם את הערפול והבלבול. המסר כאן הוא ברור – על מנת לעבור את השיעורים אשר יוצבו בפנינו השבוע נצטרך להיות מאוד מודעים ומקורקעים. ערפול, בלבול או מחשבה שהדברים פשוט "יחלפו להם מאליהם" פשוט לא יעבדו כאן...
בתחזית אפרט לגבי כל מרחב אסטרולוגי על השיעור הספציפי שיהיה עליו לעבור בזמן הזה.

שימו לב:
מעכשיו, פרט לתחזית, אני מצרפת כאן עבור כל מרחב קלף, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים
אפשר לרכוש באתר שלי

הערה חשובה שניה:
מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
בימים אלה השמש עוברת על פני סאטורן ועבורכם זהו זמן חשוב ביותר על מנת להפוך להיות יותר מחוייבים ורציניים כלפי הכישרונות שלכם. נראה שבזמן הזה אתם מתחילים להבין את מהם הכישרונות שלכם ומתחילים גם להבין שאם לא תשקיעו בהם זמן ותתרגלו אותם – הם לא יהיו ברמה הראויה. הגיע הזמן להעריך את המתנות שיש בכם ולקחת את עצמכם ואת אותן מתנות יותר ברצינות. זה הזמן לקבוע לוח זמנים יותר מוקפד לתרגול אותם כישורים מיוחדים שיש לכם, זה הזמן לקחת את עצמכם יותר ברצינות. וזה גם הזמן להבין שמה שנראה לעתים כ"הנאה" או תחביבי" עשוי להיותך מתנה אמיתית שקיבלתם – אבל אם לא משקיעו בה היא עשויה ללכת לאיבוד... . מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©