המכללה לרפואה הוליסטית

"ההליכה ולא ההתקדמות, הפריחה ולא הפרי" (מאיר שלו, רומן רוסי). למשפט החכם הזה יש משמעויות רבות, ובצרוף ההבנה ש'כולנו אחד', שישנם מליון דרכים ללכת בהן, לפרוח בהן, ושכולן טובות אפשר לעשות צעד משמעותי נוסף בתוך המסע האישי של כל אחד מכם. על משקל ההבנה הזו תפגשו במכללה במסגרת לימודי רפואה משלימה עוד 'דרכים' נפלאות.

במכללה תמצאו בית חם, מקצועי מאוד שיקח אתכם למסע אישי ומקצועי העובר דרך תהליכי התפתחות אישית ורכישת ידע תיאורטי ומעשי. בדרך תפגשו שיטות עבודה מתקדמות, תלמדו להתבונן לעומק על תהליכי ריפוי, להוביל את היחסים שבין המטפל והמטופל כקרקע לצמיחה הדדית ולהתבונן על דרככם בחיים כמראה להתפתחות האישית.

המכללה מפעילה מגוון גדול של מגמות לימוד רב שנתיות וקורסים שנתיים, למטרות מקצועיות בצד מטרות חוויתיות ותוכלו לבחור את תחום הלימוד שנכון עבורכם. מבחר תחומי הלימוד כוללים קורסים מתחומי המגע, קורסים מתחומי התהליכים הרגשים-נפשיים-רוחניים, קורסים בתחומי התזונה, או בתחומי האבחון. לשם בחירה נכונה אנו מציעים לכם פגישה אישית, עם בעל מקצוע ותיק, על מנת לכוון אתכם לתחום המתאים ולמורה המתאים. השלב הבא הוא השתתפות בסדנא חוויתית בה תוכלו להכיר את השיטה ואת המורה ולהחליט האם זו 'ההליכה' שלכם.

בכיתות תמצאו מורים שמלמדים באהבה, במסירות ועם נסיון רב שנצבר לאורך שנים של נסיון טיפולי והנחיית קבוצות לימוד. מספר התלמידים בכל כיתה אינו עולה על 20 תלמידים, היחס אישי, מלווה בתמיכה רבה ובאווריה אינטימית ומקצועית ביותר.
מתחם המכללה ממוקם בפינה מקסימה ברחוב הוותיק ביותר של כרכור, מוקפת גינה ירוקה עם פינות חמד בין המבנים, במשרד המכללה תמצאו צוות מחוייך שישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין.

המכללה לרפואה הוליסטית הוקמה בשנת 1993, והכשירה עד כה יותר מ - 2,500 בוגרים מכל רחבי הארץ. בכל שנה לומדים במכללה כ- 650 תלמידים במגוון של יותר מ - 20 תחומי לימוד. תוכניות הלימוד של המכללה מוכרת על ידי Mercy College, ניו-יורק, ארה"ב כזכאיות ל - 75% מהנקודות הדרושות להשלמת תואר אקדמי בפסיכולוגיה או בתחום כללי עם התמחות ברפואה משלימה.

בוגרי המכללה בלימודי רפואה משלימה משתלבים בהצלחה בשוק העבודה המקצועי, בקליניקות פרטיות, קופות חולים, מתקני ספא ומלונות מובילים.

מחכים לראותכם,
שלכם באהבה, צוות המכללהאזור: צפון
תחום: רפואה הוליסטית
טלפון: 1-800-200-281
אימייל: [email protected]
כתובת: רח’ המושב 40, כרכור
אתר אינטרנט: http://www.spirit.co.il
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©