16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

30.08.15 - 05.09.15

שבוע אחרון לחופש הגדול (יש!)
שבוע אחרון לנסיגת וונוס (כמעט וכבר שכחנו שהיא בנסיגה, חשבנו שהרגשות שלנו פשוט היו ויהיו סוערים...) והשבועות האחרונים ביותר לשנה הנוכחית. השבוע וונוס, בנסיגתה, נצמדת אל מארס בהיצמדות מיוחדת ונדירה. וונוס ומארס – זוג האוהבים המיתולוגיים, נפגשים אחת לשנה לכמה ימים . אבל הפעם, בגלל שהמפגש קורה בעת נסיגתה של וונוס, הם יפגשו למפגש ארוך במיוחד של שבועיים. המחצית הראשונה של המפגש – עד ה 6.9, הוא כאשר וונוס בנסיגה, ולכן התוצאות של המפגש הזה אינן חיוביות – זה יהיה מפגש שיתסיס את הרגשות שלנו ויגרום להר געש של סערות ופעולות אשר נובעות מתוך רגשות, אצלנו וברחבי העולם. אבל החלק השני של הנסיגה, מה 6.9 ובמהלך השבוע שלאחר מכן – יהיה חיובי ביותר, כיוון שוונוס ומארס מסמלים את החיבור בין העולם הגברי לעולם הנשי ומהווים פתח לאהבה ולשאר דברים נפלאים עליהם אספר ביתר הרחבה בשבוע הבא.


שימו לב:
מעכשיו, פרט לתחזית, אני מצרפת כאן עבור כל מרחב קלף, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים
אפשר לרכוש באתר שלי

הערה חשובה שניה:
מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
וונוס בנסיגתה נמצאת במרחב האסטרולוגי שלכם, עם כל הדרמות הרגשיות, שהיא מתסיסה. השבוע וונוס גם נפגשת עם מארס - והר הגעש הרגשי רועש וגועש וממש ורוצה להתפרץ. עד סוף נסיגתה (ב 6.9) השפעתם של וונוס ומארס תהיה רבה – הרגשות הולכים הפוך, ישנה רגישות יתר, מה שקשור למערכות יחסים לא ממש מסתדר, ובעיקר יש נטייה להתפוצץ מרוב עצבים. מה שלא מומלץ... אלו בדיוק הימים בהם עליכם לתרגל התאפקות והתפתחות אישית. עליכם לא לתת לרגשות שלכם ולסערות שלכם לשלוט בכם, ועליכם גם לעשות ככל שביכולתם לא לפגוע בעצמכם או באחרים. ובכלל - עדיף השבוע להישאר בצד הפרקטי ולא הרגשי שהחיים. הבשורות הטובות הן שהמצב ישתפר פלאים עם סיום נסיגתה של וונוס ממש בשבוע הבא... קלף להתבוננות השבוע לאיזון המצב הרגשי - וונוס, מתוך הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©