המרכז הישראלי לרפואת גוף נפש

המרכז, שנוסד בשנת 1998, מציע קורסים שנתיים, סמסטריאליים, סדנאות וסמינרים מקצועיים מרוכזים.

לקהל הרחב מתקיימים קורסים איכותיים וסדנאות מרוכזות בנושאים כמו מדיטציה, מודעות והתפתחות.
המרכז ממוקם ברמת השרון בבית פרטי מוקף גינה, ומעניק מרחב חם ואינטימי למשתלמים בו.

צוות המרכז ויועציו מאגד מטפלים, רופאים, פסיכולוגים ואנשי חינוך ומחקר, מהמומחים בתחומם בארץ. הצוות פעיל בהדרכה ובפיתוח מודלים קליניים וחינוכיים בבריאות גוף-נפש. עקרונות המרכז וגישות העבודה הייחודיות לו מיושמות בשורה ארוכה של תחומים: פסיכותרפיה, רפואה, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה קלינית, יעוץ חינוכי, סיעוד, אימון, חינוך, כמו גם בהתפתחות אישית.

אנו מקיימים קשר מקצועי עם מכוני מחקר, מומחים ומרכזים מקבילים בארץ ובחו"ל. קשרי חו"ל כוללים את המרכז לפסיכולוגיה תהליכית בארה"ב, המכון הבינלאומי להתמקדות בניו-יורק, מרכז גולר לחולי סרטן באוסטרליה, האקדמיה לדמיון מונחה בארה"ב ומרכזים נוספים.

אנו פועלים להגשמת היעדים והחזון שלנו באמצעות בית הספר ללימודי המשך למטפלים, סמינרים עם אנשי מקצוע בכירים, תוכניות שפת הקשב בחינוך, קורסי מדיטציה ייחודיים ופעילות בקהילה.

אנו מציעים תוכניות להכשרה מתקדמת בפרדיגמות גוף-נפש מודרניות. מסלולי ההתמחות מושתתים על לימודים חד ודו-שנתיים להקניית מיומנויות, ידע וכלים פרקטיים לעבודה מקצועית. במסלולי ההדרכה אנו מקנים ומתרגלים את ההתמקדות בתהליכים הגופניים והרגשיים, ומשלבים מסורות טיפול עכשוויות עם מגוון רחב של גישות מדיטטיביות, מסורות רוחניות ומחקרים מודרניים.

מספר עקרונות-על, המתייחסים לאדם השלם, עוברים כחוט השני בתוכניות הלימוד: מחויבות לחקירה עמוקה של תהליכי העולם הפנימי; התייחסות למצוקה או למחלה כהזדמנות לצמיחה ונקודת מפנה; הכרה בייחודיות של חוויית האדם, כמו גם באוניברסאליות שלה; התייחסות מכבדת לעומק הקיום האנושי, הרווי סבל, פגיעות וכמיהה; פיתוח יכולות המאפשרות לחיות עם החיים הפנימיים ביתר יציבות, תבונה, פתיחות, חמלה ואהבה.

כל תכני הקורסים מועברים במתכונת המשלבת לימוד פרונטאלי, התנסויות קבוצתיות, שיתוף, תרגול הדדי והתנסות אישית, כדי ליצור קהילה לומדת ולתרום, מעבר להתפתחות המקצועית, גם להתפתחות וצמיחה אישית.אזור: השרון
תחום: המרכז עוסק בהיבטים השונים של יחסי הגומלין בין הגוף לנפש
איש קשר: שירי חזן
טלפון: 03-5495149
פקס: 03-5479021
אימייל: [email protected]
כתובת: רח' שבטי ישראל 103 ב' רמת השרון
אתר אינטרנט: http://www.mindbody.co.il
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©