מדיסין - המכללה לרפואה טבעית

מדיסין המכללה המובילה בישראל לרפואה משלימה מבית המכללה למנהל הינה מוסד של חזון המושתת על עקרון אנשים בריאים היוצרים חברה בריאה וסביבה טובה יותר.


אנו מאמינים כי זו תרומתנו לחברה ולאיכות חיינו. על כן, הצבנו לנו למטרה להיות המוסד המוביל בארץ לרפואה משלימה המהווה גשר של הבנה ופתיחות בין מדעי הרפואה הקונבנציונלית ושיטות הריפוי המשלימות.


כחלק מתפיסה זו אנו משקיעים ושוקדים על פיתוח תוכניות לימוד באיכות גבוהה המשלבות מרכיבים משלימים : לימודים תיאורטיים ברמה אוניברסיטאית ובצדם הכשרה קלינית טיפולית בבתי חולים, מרכזיים רפואיים, בתי אבות ומוסדות שיקום.
תוכניות הלימוד עומדות בדרישות כל האיגודים המקצועיים ובסטנדרט של מוסדות לימוד מובילים בעולם.


איכות ההוראה הינה מרכיב מרכזי בהבנתנו את תפקידינו כאקדמיה מובילה. כיוון שכך היא באה ליד ביטוי בגיוס סגל ההוראה מהשורה הראשונה והקפדה על רמה גבוהה בעזרת עדכונים שוטפים והכשרות לאורך שנת הלימודים. עם סגל ההוראה במכללת מדיסין נמנים מרצים בעלי שם המגיעים ממיטב האוניברסיטאות בחו"ל. קלינאים מבכירי התחום בישראל בעלי ניסיון טיפולי רב ואנשי מחקר המשתפים את הלומדים בניסיונם הרב ובידע האקדמי הנרחב שצברו בתחומי התמחותם.


המכללה מקיימת באופן קבוע כנסים אקדמיים , ימי עיון, שיח מטפלים ורופאים וזאת במטרה לעודד את השיח האקדמי בתחומי התמחותה של מדיסין ולהביא חוקרים בעלי השפעה להיכרות עם סגל המכללה ובוגריה מחד ועם תחום הרפואה המשלימה מאידך.


חלק בלתי נפרד מתפישת העולם שלנו דוגל בעזרה לקהילה המשלבת הן תחושת שליחות בקרב המטפלים והן סיוע ממשי לאלה הנזקקים לטיפול שאינם מסוגלים לקבלו באופן אחר. מדיסין משתתפת באופן קבוע בארגון פעילויות התנדבות והעמקת הידע לקהילה. מטרת הפרוייקט, העמקת הקשר של המכללה עם הקהילה וצרכיה והעלאת מודעות הציבור לבריאות טובה בכלל ורפואה משלימה בפרט.
כמוסד שמייחס חשיבות למחקר ואקדמיה במקביל לפעילות קלינית של טיפול , מוציאה המכללה כתב עת מדעי בשם "חותם סין". במאמרי העיתון מובא סיקור תחום הרפואה המשלימה מהיבטים שונים עם דגש על רפואה סינית ובהם: שיטות טיפול חדשות, עדכונים מהארץ והעולם ותיאורי מקרה של מטופלים והטיפול בהם.

כבכל העולם, גם בישראל הנטיה להכיר בחשיבות רפואה משולבת תופסת תאוצה באופן מרשים. ברור כבר כעת כי מי שמכיר בכך זוכה להערכת החולים. כחלק מהרצון של מדיסין לפעול לשילוב של מטפלים איכותיים ומקצועיים במסגרות השונות, פועלת המכללה במישורים שונים הן לקידום הרפואה המשלימה בישראל והן למציאת הדרכים המיטביות לשילובה במסגרות הרפואה הקיימות.

הניסיון מוכיח שמדיסין מהווה בית חם עבור תלמידיה ובוגריה כאחד.
אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת מדיסין.אזור: מרכז
תחום: מכללה לרפואה טבעית
טלפון: 1-800-22-11-91
כתובת: שלוחת בית ברל כפר-סבא
אתר אינטרנט: http://www.medicin.co.il
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©