16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

24.08.14 - 30.08.14

צמידויות וניגודים
בימים אלה תצורות מעניינות ביותר מעטרות את השמיים. בשעות הערב במערב ניתן לראות את מארס וסאטורן נצמדים זה לזה – כאשר מארס תופס את מיקומו ממש מתחת לסאטורן – בצמידות המתרחשת אחת לשנתיים וחצי.
בשמי המזרח לפנות בוקר ניתן לראות את היפהפיים וונוס ויופיטר זוהרים זה בצד זה (ביום ראשון גם הירח הדק יהיה בדיוק- בדיוק באותו המקום).
ובנוסף ניגוד עז בין הצד האינטואיטיבי לצד הלוגי קורה כאשר השמש ומרקיורי – כוכבי ההגיון והמודעות ניצבים בדיוק ממול לנפטון – כוכב האינטואיציה והזרימה...
כיצד כל אלה משפיעים על המפה שלנו?

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
בזמן הזה גובר המתח בין עולמות הרוח לבין עולמות החומר. מצד אחד חיי הרוח מאוד מושכים אותכם, אתם מלאים בהשראה ובאינטואיציה אבל גם עשויים בקלות להיסחף לשם לגמרי ולשכוח מן הדברים החשובים שעליכם לעשות. מצד שני – דווקא עכשיו הוא בדיוק הזמן להיות מאוד פרקטיים, ריאליים ויציבים ולעשות צעדים משמעותיים בעולם החומר, דברים שדורשים תשומת לב ומודעות "מקורקעת". הנושא של השבוע הוא למצוא את האיזון הנכון בין השניים וגם למצוא את האופן בו כל אחד מן התחומים יכול לחזק את השני, במקום להתנגח בו...

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©