16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

19.10.14 - 25.10.14

מתנערים מן העבר
אנחנו נמצאים בזמן שלקראת ליקוי חמה חלקי אשר יתרחש ביום חמישי ה 23.10. אמנם את ליקוי החמה הזה, לצערינו לא נוכל לראות מישראל, אבל את השפעותיו ותוצאותיו בהחלט נרגיש.
בתקופה מיוחדת זו השמש, מרקיורי וונוס נצמדים כולם לנקודה המכרעת של "ראש הדרקון" אשר מסמל את פריצות הדרך הקארמתיות.
אין לדעת מהיכן זה יגיע לנו, כי הרבה גורמים מעורבים, אבל רוב הסיכויים שנפגוש פנים אל פנים שיעורי חיים חשובים ביותר. חשוב בתקופה הזו לא לחזור על דפוסי העבר, אלא לפרוץ דרך – למרות שזה עשוי להיות ממש ממש קשה – ולהתעמת עם אותם מכשולים ואתגרים המתייצבים בפנינו.
מי שיעברו בהצלחה את השיעורים של התקופה המעמתת הזו יוכלו לחסוך לעצמם בעתיד את הצורך להתמודד עם אותם מכשולים – כיוון שעכשיו אפשר לפתור דברים מן השורש, להתנער מן העבר ולפנות אחת ולתמיד קדימה.
פרט לכך – השמש נכנסה עכשיו למרחב חדש, מרחב הבריאה – וחודש עם גוון אסטרולוגי מיוחד עומד לפנינו, אשר המיקוד בו הוא ההבנה כי אנו בוראים את עולמינו באמצעות כוח החשיבה.
ולא לשכוח – מרקיורי נמצא עדיין בנסיגה שתמשך עד ה 25.10. מרקיורי בנסיגתו נצמד לראש הדרקון וזה אומר שהטעויות שבעבר היו יכולות להיות קטנות ומצחיקות – יכולות להיות עכשיו בעלות משקל קריטי.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
מרקיורי בנסיגה נצמד עכשיו לראש הדרקון בבית התקשורת שלכם. עליכם לשים בתקופה זו טוב טוב לב למה שאתם אומרים, לאיך ולמי. לשים לב לאופן שבו אתם מעבירים את המחשבות שלכם. לשים לב לאופן בו אתם שומרים על הקשרים החברתיים שלכם. יש משהו נפיץ באוויר ובקלות דברים יכולים להישמע לא טוב, להשתבש וליצור קושי אמיתי. אתם גם רגישים יותר בזמנים אלה – וחשוב להביא זאת בחשבון, יחד עם הידיעה שצפויים קצרים בתקשורת. הימצאותו של ראש הדרקון בסביבה גם אומר כי יש לכם עכשיו הזמנות ליצור דפוסי חשיבה, תקשורת וחיברות חדשים לגמרי – וזו הזדמנות פז ומתנה שיכולה ללוות אתכם להמשך חייכם – אם אכן תצליחו להתפתח ולשנות כיוון בנושא הזה בזמן הקרוב. בנוסף – מיקומה החדש של השמש גורם לכם להיות מופנמים יותר, ביתיים יותר ובהחלט הגיוני שתרגישו שאתם רוצים לנוח ולהירגע בחיק המשפחה. ואולי זה טוב – בעיקר כי זה יכול לצמצם את הסיטואציה הבעייתיות שעלולות לצוץ במפגש עם החברה. אבל עליכם לזכור כי נושא התקשורת, שיעוריו ואתגריו – לא יעזוב אתכם ויופיע גם בזירה המשפחתית...

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©