מכללת רידמן

מכללת רידמן לרפואה משלימה מובילה בישראל במגוון רחב של לימודים והכשרת מטפלים. אנו מאמינים כי הרפואה המשלימה, ההולכת ותופסת מקום של כבוד במודעות הציבור, מאפשרת לאדם לבחור את אורח חייו כדרך להשגת סיפוק, בריאות ואושר. במכללת רידמן מלמדים מומחים בעלי שם וניסיון מהארץ ומהעולם, תוך התעדכנות מתמדת אחר החידושים הרבים המתרחשים בתחום. לקראת סיום הלימודים עוברים הסטודנטים התנסות מעשית בקליניקה, ולאחר הסמכתם יש באפשרותם להשתלב כמטפלים בקופות החולים, בתי החולים ומרפאות הכאב, בבתי מלון ובאתרי ספא שונים. רבים מבוגרינו משגשגים כיום הן בקליניקות פרטיות והן בשירות הציבורי.

הלימודים במכללה נחלקים ל-7 בתי ספר, המתפצלים למסלולים. כל מסלול מציע ידע רחב ומעמיק בתחומו, וכולל מגמות התמחות ספציפיות ומגוון קורסי העשרה. לאלה מביניכם המעוניינים לבנות קריירה מלאה בתחום נמליץ לקחת את אחד המסלולים בשלמותו. כך תקבלו ידע רחב שייתן בעתיד תמיכה מלאה למטפלים שתהיו. למעוניינים להיכנס לתחום לאט ולבחון מה מתאים להם מתוך המגוון הרחב, נמליץ להתחיל בקורס או במגמת התמחות ספציפית. בכל מקרה הנכם מוזמנים בחום לבוא לפגישה עם היועצים האקדמיים שלנו, ללא תשלום או התחייבות. אנחנו כאן בשבילכם!

מכללת רידמן מעניקה כיום תארים מקצועיים, חלקם בשיתוף מכללות ואוניברסיטאות יוקרתיות מהעולם, עימן אנו משתפים פעולה אקדמית (האקדמיה של לימודי נטורופתיה בגרמניה, אוניברסיטת גוג'אראט ללימודי איורוודה בהודו, IPSB COLLEGE ללימודי תרפיות המגע ותרפיות סומאטיות, אוניברסיטת צ'אנגדו - לימודי רפואה סינית ועוד). מתוקף חברותנו ב"לשכה למקצועות בריאות משלימים" אנו מצויים בעובי הקורה גם בכל הקשור בנושא מיסוד העיסוק והאקדמיזציה של תחום מרתק זה.

ולבסוף, מילה קטנה על יחס וחום אנושיים. אנו שמים דגש רב על צרכיו האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת מהסטודנטים שלנו. דלתנו פתוחה לקראתכם תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים גם במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד ויתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימוד שלכם, והרגשתכם הטובה.

בואו לבקר באחת משלוחותינו, תרגישו כבר בעצמכםאזור: מרכז
תחום: רפואה משלימה
טלפון: 1-800-22-09-22
אימייל: [email protected]
אתר אינטרנט: http://www.reidman.co.il
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©