16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

02.04.17 - 08.04.17

המרפא הפצוע
כירון הוא הגוף השמימי המסמל את נקודת הפצע והריפוי בחיים של אדם. ממש על העיקרון האינדיאני של "המרפא הפצוע" הטוען כי מי רק שעבר מסע של החלמה בחייו – יכול לרפא אחרים.
בימים אלה כירון עובר למרחב אסטרולוגי חדש – מרחב האגם. וזהו אירוע מיוחד. תנועתו של כירון איטית והוא נמצא בכל מרחב אסטרולוגי פרק זמן של בין שנתיים לשמונה שנים. בפרק הזמן הזה אפשרות חדשה של הילינג נוצרת בעולם, ובתוכינו.

מבחינה עולמית – כירון ישהה הפעם במרחב האגם כ 9 שנים בהן ישנה אפשרות לתחושה של אחדות אשר תרפא הרבה מן המכאובים העולמיים. דרך האגם מאפשר לנו להבין ולחוש כי הכל אחד, ומובן שהבנה זו יכולה לסיים הרבה מאוד מן הצרות העולמיות, באם אנשים אכן יתחברו לאפשרות הזו ולתהליך הריפוי המוצע בימים אלה מן הכוכבים.
בנוגע להשפעה האישית – כירון משפיע אחרת על כל מרחב אסטרולוגי, ועל כך תוכלו לקרוא בהרחבה בתחזית האישית שלכם. 

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
כירון נמצא בימים אלה במיקום שקשור ללימודים ולהרחבת האופקים וזה אומר שכל תשע השנים הקרובות תהיינה מאוד מתאימות לרכישת עוד כלים שונים ומגוונים הקשורים לריפוי ומאפשרים לכם לרפא את עצמכם ואנשים אחרים. זהו מסע למידה המאפשר לכם ללמוד הרבה על ריפוי, מצדדים שונים ובטכניקות שונות ולהרחיב את יכולות הריפוי שלכם. זה בהחלט זמן טוב ללמוד משהו שקשור בריפוי או ללמוד משהו שמאפשר לכם לשלב ריפוי בדבר בו אתם עוסקים במילא. בנוסף – יתכן שאפילו תמצאו את עצמכם מטיילים בארץ ובעולם במסע אחר טכניקות ריפוי והבנת מהות ההילינג.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©