16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

12.03.17 - 18.03.17

נסיגתה המתמשכת של וונוס
הדגש העיקרי השבוע הוא נסיגתה המתמשכת של וונוס, אשר כבר החלה ותמשיך עד ה 15.4. וונוס בזמן הזה מערפלת ומבלבלת את הרגשות שלנו ולא ממש כדאי לסמוך עליהם (או על עצמינו), בעיקר כאשר אנו חשים שהרגשות שלנו לא מאוזנים. מוטב לדבוק בהגיון ובעשייה. ולכן התחזית הפעם מתמקדת דווקא במיקומו של מארס – כוכב העשייה, והשפעתו עליכם.

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
מארס עומד לבלות בזירת העבודה שלכם עד אמצע אפריל. מכל הזירות – זירת העבודה היא המקום בו הייתם רוצים למצוא את מארס במיוחד! מארס נמצא במיקום מצוין עבורכם ומאפשר לכם פרק זמן ארוך להשלים את הפרויקטים שלכם, לעשות את כל מה שאתם צריכים בעבודה, לנהל טוב את העניינים וגם להתקדם בעבודה. זהו מיקום מצויין עבור מארס להיות בו – מיקום שמאפשר הרבה מאוד כוח ועשייה עניינית. עם זאת בתקופה זו יש להיזהר ממיני חיכוכים ומריבות במקום העבודה, אשר גם אותם מתסיס מארס – שהוא בכל זאת אל המלחמה... עכשיו, כשאתם יודעים זאת מראש, תוכלו, אולי, להיערך לכך ולשמור על יחסים טובים עם הקולגות והלקוחות.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©