16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

26.06.16 - 02.07.16

דלתות נפתחות, אנשים מחייכים
יופיטר הוא כוכב המזל וההצלחה, וכל מקום שהוא נוגע בו (כאשר הוא לא בנסיגה!) הופך לחיובי ביותר – דלתות נפתחות, אנשים מחייכים, ישנה הצלחה וקורים דברים טובים.
אבל מה לעשות ויופיטר נמצא בערך כחצי שנה במהלך תקן וחצי שנה בנסיגה (לא רק הוא - בגלל תנועת כדור הארץ כל הפלנטות המרוחקות נראות לנו כאילו זה המסע שהן עושות, בעצם זה המסע שלנו עצמינו סביב השמש ולעומתן...).

אז אותו יופיטר – גדול האלים וגדול הכוכבים במערכת השמש שלנו – היה בנסיגה בחודשים האחרונים, ולא ממש זכינו לראות את הניסים והנפלאות שלו. אבל עכשיו – חי יופיטר – יופיטר מתחיל במסע נמרץ קדימה בשמיים, מסע שיאפשר לנו לצאת מהמקום בו היינו בחודשים האחרונים וגם מסע שבקלות ובמרהיבות נראה אותו בשמיים. איך הוא משפיע לחיוב על כל אחד מבני השבטים האסטרולוגיים – בתחזית...

הנתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
את התקופה הזו מבלה יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, בבית הכספים שלכם – איזה בית מצוין לשהות בו! סוף סוף מתחיל לנוע משהו חיובי ביותר בזירה הכלכלית – עם הצלחה וצירופי מקרים המאפשרים זרימת מזומנים טובה, התרחבות הבית, רכישת רכוש נוסף וצמיחה כלכלית. בתקופה זו אפשרות אפילו לצפות לאפשרות של רכישת דירה או קניית דירה או הרחבת הבית הקיים.
לאתר של קרני צור לחצו כאן
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©