16.9 – 16.10

תחזית שבועית: מזל בתולה

30.04.17 - 06.05.17

וונוס במרחב האגם
מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שעדיין נמצא בנסיגה, מתרחק עכשיו מן השמש, וזה בעיקר סימן טוב. זה אומר שהשפעתו על רובנו תהיה פחותה, וזה גם אומר שתחום ההשפעה שלו עלינו משתנה מזה שהיה שבוע שעבר. כלומר שהקצרים בתקשורת עומדים לקבל אופי אחר מזה שחשנו בשבועיים האחרונים. נסיגתו של מרקיורי מסתיימת ב 3.5.

בנוסף – וונוס במרחב האגם מרחיבה את הרגשות ואת הלב שלנו, ואילו מארס במרחב המפתח מבקש מאיתנו להאט את הקצב ולבדוק טוב טוב מה הן הסיבות בגלל אנו עושים דברים לפני שאנו קופצים לעשייה עצמה.

השפע – מזל בתולה החדש – לנולדים בין 16.9 – 16.10
הימים האלה בהחלט מוזרים עבורכם. יופיטר, שנמצא בנסיגה במרחב האסטרולוגי שלכם, נמצא במולות אל מרקיורי שנמצא בנסיגה ואוראנוס שהוא כוכב לא פשוט בפני עצמו וגם הוא קשור לרעיונות. מדובר בתקופה מאוד סוריאליסטית של רעיונות מוגזמים ומופרכים, מחשבות מוזרות וגם הרבה שגיאות שנובעות מפזיזות מבלי לבדוק את המציאות. מוטב לקחת שבוע של חופש בזמן הזה. המתינו עם רעיונות חדשים שמגיעים ואל תזדרזו ליישם אותם. ומה שלא יקרה – אל תרשו לעצמכם ללכת לקיצוניות או לעשות דברים מפתיעים ולא מתוכננים.
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

בתולה – אדמה. וורוד. הגיוני, מציאותי, יעיל, שואף לשלמות, דיוק וניקיון. חרוץ, נשי, ובעל משמעת פנימית. קשה עם עצמו ועם אחרים. קפדן, ביקורתי, ואינו מוותר. יודע איך מונעים ומרפאים כל מחלה.

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©