16.7 – 15.8

תחזית שבועית: מזל סרטן

09.04.17 - 15.04.17

נסיגתה של וונוס
זהו השבוע האחרון לנסיגתה של וונוס, אשר התרחשה בחודש וחצי האחרונים. וונוס לא תסיים ללא תזכורת מרעישה עבורינו לשמור על הרגשות שלנו יציבים. אז אם התאפקנו עד עכשיו ולא התפרצנו רגשית (וכל הכבוד לנו!) לא כדאי להירדם עכשיו בשמירה ולהרוס את כל מה שהצלחנו לעשות בחודש האחרון! שמרו על עצמכם מהתפרצויות והגזמות רגשיות...

נתינה (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
בימים אלה, למרות שמשהו ממש מושך אתכם לצאת החוצה, ליהנות ולפרוק עול, חשוב מאוד דווקא לא להקשיב לקריאה הזו. בזמן הזה חשוב מאוד דווקא להתמקד בעבודה היומיום ובדברים העניינים, ולהמשיך לפעול מתוך ההיגיון והרציונל. הכוח שקורא לכם עכשיו לקחת חופשה, או לטייל, או להבריז לעבודה/לימודים – אינו כוח הגיוני. זוהי משיכתה של וונוס שנמצאת במצב של נגיסה ורק תסבך את העניינים אם תקשיבו לה... וונוס מסיימת את נסיגתה השבוע, ב 16.4, ומאותו רגע החיים יהיו הרבה יותר קלים ופשוטים.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

סרטן – מים. לבן. רגיש, עדין, שהולך ברברס ומתגעגע לכל מה שהיה. נוסטלגי. הירח ממגנט אותו. השקט, האפשרויות. ביישן, אבל לא מהסס לקטר כדי לקבל ליטוף. מזל שמחפש ביטחון באנשים.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©