16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

26.07.15 - 01.08.15

מרחב הזרימה
השמש ומארס נמצאים יחדיו במרחב הזרימה ומאפשרים לנו לעשות דברים בחופש. אנחנו יכולים לג'נגל בין המשימות השונות בקלות ובזריזות יחסית. אנחנו פרקטיים. דברים של היום-יום יכולים ללכת בקלות ושיתופי פעולה מניבים תוצאות נפלאות. יופיטר וונוס מגיעים להיצמדות מלאה ביום רביעי, ה 1.7, ומברכים אותנו בשער קוסמי לאהבה ולהצלחה. ומרקיורי נמצא במרחב המפתח ומאפשר לנו ללמוד ולחקור דברים חדשים. למשכימי קום – מרקיורי נראה לפני הזריחה ככוכב בהיר במזרח במקום בו בקרוב תעלה השמש. ולכל היתר – נא לא לפספס את וונוס ויופיטר המרהיבים בשמיים, אמת שכל מה שצריך לעשות זה לחפש בערב את הכוכבים הראשונים לזרוח, ועד שעתיים לאחר השקיעה – את הכוכבים המאירים ביותר בכיוון מערב...

שימו לב: מעכשיו, פרט לתחזית, אני מצרפת כאן עבור כל מרחב קלף, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים אפשר לרכוש באתר שלי

הערה חשובה שניה: מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
בימים אלה אתם רגישים מאוד, והרגישות הזו הולכת ועולה ככל שוונוס הולכת ומתקרבת אל יופיטר – מחזה המתרחש במרחב האסטרולוגי שלכם וניתן לראותו בקלות בשמיים בשעות הערב. לרגישות הזו צדדים חיוביים – כמו היפתחות לאהבה, עדינות והרמוניה, אבל יש לה גם נקודות תורפה שחשוב להיות מודעים אליהן ולהימנע מהן. נקודות התורפה הן רגישות יתר ולא לראות דברים באובייקטיביות. חשוב לא לפעול עכשיו מתוך הרגשות המאוד תוססים שלכם, בעיקר אם אלו רגשות שאינן מרוממים... מרקיורי נמצא עכשיו בבית היעוד שלכם ומאפשר לכם להפנות את תשומת הלב לשם, אם זה רק אפשרי... קלף להתבוננות בימים אלה על מנת להתחבר לצד החיובי של הרגשות - וונוס, מתוך הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©