16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

14.02.16 - 20.02.16

השמש במרחב המפל!
ב 13.2 השמש נכנסת למרחב אסטרולוגי חדש – מרחב המפל וחודש בעל תדר חדש לגמרי מתחיל. מרחב המפל הוא זה שמזכיר לנו את העקרונות והאידיאלים הגבוהים שלנו. הוא מזכיר לנו את מהות היותינו אדם – אשר ראשו בשמיים וביכולתו להביא מעט מן הכוכבים אל הקרקע. זהו מרחב אשר מחבר אותו למלוא הפוטנציאל האנושי שלנו.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
אתם נכנסים לתקופה מופנמת מעט יותר, אשר עוזרת לכם להטמיע את כל המאורעות האינטנסיביים של החודש שעבר. זה זמן יותר לעצמכם, זמן לשקט, למדיטציה, להיות עם עצמכם ועם עולמות הדמיון שלכם. אם תרשו לעצמכם אכן להוריד את הקצב, להרגע ולתת לעצמכם את הזמן הנדרש, תגלו עולם רוחני נפלא ועומק רגשי מיוחד - אשר היו נמצאים כל הזמן לידכם, אבל אתם הייתם עסוקים מדי במרוץ החיים מכדי להתחבר אליהם...
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©