16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

21.12.14 - 27.12.14

חנוכה שמח לכולם!
יום ראשון, הנר השישי של חנוכה, הוא גם היום הקצר בשנה. זהו יום מיוחד מאוד בו הרבה תרבויות חוגגות את ניצחון האור על החושך. לאחר זמן רב בו הימים הלכו והתקצרו – שבה השמש לבקוע ולהאיר את החשיכה, עם שעות אור שמעתה רק ילכו ויתרבו...
ובל נשכח את סיומה של שנה אזרחית, סגירת מעגלים והתכוננות לקראת שנה חדשה...
הזמן המיוחד הזה הוא זמן של התגברות על קשיים ועל פחדים, ובעיקר זמן שבו אנו יכולים לקחת עמדה חדשה, לנקוט בדרכי פעולה חדשות – ולעשות את הדברים א-ח-ר-ת, טובים יותר, בהירים יותר. הידעתם שבזמן הזה מומלץ לשתול שתילים אשר ילבלבו באביב? וכך גם לגבי חיינו – זה הזמן להכניס לתוכם דברים חדשים אשר יתנו את התוצאות שלהם במהלך השנה הקרובה...
פרט לכך – בזמן הזה כוכב יופיטר נכנס למצב של נסיגה אשר ימשך עד ה- 8.4.15. התחזית הפעם תעסוק בהרחבה על ההשפעה של מהלך זה על בני כל אחד מן המרחבים האסטרולוגיים.
הערה חשובה ראשונה: מעכשיו, פרט לתחזית, אני מצרפת כאן עבור כל מרחב קלף, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים. המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי. יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם!
הערה חשובה שניה: משום שתאריכי האסטרולוגיה החדשה דינאמיים ומשתנים מעט מדי שנה חשוב לוודא את המרחב המדוייק שלכם, בעיקר אם נולתם ב"קצוות" של כל מזל. מומלץ גם לדעת את האופק המדוייק שלכם על פי מפת השמיים האמיתית, ורצוי לקרוא גם את תחזית מזל האופק שלכם. אם תרצו לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם ואת האופק החדש אפשר לעשות זאת במכון לאסטרולוגיה הוליסטית בעלות של 60 ₪ בלבד.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
יופיטר נמצא בזמן הזה במרחב האסטרולוגי שלכם, ובדרך כלל זהו סימן טוב מאוד, פרט לזמן בו יופיטר נמצא בנסיגה... וזה קורה עכשיו, וימשיך עד ה 8.4.15. בתקופה הזו יופיטר מראה את צידו הפחות נעים – ומכוכב ההצלחה הוא הופך לכוכב ההפרזה וההגזמה. וכאשר הוא נמצא אצלכם במרחב השפעתו רבה! חשוב מאוד לדעת לשמור על איזונים בתקופה הזו. בכל דבר: החל מן הדיאטה, ממשיך בכספים וכלה במה שאומרים ובמה שעושים ובאופן בו מרגישים וחווים את החיים. יש כל הזמן את המלכודת הממתינה של הפרזה ושל הגזמה, וחובה עליכם להיות מודעים לכך ולאזן את עצמכם כאשר צריך. זה לא אומר להפסיק כל דבר! אבל כן אומר להיות קשובים למינונים הנכונים של הדברים, ולא לתת לעצכמם להיסחף... קלף אסטרולוגי שמומלץ למדוט עליו בזמן על מנת להתחבר לצד החיובי של יופיטר, ולא השלילי – יופיטר.

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©