16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

12.04.15 - 25.04.15

תנועת הכוכבים
הרבה תנועות יש בשמיים בימים אלה – והתנועה הזו כמובן משפיעה על ריקוד חיינו.
השמש, מרקיורי ומארס נמצאים עכשיו במרחב הלהבה – ומכניסים הרבה מאוד פילפל לחיינו. יש ריח של התחלות חדשות, רעיונות ואף מעשים והרבה מודעות לדלתות שנפתחות בפינינו. וכן... זה הזמן לעבור בהן!
וונוס נמצאת במרחב המפתח ומבקשת מאיתנו לעבוד על יציבות ריגשית, וגם להבין את הסוד המניע את התגובות הרגשיות שלנו – וואו! זה תהליך מאתגר, מלמד ולא פשוט – אבל כזה שיכול להביא לתוצאות נהדרות...
פרט לכך – מצב הכוכבים, כרגיל, משפיע אחרת על כל אחד מבני השבטים האסטרולוגיים, ועל כך בתחזית...
שימו לב: פרט לתחזית, מצורף עבור כל מרחב קלף אסטרולוגי, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו (להתבונן עליו בנחת, על צבעיו ועל סמליו ולתת לתדרים האסטרולוגיים להיכנס אל תוכינו) על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים אפשר לרכוש באתר שלי.
הערה חשובה שניה: מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף. אפשר וודא את המרחב ומרחב האופק במכון לאסטרולוגיה הוליסטית בעלות של 60 ₪ בלבד.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
הזמן הזה טוב מאוד לשינויים, אשר נעשים עכשיו בחכמה ובדרך בוגרת. בכלל – זה זמן להרבה מאוד עשייה, להפשלת השרוולים והתעסקות בדברים פרקטיים אך חשובים. הרבה מאוד כוכבים נמצאים עכשיו בבית העבודה שלכם – וזה אומר שהמיקוד שלכם הוא בעיקר שם – עם הרבה צעדים שקורים בזירת הקריירה, והרבה מאוד עבודה לעשות ואתגרים לעמוד בהם – אבל גם תעמדו בהם בהצלחה. זה הזמן לנחישות ולעשייה. ליציאה החוצה ולהגשמה. קלף להתבוננות השבוע – קלף העבודה.

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©