16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

19.03.17 - 25.03.17

כוכבת הרגשות הולכת הפוך
השמש, וונוס ומרקיורי כולם צמודים זה לזה בשמיים. וונוס – כוכבת הרגשות הולכת הפוך, ואנו צריכים בזמן הזה לבטוח יותר בהגיון הפשוט שלנו (מרקיורי), ולא ברגשות (וונוס). בנוסף – מארס, כוכב העשייה, מבלה עד אמצע אפריל במרחב הלהבה, ומקפיץ את רמות האדרנלין ואת יכולת העשייה שלנו...

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
בימים אלה שני כוחות פועלים עליכם במקביל – האחד רוצה את החופש המוחלט – את המרחבים, השמש, הטבע וגם את הבלאגן, והשני – ממוקד מאוד בעשייה ובהגשמה של הקריירה והדברים ה"חשובים". יכול להיות שממש תקרעו בין הרצון שלכם לחופש לבין הרצון שלכם לעמוד במחויבויות שלכם. הפתרון הוא תמיד איזון נכון בין השניים. נסו לדאוג שאתם נותנים מזון לשני הצדדים האלה בתוככם – גם מספיק זמן של חופש ומרחבים, וגם באופן כזה שלא פוגם בעבודה ובעשייה שלכם.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©