16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

20.07.14 - 26.07.14

הכל חדש!
הרבה גרמי שמיים משנים את מיקומם השבוע. השמש במהלכה נכנסת למרחב אסטרולוגי חדש ושמה בפוקוס תחומים אחרים בחיינו, מארס עושה מעבר גם הוא והאופן בו נבצע דברים בחודשיים הקרובים עומד להשתנות. אפילו ראש הדרקון – אשר קובע את פריצות הדרך הקארמתיות שלנו - במהלך נדיר אשר קורה אחת לשנה – משנה את מיקומו בשמיים. ובצירוף מקרים מיוחד – הכל קורה עכשיו וביחד! זהו זמן של שינויים, של שינוי כיוון הרוח, של השפעות אחרות ממה שהיינו רגילים, ונקווה ששינויים אלו יהיו לטובה!
זה האופן שבו השינוי משפיע על בני השבט האסטרולוגי שלך:

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
השמש נמצאת עכשיו במרחב האסטרולוגי שלכם, ונצמדת השבוע ממש אל יופיטר, כוכב המזל וההצלחה אשר נצא גם הוא שם. זהו זמן מיוחד ביותר של התחלות חדשות, של רוח גבית טובה, של הרבה צירופי מקרים ממוזלים, ובעיקר תחושה שהחיים עכשיו יכולים להתחיל מחדש ועל הצד הטוב ביותר. זה הזמן למחוק את העבר ולכתוב לכם מחדש את ההווה והעתיד. מה שתחליטו שיקרה בחודש הזה – יקרה, בגדול ובהצלחה רבה. זוהי הפתיחה המוצלחת ביותר שיכולה להיות לחודש יום ההולדת שלכם, אשר מבחינה אסטרולוגית הוא התחלתו של מעגל-חיים חדש. תנו תשומת לב מיוחדת לזמן הזה, חישבו מה תרצו לראות בו, לעשות בו – כי הזמן הזה הוא הזרע של השנה הקרובה כולה, ומה שתשימו בו עכשיו זה מה שיצמח ויגדל בחודשים הבאים...

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©