16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

23.10.16 - 29.10.16

החודש השמש תשהה במרחב "הבריאה".
מיקומה של השמש בשמיים היא גורם מרכזי ביותר באסטרולוגיה, זהו הציר המרכזי סביבו סובבים חיינו ולמעשה בכל חודש, כאשר השמש עוברת מרחב, אפשר לומר שגם אנו משתנים – הרצונות שלנו, הדגשים שלנו ושיעורי החיים שלנו.

החודש השמש תשהה במרחב "הבריאה". בזמן זה אנו לומדים כי אנו אלו היכולים לברוא את המציאות שלנו, החל משלב המחשבה ועד לשלב ההגשמה עצמה, וכי הכוח המרכזי שלנו נמצא בתודעה שלנו – כוח היצירה המתחיל ביכולת שלנו לראות את הדברים בעיני רוחנו, נקודת ההתחלה של הכל.

אגב - חודש אסטרולוגי נמשך כל עוד השמש במרחב מסויים, הפעם בין ה 17.10 עד ה

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
החודש הקרוב הוא זמן לנשיפה. זמן של יותר שקט והרהורים. זמן יותר מכונס ואיטי. לאחר מירוץ חיים של כמה חודשים נראה שהשקט יכול לעשות לכם טוב עכשיו. הזמן המדיטטיבי מאפשר לכם להתחבר יותר לרגשות שלכם ולמשפחה שלכם וגם מאפשר לכם זמנים רוחניים יותר. זה הזמן להשקיע חום ואהבה בקרובים לכם ובכם עצמכם
לאתר של קרני צור לחצו כאן
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©