16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

22.05.16 - 28.05.16

מרקיורי התחיל ללכת ישר
אמנם מארס סיים את נסיגתו אבל מרקיורי לפחות התחיל ללכת ישר! וההקלה מורגשת ומשמעותית ביותר, כאשר דברים שוב מתחילים להסתדר לנו בחיים...
בנוסף – השבוע וונוס ומארס , הזוג המיתולוגי, ניצב זה מול זו בשמיים (ובאותו מקום בדיוק ביום ראשון גם השמש והירח ניצבים זה מול זו), ומביאים לנו את האפשרות המיוחדת לחבר בין הניגודים המשלימים – גם בתוכנו וגם בחיים.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
השמש וונוס נמצאים עכשיו בבית היעוד שלכם, וזהו הפוקוס המרכזי של חייכם עכשיו. אתם נמצאים בנקודה טובה בה אתם יכולים לחוות, להרגיש, לחוש ולחיות את המשמעות הגדולה יותר של חייכם. חשוב ללכת כאן עם הלב וההשראה ולתת את מה שנדרש כדי להמשיך ולהקדם במעלה שביל היעוד שלכם. מרקיורי שחזק למסלול רגיל מאפשר לכם "לתקתק" במהירות את כל המטלות מזירת העבודה, חלקן שלא הצליחו לנוע בחודש האחרון, והזריזות הזו מפנה לכם זמן להתמקד לא בעצים, אלא ביער...
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©