16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

17.07.16 - 30.07.16

החודש השמש תשהה במרחב "הנתינה".
מיקומה של השמש בשמיים היא גורם מרכזי ביותר באסטרולוגיה, זהו הציר המרכזי סביבו סובבים חיינו ולמעשה בכל חודש, כאשר השמש עוברת מרחב, אפשר לומר שגם אנו משתנים – הרצונות שלנו, הדגשים שלנו ושיעורי החיים שלנו.

החודש השמש תשהה במרחב "הנתינה". בזמן זה אנו לומדים את השיעור של לחלוק את רגשותינו עם הסובבים אותנו. הדגש הופך משכלתני לרגשי יותר, ביתי יותר. אנחנו הופכים יותר רכים, יותר אמוציונאליים וצריכים ללמוד כיצד להתחבר לרגשותינו ולבטא אותם בצורה בריאה.

נראה שזו הזדמנות פז לחבור יותר לעומק אל בני המשפחה שלנו ולבטא את רגשותינו אל הקרובים והיקרים לנו – בעיקר כאשר מדוב ר בזמן החופש הגדול, בו המשפחה מבלה יותר ביחד.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
זה החודש המיוחל של הלידה מחדש. השמש, שנמצאת עכשיו במרחב האסטרולוגי שלכם, מטעינה אתכם באנרגיה רבה, לה הייתם זקוקים, ועוזרת לכם להיות יותר מודעים לעצמכם ומחוברים לעצמכם. אתם מתחילים לקבל בהירות לגבי חייכם ובפירוש מרגישים את תחילתו של דף חדש. אט אט יש יותר כוח ואתם מתחברים מחדש למטרת חייכם ולכוח להגשימה. גם מרקיורי, כוכב התקשורת, נמצא במרחב האסטרולוגי שלכם עכשיו – מאפשר קלילות, בהירות ורעיונות טובים. וגם וונוס שם – מזרימה הרמוניה ויופי אליכם ואל חייכם. יום הולדת שמח לחוגגים !
לאתר של קרני צור לחצו כאן
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©