16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

05.02.17 - 11.02.17

עוברים למרחב אסטרולוגי חדש
ימים אלה סאטורן, אדון הקארמה, עובר למרחב אסטרולוגי חדש. סאטורן הוא כוכב גדול ואיטי. הוא נמצא בכל מרחב אסטרולוגי כשנתיים וחצי, ולכן מעברו למקום חדש הוא אירוע מיוחד ורב משמעות.

סאטורן הוא הכוכב המראה לנו היכן מצויים הקשיים שלנו. במיקום בו ימצא במפה שם נראה יותר עיכובים, קשיים ומגבלות. אולם העיכובים האלה אינן סתמיים. מדובר בשיעורים שעלינו ללמוד ועיכובים שבאים לטובתנו, ובעיקר מוודאים שלא נקבל את הדברים לפני הזמן המתאים.

בתחזית הפעם תוכלו לקרוא כיצד סאטורן ישפיע עליכם בכל השנתיים הקרובות!

לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
סאטורן, אדון הקארמה וכוכב הקשיים, נכנס עכשיו ולמשך כל השנתיים הקרובות אל מיקום שישפיע על הלוגיסטיקות, האירגונים והניהול שלכם. בזמן חשוב זה אתם עומדים ללמוד כיצד לקחת יותר אחריות בנושא הסדר והאירגון של חייכם. נראה שדרושה עכשיו יותר משמעת, יותר מחויבות ויותר רצינות על מנת לנהל את החיים שלכם בצורה נכונה ויעילה. מה שעד עכשיו "פשוט הסתדר לו מעצמו", או נזנח, דורש עכשיו הקפדה, תשומת לב, הרבה תכנון והרבה השקעה. זהו זמן מקרקע המלמד אתכם לקחת צעד קדימה בתחזוקת החיים השוטפת שלכם. צעד מבגר וחשוב, גם אם מעצבן בתחילה...
לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©