16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

05.07.15 - 11.07.15

מרקורי וונוס מחליפים מקום
השבוע מרקורי וונוס מחליפים מקום, וכמובן שתנועתם של כוכב החשיבה וכוכב הרגשות – משפיע על חיינו, כך שאנו משתנים עימם...
מרקורי נכנס אל מרחב הזרימה, שם הוא פוגש את השמש ומארס. השילוב של השמש – המודעות, מרקורי – החשיבה ומארס – העשייה, כולם ביחד באותו המרחב, הוא שילוב מוצלח ביותר משום שזה אומר שאנחנו יכולים להיות עכשיו מאוד מפוקסים כלפי המטרות שלנו, להיות יעילים, מעשיים, ענייניים והגיוניים. אם נדבוק במטרות הנכונות – הריש שנגלה שהיכולות שלנו הופכות למקשה אחת המאפשרת לנו לעשות הרבה דברים.
וונוס, לעומת זאת, מזדרזת להתרחק מיופיטר אליו נצמדה רק לא מזמן, ואפשר מערב לערב לראות אותה מופיעה יותר ויותר אל המזרח. וונוס נכנסת עכשיו אל מרחב האצילות – משם היא מאפשרת לנו הרמוניה רגשית אשר תלווה אותנו בשבועות הקרובים, וטוב שכך...
ואני אומרת "טוב שכך" כיוון שכבר שב 25.7 וונוס תתחיל את נסיגתה, חבל להקדים את המאוחר אבל אפשר לצפות לחודש וחצי לא פשוטים מבחינה רגשית מסוף יולי עד תחילת ספטמבר – אבל על כך אפתח בעתיד יותר...

שימו לב: מעכשיו, פרט לתחזית, אני מצרפת כאן עבור כל מרחב קלף, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים אפשר לרכוש באתר שלי

הערה חשובה שניה: מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
לאחר הצמידות המופלאה של יופיטר וונוס במרחב האסטרולוגי שלכם, עכשיו וונוס – כוכבת הרגשות – עוזבת את המרחב האסטרולוגי שלכם. הצד החיובי של היציאה הזו היא שעכשיו אתם רגישים פחות ואובייקטיבים יותר. צד חיובי נוסף הוא שמיקומה הנוכחי של וונוס ועד לסוף יולי – הוא מיקום מצויין בכל מה שקשור לכספים ומזומנים. בנוסף – הביאו בחשבון שאתם נערכים עכשיו לקראת זמן יום ההולדת שלכם, ועד אז ישנה מין תקופה כזו של רגיעה וכמעט תרדמה, אשר מאפשרת לכם לקחת נשימה ולהתכוונן מחדש לקראת השנה הבאה... כך שלא לצפות מעצמכם ליותר מדי עשייה עכשיו. הרשו לעצמכם לפרק זמן מסויים לא לדעת מה קורה... קלף להתבוננות על מנת לאפשר רגיעה וזמן יותר רך ואינטואיטיבי – בית 12, מתוך הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור).
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©