יוגה ופילאטיס בסטודיו בסביון - שני ששוןהפעילויות בסטודיו של שני ששון בסביון 
יוגה ביהוד | יוגה בסביון | יוגה בקרית אונו | יוגה באור יהודה

בשגרת חיים עמוסה ומלאת לחצים, שיעורי היוגה והפילאטיס הם מרפא לגוף ולנפש.
תרגולי היוגה מסייעים ליצירת גוף חטוב, ארוך וגמיש, לנשימה זכה, ליציבה טובה, לבהירות מחשבה, להפחתת מתחים וכאבים, לרוגע ולאיזון כללי.

שיעורי היוגה והפילאטיס בסטודיו בסביון בקבוצות קטנות עם יחס אישי - המקום נעים עם מורה בכירה ליוגה עם ניסיון עשיר בארץ וברחבי העולם. 

.

שיעורי היוגה והפילאטיס מתקיימים בסטודיו כפרי בסביון כשברקע ציוץ ציפורים וריח של עצי פרי. הסטודיו מרווח ונוח וישנה חניה בשפע.

לחצו על השיעור המתאים לכם
והתחילו לצעוד בדרך לשיפור איכות החיים

.

          

           

        

לפרטים והרשמה: 052-4418080
[email protected] | לדף הפייסבוק שלי לחץ כאן

  

שני ששון:
יוגית, אמא, מורה ומנחת סדנאות בארץ ובאירופה. התחלתי לתרגל יוגה לפני כ 15 שנה כשחיפשתי דרך להחלים מפציעה באגן. הייתי אז רקדנית וחיפשתי להירפא ובכלל לשפר את איכות חיי. הוסמכתי כמורה בכירה ליוגה בשנת 2005. באותה תקופה נחשפתי גם לעולם הפילאטיס והוסמכתי כמורה בשנת 2006. מאז לימדתי במקומות רבים בארץ ובעולם. העברתי סדנאות הפחתת לחצים, איזון וירידה במשקל ובכלל בריאות ושיפור איכות החיים דרך היוגה והפילאטיס. לימדתי עשרות מתרגלים, זוגות, משפחות, קבוצות קטנות וגדולות וכל יום מודה על הזכות שנפלה בחלקי להעביר את המתנה הזו.

במשך הזמן, פיתחתי שיטה שמשלבת את תרגול היוגה, הפילאטיס, התנועה והכושר והיום משלבת בשיעורים שלי את כל המרכיבים שיוצרים חיבור מקסימאלי ויעיל לשיפור איכות החיים.


תלמידים מספרים על שני ששון:


 

נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©