16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

31.05.15 - 06.06.15

סאטורן כגורם מאזן
אנחנו רגילים לראות את סאטורן ככוכב כבד ואיטי המהווה גורם מאט במפה האסטרולוגית. אבל דווקא בימים אלה סאטורן מאפשר לנו לעבור תהליך טוב מאוד של צמיחה ושל גדילה.
כידוע – בימים אלה מרקיורי נמצא בנסיגה בימים אלה, אשר תמשך עד ה 11.6. מרקיורי גם צמוד לשמש ולמארס. הצמידות הזו הופכת את הקצרים בתקשורת לנפיצים יותר וגורמת לנו להוציא החוצה את הטעויות שלנו בהבנה בדרך אלימה ובוטה.

כמובן שבכל מצב כוכבי כזה נדרשת ההתפתחות שלנו על מנת שתרסן את המצב. כי הרעיון הוא לא שהכוכבים ישלטו בנו כמו מריונטות, אלא שנדע את השפעת הכוכבים ונצליח להתגבר על הקשיים והאתגרים וההתפרצויות שהם מציבים לנו על ידי התפתחות מתאימה ועידון האנרגיות המגיעות עכשיו מן הכוכבים...

אבל כאשר האווירה מתחממת עם מרקיורי בנסיגה בצמידות למארס – לא תמיד פשוט לרסן את עצמינו ולחכות עם המילים...
למזלנו הטוב סאטורן ניצב עכשיו בדיוק מנגד לסט הזה של השמש-מרקיורי-מארס ומהווה עבורינו "גלגל הצלה".

סאטורן נמצא בדיוק מנגד לשמש בימים אלה, ומה שזה אומר זה שכאשר השמש שוקעת בערב (יחד עם מרקיורי ומארס, רק שלא רואים אותם...) בדיוק ממול – באופק המזרחי – עולה כוכב שבתאי, הלוא הוא סאטורן אדון הקארמה. ואותו בהחלט אפשר לראות בשמיים, מלווה אותנו במהלך הלילה במסלול ממזרח בערב ועד לשקיעה במערב לפנות בוקר...

סאטורן ממתן דברים, מאט דברים וגם מזכיר לנו את הגבולות שלנו, את העקרונות ואת הסטנדרטים. וכך יוצא שדווקא סאטורן, אשר בדר"כ מהווה גורם מעכב, מהווה עבורנו עכשיו גורם מאפשר – המאפשר לנו לנהוג אחרת ולקחת דברים יותר במתינות, בגרות ואחריות.

סאטורן מאפשר לנו למתן את רמת הפיצוצים האפשרית מן המפגש בין מרקיורי בנסיגה לבין מארס, ומזכיר לנו את הדברים החשובים באמת.
כמובן שעבור כך אנו צריכים להעזר במודעות שלנו ובכוח הרצון שלנו, להיזכר בסטנדרטים ובעקרונות שלנו ואם יש צורך – גם לעבור את השיעורים המתאימים אשר יופיעו עכשיו, על מנת שנלמד לשלוט בתגובותינו ולא ניתן לכוכבי השמיים לגרום לפיצוצים בחיינו...

שימו לב: מעכשיו, פרט לתחזית, אני מצרפת כאן עבור כל מרחב קלף, מתוך חפיסת הקלפים האסטרולוגיים שיצרתי, שמומלץ למדוט עליו על מנת לשפר את המצב ואת הקשר עם הכוכבים... המטרה בשימוש עם הקלפים היא להיות אינטראקטיביים עם התחזית האסטרולוגית, ולא רק לקבל אותה באופן פאסיבי... יש לנו אפשרות להתחבר לתדרי הכוכבים ואף לשנות ולשפר אותם! את הקלפים אפשר לרכוש באתר שלי
אפשר לרכוש באתר שלי

הערה חשובה שניה: מומלץ לוודא את המרחב האסטרולוגי שלכם, מכיוון שתאריכי המזלות החדשים מתעדכנים מדי שנה. כמו כן מומלץ לקרוא גם את תחזית האופק שלכם, שתוסיף גוון נוסף ודיוק נוסף.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
וונוס, כוכבת הרוך, ההרמוניה והאהבה, נכנסה עכשיו אל המרחב האסטרולוגי שלכם בו תבלה את השבועות הקרובים. בנוכחותה של וונוס החיים רגועים יותר, נעימים יותר והרגשות זורמים. ישנה פתיחות באוויר לאהבה חשה. ישנה פתיחות לאהבה שלכם את עצמכם. משהו בכם מקרין יופי ורוך – ובעיקר לנשים זוהי הזדמנות לפגוש מחדש את התדר הנשי ולחבור לעוצמות הרכות של הנשיות והיופי. במקביל – דברים מתרחשים גם בזירת היעוד בימים אלה, אבל נראה כי ברגע זה רב הבלבול שם, ומומלץ להרפות מעט עד ה 11.6 – הזמן בו תסתיים נסיגת מרקיורי בבית היעוד שלכם. קלף להתבוננות ומדיטציה בימים אלה – וונוס, כוכבת הנשיות והאהבה, מתוך הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

 

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©