16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

04.12.16 - 10.12.16

זמן של פריצות דרך
השמש נמצאת עכשיו במרחב השער. הזדמנויות חדשות נפתחות בפנינו ויש לנו אפשרות לעשות מעבר אל הרמה הבאה בכל תחום בחיים בו נבחר, ובעיקר ברמת התודעה שלנו. זהו זמן של פריצות דרך, בה דלתות שהיו סגורות - נפתחות.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
אתם נמצאים בתקופה מאוד תוססת ופעילה. אתם עושים את מה שאתם אוהבים – וכמובן נהנים מכך. זמן נפלא ליצירתיות ולגילוי כישרונות חדשים וישנים.
כל מה שקשור לזוגיות תוסס מאוד בימים אלה. הרגשות סוערים. עבור אלו שלא נמצאים עדיין בזוגיות - זה בהחלט הזמן ליזום ולאתגר את עצמכם ולמצוא באופן פעיל אפשרויות לאהבה חדשה. עבור אלו שכבר בזוגיות – רמת התשוקה עולה, אבל יחד עימה גם רמת המתח והאתגרים וחשוב מאוד לא להיקלע למריבות עם בני הזוג.
לאתר של קרני צור לחצו כאן
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©