16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

22.01.17 - 28.01.17

מהלכי מארס
השבוע מארס נכנס אל מרחב חדש – מרחב האגם (קונסטלציית דגים), שם ישהה בכל החודש הקרוב.
מארס הוא הכוכב האדום, אחד משכנינו הכוכביים הקרובים ביותר, הנקרא על שם אל המלחמה הרומי. מיקומו משפיע על האופן שבו אנו עושים דברים. עם מארס במרחב האגם יש לנו אפשרות ללמוד כיצד לא עושים דברים לבד – אלא רואים את מה שאנו עושים כחלק ממרקם גדול הרבה יותר.
התחזית הפעם תלווה את מהלכי מארס ותראה לכל אחד מבני השבטים האסטרולוגים כיצד מארס ישפיע על האופן בו נעשה דברים, וגם ממה צריך להזהר...

לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
מיקומו של מארס הוא חיובי ביותר עבורכם. אתם מתמלאים באנרגיה טובה, בחיות ובערנות. ישנה תסיסה טובה מבפנים ותחושות טובות של חופש ושמחה. אתם עושים דברים מעניינים ומהנים ואתם מרגישים שאתם מתרחבים ולומדים מזה. מעכשיו ועד סוף פברואר זה גם זמן מצוין לצאת לטיול פעיל או מסע אקטיבי. החיים הופכים להיות עוד ועוד תוססים ויותר ויותר ערניים. טוב גם ללמוד משהו מאוד מעשי ופרקטי. יחד עם זאת, האנרגיה של מארס גם דורשת ערנות בדרכים – חשוב בתקופה הקרובה לא לנהוג בפזיזות ולהיזהר מתאונות. 
לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©