איתי מיניאלי

טיפול, ייעוץ ואימון אישי לשינוי והתפתחות בכל התחומים, הקניית כלים רגשיים ומעשיים לשינוי בתחושת בטחון עצמי, ויצירת מסוגלות, זוגיות, קריירה, תהליכי קבלת החלטות, אהבה עצמית, מיניות, בריאות נפשית וגופנית ועוד.

ריפוי פצעים רגשיים, הבנת המכשולים שאנו מציבים לעצמנו בדרך לצמיחה האישית, הסרתם וקבלת ארגז כלים חדש לפתרון בעיות וליצירת מציאות רצויה.


במהלך השנים גיבשתי דרך ליווי ייחודית המשלבת טיפול פסיכולוגי מערבי קלאסי, עם חוכמת המזרח העתיקה. מתוך חקירה ולימוד של פילוסופיות סיניות ובודהיסטיות, לצד לימודים אקדמאיים וטכניקות שונות של תרפיה מהעולם ההוליסטי, יצרתי מפגשי אימון אישיים ועמוקים של שיחה, דמיון מודרך, הילינג אנרגטי ותרגילים לבית.
יחד נחשוף את דפוסי החשיבה שאינם משרתים את ההתפתחות האישית ומונעים את ההנאה וההגשמה שלנו בחיי היומיום, נבין מה מקורם ונלמד כיצד ליצור מציאות חדשה, בריאה יותר, מהנה יותר.

אפשר לשנות את הכל, אם נפתח את הלב ונקשיב לו

אנו חיים את חיינו על פי צורות מחשבה, דפוסי התנהגות אוטומטיים ותפיסות חברתיות-תרבותיות או אישיות על העולם, על ה"עצמי" ועל הסביבה. באופן זה אנו ממציאים לעצמנו פירושים שונים למציאות, וחיים על פיהם, אף שלעיתים הם לא קשורים כלל למציאות האמיתית ולמי שאנחנו בפנים. הבעיה מתחילה בכך שחלק גדול מאותם דפוסים וצורות מחשבה אינם מודעים לנו. חלקם נוצרו או התעצבו כשהיינו ילדים, אפילו תינוקות, חלקם בעקבות חוויות חיים עוצמתיות שנטבעו בתודעה, וחלק מהדפוסים מתגבשים מחדש ממש עכשיו. כך "מתחת לפני השטח" הם משפיעים על חיינו בכל התחומים: בתהליכי קבלת החלטות, בתחושת בטחון עצמי, מסוגלות, חברותיות, אהבה, זוגיות, קריירה, דימוי עצמי, בריאות נפשית וגופנית ועוד.


המחשבות אינן "טובות" או "רעות", חלקן נושאות פרי ותוצאות רצויות, וחלקן פשוט כושלות ומכשילות אותנו שוב ושוב עד שאנו מוצאים את עצמנו מתוסכלים, ריקים, בתחושת בדידות וחוסר אונים, כשאנו נעים במעגלים שוב ושוב. כמו לנסות להפיל חומה עם הראש... והשאלה החשובה ביותר היא מה אני באמת רוצה, מה הלב שלי רוצה.

זוהי הזמנה לכל מי שמוכן לשבור את המעגל, ולכל מי שמחפש שינוי אמיתי בחייו.

 

איתי מיניאלי:

שמי איתי מיניאלי, מתגורר בתל-אביב. מטפל, מאמן אישי, מנחה סדנאות מודעות, ריפוי עצמי ודמיון מודרך, תלמיד ואיש חזון.
בעל תואר B.A בפסיכולוגיה ובלימודי מזרח אסיה של אוניברסיטת תל-אביב. במהלך השנים למדתי מתורות מזרחיות שונות דוגמת בודהיזם, דאואיזם, פילוסופיה סינית, לצד קבלה ולימודים מערביים אקדמאיים. בנוסף רכשתי כלים שונים מעולם התרפיה ומתחום הטיפול ההוליסטי, כגון, אימון אישי וקבוצתי, ריפוי במגע, הילינג וריפוי אנרגטי, הנחיית קבוצות, תקשור ודמיון מודרך.אזור: מרכז
תחום: אימון אישי, דמיון מודרך
איש קשר: איתי מיניאלי
סלולרי: 052-8908182
אימייל: [email protected]
אתר אינטרנט: www.metaplim.co.il/healing-life
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©