16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

03.08.14 - 09.08.14

"צוק איתן" – איך להירגע ולהיות אפקטיבי
נראה לי מאוד מוזר לעשות תחזית רגילה בזמנים שכאלה, כשכולנו מעורבים בדרך זו או אחרת במאורעות הארץ שלנו. הפעם – תחזית מיוחדת שתענה על השאלה: "מה אני יכול כדי להירגע ולהיות אפקטיבי בזמנים המיוחדים האלה", בתקווה שהתחזית לא תהיה רלוונטית עד סוף השבוע...

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
בתקופה זו הכל מועצם ומוגדל. השמש, מרקיורי ויופיטר נמצאים עכשיו במרחב האסטרולוגי שלכם. ישנה בהירות גדולה מאוד בזמנים האלה גם לגבי כל האירועים שמסביב וגם לתמונת חייכם. ודווקא הבהירות הזו והיכולת לראות את הדברים כמו תחת זכוכית מגדלת – מאפשר לכם להיות מאוד יעילים, זריזים וענייניים. למרות האירועים בארץ חשוב גם לתת זמן לעצמכם. זה חודש יום ההולדת שלכם שהוא זמן חשוב להתוות לעצמכם את הדרך לכל השנה הקרובה – אז לא לשכוח את זה, ולהקדיש גם זמן לעצמכם!

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – א'

 

.

סרטון הסבר על האסטרולוגיה החדשה חלק – ב'

 


קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופ שבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
zorkarni@gmail.com

http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©