16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

23.11.14 - 29.11.14

מפגש שמוליד התבוננות צלולה
דבר ראשון וחשוב – כאשר תתבוננו בתחזית תראו כי הוחלפו שני שמות של מרחבים אסטרולוגיים. ה"ברבור" הפך להיות "אצילות" והדולפין הפך להיות "גמישות". יש לכך כמה סיבות – הראשונה היא שישנן למעשה קונסטלציות כוכבים הנקראות דולפים וברבור, ולא רציתי ליצור עימן כפילות או בילבול, והדבר השני הוא בחירת שם שמחזיק את המהות של המרחב האסטרולוגי, איכות שמייצגת אותו.
דבר שני – השבוע מרקיורי, כוכב החשיבה, נצמד אל סאטורן, אדון הקארמה, ומאפשר לנו במעבר שקורה אחת לשנה, שינוי של דפוסי החשיבה והתקשורת שלנו. שינוי כזה הוא תמיד חיובי, אך לעתים הוא גם דורש התבוננות צלולה אל חיינו ועבודה של שינוי – ואלו עשויים להיות לא פשוטים ולא נעימים. אצל כל מרחב אסטרולוגי המפגש בין מרקיורי לסאטורן מקבל גוון אחר, ועל כך בתחזית הפעם...

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
זה זמן מצויין לעשות את הדברים המהנים שאתם אוהבים לעושת. אך רק חשוב לשים לב לא להגזים עם שום דבר. זה זמן של בילויים, ועם זאת חשוב לשמור על מרכז הכובד היציב שלכם ולא להתחיל לסטות לכל מיני כיוונים רק בגלל ש"כיף". בנוסף – זהו זמן מיוחד מאוד שמאפשר להוציא את הדברים המקוריים שלכם החוצה אל העולם, ובעיקר זמן להתחיל וללמוד דברים לא קונבנציונאליים שעד כה לא נראה היה אולי שיהיה מתאים לכם ללמוד – ופתאום כן מושכים אתכם...

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©