16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

26.02.17 - 04.03.17

ליקוי חמה ביום ראשון 
אנחנו נמצאים בתקופה כוכבית מיוחדת במינה. ביום ראשון יהיה ליקוי חמה שלא נראה מישראל אבל מורגש בחיינו.. תקופה זו יכולה להיות לא פשוטה ומאתגרת בה תחומים שבדרך כלל לא מתערבבים, תחומי השמש, והירח, מתערבבים זה עם זה בימים אלה – לטוב ולרע. הדמיון עם המציאות, המודע עם תת המודע, העבר עם העתיד.

התחזית הפעם תעזור לנו לדעת מראש מהם התחומים בחיינו ה"מתנגחים" עתה זה בזה ואולי אף תעזור לנו עם טיפים חשובים...

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
ליקוי החמה של יום ראשון מעורר משהו רוחני במיוחד בחייכם. זהו זמן של אינטואיציה מוגברת וחיבורים רוחניים יוצאי דופן. שימו לב – כי המשב הרוחני המגיע עתה עצום כל כך שהוא ממש יכול לבלבל אתכם ולהפוך אתכם למעופפים, ולכן חשוב או להיות בסיבה בה אתם מרשים לעצמכם לחוות תהליך רוחני בורה בטוחה וחופשית, או לעשות מה שניתן על מנת להישאר עם שתי הרגליים על הקרקע ולהתקרקע. בעבודה – משל – יהיה מבולבל ולא פשוט מתמיד... מסע נפלא!
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©