16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

05.03.17 - 11.03.17

וונוס במהלך נסיגה
הרבה אירועים מתרחשים בימים אלה בשמיים – אבל המשמעותי מכולם הוא שוונוס, כוכבת הרגשות והאהבה, תיכנס למהלך של נסיגה אשר ימשך עד לאמצע אפריל וישפיע באופן משמעותי על הרגשות שלנו... כיצד? על כך בתחזית...

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.812.2
בימים אלה טוב להשקיע הרבה מרץ ועשייה בזירת העבודה ובדברים הפרקטיים של החיים. כל פעם שתרצו לנוח, לנפוש או לצאת מן התלם – הדברים עשויים להשתבש. המתינו עם הנסיעות והטיולים, אם אפשר, והשקיעו את המאמצים כרגע בקריירה ובדברים הפרקטיים. מארס נמצא עכשיו בזירת העבודה שלכם ויאפשר לכם להתקדם קדימה עם הפרויקטים שלכם בצורה עניינית בכל החודש הקרוב.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©