16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

17.04.16 - 30.04.16

נסיגת מארס מתחילה ביום ראשון
לאחר שציפינו, חיכינו והזהרנו – נסיגת מארס מתחילה ביום ראשון (17.4). אנחנו נתחיל להרגיש את ההאטה, השיבושים וגם העצבים שמארס מביא איתו. טוב שאנו נכנסים לחופש ויכולים (אני מקווה) לשים את העבודה בצד. כי הדבר הכי טוב שאפשר לעשות עם מארס – זה פשוט לא לשחק את המשחק שלו. אם כל מה שקורה עם עבודה משובש עכשיו – אל תנסו לעשות בכוח... אם מה שאתם עושים מעצבן אתכם או אחרים – עברו למשהו אחר... אולי לא נצליח לעשות את זה כל החודשיים וחצי שמארס יהיה בנסיגה, אבל לפחות כך נתחיל את התקופה בצורה שלווה ורגועה יותר...
בתחזית תוכלו לגלות על איזה תחום נסיגת מארס תשפיע עליכם במיוחד הפעם. נסיגת מארס תהיה עד ה 29.6 (!)

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
נסיגת מארס הופכת אתכם מעט לבני-עשרה שוב – מפלס עצבים, התחרותיות ואפילו השוויצריות עולה (עדיין משתמשים במילה הזאת?). שימו לב עצמכם – כי יכול להיות שההתנהגות שלכם כבר לא באמת מתאימה לאדם הבוגר שהפכתם להיות. קל מאו לאבד את הגבול בין לעשות דברים מהנים, לבין להגזים ולהפוך את עצמכם לזירה המרכזים של החיים – כאשר למעשה הדברים הם כבר לא כך. הרשו לעצמכם להנות מן החיים – אבל לא לפגוע באחרים.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©