חדשות NoMind גליון 196 06.07.09 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית
שבוע טוב לגולשי נומיינד
"נו אטצ'מנט"
(גוגל דוקס, המאה ה21)

כל היקשרות יוצרת סבל, כך אמר הבודהא, אבל אני אדם פשוט ולא מואר, ואני קשור קשור חזק. בשבועות האחרונים בקושי ראיתי אותה, הייתי עסוק מדי... היא בעיר ואני בכפר. ביום שלישי היא עלתה על המטוס לביקור בישראל והספקנו רק להגיד שלום קצר בטלפון.
כשהסתכלתי על השעון והבנתי שהיא כבר באוויר פתאום נחתה עלי ההכרה שהיא לא כאן, שהיא ממש נמצאת רחוק... שכל דקה היא מתרחקת עוד. כביכול מה זה כבר משנה אם היא נמצאת שעתיים נסיעה ממני או בצד השני של האוקיינוס, בטלפון היא נשמעת אותו דבר, אבל כשהבנתי שהיא בדרך לשם ואני כאן, הלב שלי קצת התעקם והתחיל לפעום בגעגוע.

יש משהו מתוק בגעגוע, יש בו משהו כואב-נעים בתחושה הזו, אולי בגלגול אחר אני אחווה אהבה ללא היקשרות, אני אהיה בעל ללא תחושת בעלות, אבל בינתיים בגלגול הזה הידיעה שהיא אי שם רחוק צובטת לי, ועם כל הכבוד לגוטמה סידהראתא (ויש כבוד), הייתי נבהל אם לא הייתי מרגיש כך

מודטי כל העולם- כל מה שאני צריך זה אהבה (ושתהיה קרובה)
שרן
לתגובות בבלוג של שרן

לגלישה לאתר נומיינד    
> פרסום באתר: 054-5489148, 03-6244115 > ליצירת קשר
> הדר - מנהל התוכן: > ליצירת קשר ושליחת מאמרים
שיטת " יוגה - צ'י גונג "
שלישי ושישי
שיטת יוגה – צ'י גונג עבודה פנימית וחיצונית – התורה השלמה מרכז סדהנה מציע את שיטת "יוגה –צ'י גונג" לבריאות מושלמת, חסינות ממחלות, הארכת תוכלת החיים והתפתחות נפשית ורוחנית. השיטה מתחלקת באופן כללי לשני חלקים: שינוי הגידים והשרירים. שטיפת מח עצמות.
6 ימים ביולי - הסדנה!
20-25 ביולי
אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. יוגה , פילאטיס , מדיטציות. 6 ימים של שכרון חושים, בשמורת הטבע צ'יראלי, שבטורקיה. להתארח בתנאים נוחים, לאכול מצויין, לרבוץ על חוף הים, ולהצטרף לטיולים, מקומות אחרונים!
סדנת יעדים
20 ביולי - 30 בנובמבר
יעדים - סדנא מעשית, עם יישומים מידיים, ללא מיסטיקה או קסמים. ב"יעדים" הלמידה חוויתית ומאתגרת, ומטרתה שינוי דפוסי התנהגות בלתי יעילים. "סדנת יעדים" עוסקים בפיתוח המודעות העצמית ובהפנמת מיומנויות חיים. סדנא אפטקיבית ומעשית, עם 28 שנות נסיון.
לאמה דבורה בישראל
28 ביולי - 8 באוגוסט
המורה המופלאה לאמה דבורה צביאלי מגיעה לישראל. במסגרת הביקור יועברו סדנאות וקורס ממסורות הבודהיזם והיוגה הטיבטיים: * "לחיות עם מלאך" - חלק חדש ונוסף בסדרת ההרצאות על זוגיות רוחנית. * קורס ACI – אמנות ההיגיון * יוגת הלב הטיבטית, סדרה 6.
קורס עיסוי בשיטת REBALANCING
9-25 ביולי
אושו ריבאלאנסינג שלב 1 מניח בסיס לעיסוי רקמות עמוק בשילוב טכניקת "שחרור המפרקים". בקורס נלמד כיצד לגעת עמוקות ולתת עיסוי לגוף כולו. זהו עיסוי המביא לרגיעה עמוקה והמשחרר את הגוף והמערכת הרגשית מכאב ומתח. הקורס יקנה לכם כישורים בסיסיים ב"ריבאלאנסינג
שיטות נפלאות לאיזון ולשלוות נפש
11 ביולי
אתם מוזמנים באהבה לחוויה מיוחדת- וללמוד ליצור חיים מאוזנים, מלאי שלווה וחיוניות. יוגה + נשימות מרגיעות. אימון התודעה לרגיעה. טיפול במגע- שיאצו. לימוד נקודות מרגיעות ועוד. כולל ארוחה קלה ובריאה וחומר כתוב- תרגול אישי לשלווה ולאיזון. חוויה מרעננת ומחזקת
קורס קיץ וקורס מורים בהאנגר אדמה
13-30 ביולי
ליאת דרור, ניר בן גל הלהקה מזמינים אתכם ל 2 קורסים מיוחדים בהאנגר אדמה. קורס קיץ – 5 ימים של ריקוד אינטנסיבי, תנועה ומחול. קורס מורים – קורס ללימוד השפה התנועתית, מפגש מיוחד בנקודת החיבור בין למידה, הוראה וריפוי.
הונה – מחשבה יוצרת מציאות הרצאת מבוא
15 ביולי
דמיינו את החיים שלכם שמחים, ואתכם נלהבים ומפרגנים - כן, אתם יכולים! אנשים שמחים, נלהבים ומפרגנים שקמים בבוקר בכיף ליום חדש מלאים באנרגיה, הם יצירתיים העושים את המשימות שלהם מכל הלב. נשמע כמו חלום רחוק? בעצם לא. הונה מביאה שיטות ליצור בדיוק את המציאות הזו.
פשוט לאהוב - עם רישיקה ושי משיח (הסיו)
16-18 ביולי
"פשוט לאהוב" סדנת סוף שבוע קסום של אהבה במרחב נופש רוחני בית אורן עם רישיקה ושי (Hasyo), סוף שבוע של פסיכודרמה, אהבה, ריקוד ומדיטציה . הזמנה להיפגש עם התשוקה לחיים והיצירה, לפתוח פתח להגשמה עצמית וזוגית ולבחור באהבה כדרך חיים.
חופש מאוכל® - מתחילים לרזות מהראש- סדנא בירושלים
16 ביולי
רוצים חופש מאוכל? רוצים שיחרור מאכילה רגשית, מהשמנה ומההתעסקות עם אכילה ומשקל? עם סדנת חופש מאוכל מתחילים לרזות מהראש – ללא דיאטה! התוצאה: תחשבו ותאכלו כמו אדם רזה מטבעו - מהכל ובהנאה לפי צרכי הגוף - טבעי ומדויק! ותגיעו למשקל משביע-רצון.. באהבה!
מדיטציה אינטנסיב - יום שכולו מדיטציה
17 ביולי
תארו רגע של שקט מלא בנוכחות ויופי, לאחר יום שלם שהקדשתם לתרגול מדיטציות ולכוונון מחדש. אתם מוזמנים לחוויה מיוחדת של תרגול מדיטציות שקטות ודינמיות ברצף, במרכז ההוויה בפתח-תקווה. חוויה מדיטטיבית עמוקה שמאפשרת שלב אחר שלב להשתחרר, להירגע ולהתמלא מחדש.
להיות טנטרי - סדנת טנטרה עם סמבהבו
22-25 ביולי
זו הזמנה לחקור מימדים בלתי נודעים של אהבה.. סמבהבו חוזר לארץ ביולי ומזמין אתכם לסדנא בת 4 ימים החוקרת לעומק את המהות הטנטרית ככלי לחיים דרך עבודת גוף, ביו-אנרגיה, טכניקות של מדיטציה, קול ותנועה, בנושאי מיניות, אהבה, תקשורת וטרנספורמציה
שבת של אושו טנטרה עם שנטי גיטמה
24 ביולי
הזדמנות ליום שבת מרגש במיוחד לזוגות ויחידים. הזדמנות חד פעמית, לחוות תהליך טנטרי משמעותי, בעיר הגדולה. יום של חיבור המיניות ללב, של חיות ושמחה. גם למתחילים וגם למנוסים עם אחת המנחות הטובות בעולם.
סדנת Who is in
29 ביולי -1 באוגוסט

Who is in מבוסס על שיטה פשוטה, יעילה ורבת עוצמה המאפשרת לנו לחתוך את כל הסיפורים, האמונות והדפוסים שאנו רגילים אליהם ולהגיע למפגש ישיר עם עצמנו - חוויה מדהימה של שיבה הביתה וקבלה מחדש את עצמנו והעולם.

טנטרה-האהבה העילית
30 ביולי - 1 באוגוסט
זה הזמן להתחיל במערכת יחסים אינטימית עם עצמך ולזמן אל חייך את דרך הטנטרה.לחוות את העצמי הקיים והנוכח. לאפשר לגוף לנשום עמוק אל שורשי האנרגיה הטבעית הטמונה בכל אחד ואחת איתנו. סובודהי, תרפיסטית בינלאומית, מגיעה אל מרכז 'לגעת בטנטרה' לסדנת סופשבוע ייחודית
אושו אינטנסיב
6-8 אוגוסט
סופ"ש של תרגול המדיטציות האקטיביות של אושו. זו ההזדמנות שלכם לבוא וללמוד, להכיר ולחוות את סגנונות הטכניקה השונים שאושו פיתח במהלך ביקורו כאן. מהמדיטציות המוכרות והאהובות (קונדליני, נו-דיימנשין) ועד מדיטציות אחרות ומיוחדות (מדיטציות לילה, מפגשים דרך מדיטציה ועוד).
הכשרה מקצועית ב- Family Constellation
6-22 באוגוסט
הכשרה מקצועית לתרפיסטים, מטפלים, מורים, עובדים סוציאלים ובעלי מקצוע אחרים העובדים בשטח של חוויות חיים טראומטיות. המיקוד המרכזי בהכשרה יהיה ללמוד על טראומות, להבין סימפטומים ואספקטים של טראומה שעוברים מדור לדור. שיטות הלימוד יכללו שעורים תיאורטיים ומעשיים
בחזרה אל הלב -סדנת ריברסינג עם קרן ברס
13-15 באוגוסט
השילוב של נשימה, לב פתוח ומדיטציה - יכול לשנות את איכות חיינו. קרן ברס מזמינה אתכם לסדנת "בחזרה אל הלב" – סופשבוע עמוק ואיכותי שמשלב ריברסינג ונשימה עם מדיטציות לב, בקבוצה אינטימית עם הקסם של אשרם במדבר. מומלץ בחום גם למי שלא חווה ריברסינג וגם לנושמים ותיקים.
להיפתח אל האינטימיות
20-22 באוגוסט
בדרך כלל כשאנו שומעים את המילה אינטימיות אנו חושבים על יחסי מין, אך אינטימיות למעשה מתקיימת בין הורים וילדים, בין חברים, בין בני זוג ובכל קשר אנושי. אינטימיות היא קירבה, קירבה אמיתית... שיחה בין שניים, מבט ואפילו אחיזת יד יכולים להיות אינטימיים.
תאילנד קצת אחרת
1-16 באוקטובר

אייל ענבי וניר הרפז, חברו יחדיו להפקת טיול חוויתי ומיוחד זה, המציע חגיגה צבעונית וייחודית לכל החושים , בשילוב סדנת יוגה פילאטיס ומדיטציה יומית. טיול עומק באתריה הפחות מתויירים של תאילנד, בהדרכת מיטב המורים ובמיטב ה"לוקיישנים" שיש לארץ " 1000 החיוכים להציע

סדנה עם ניסים אמון בטאוס יוון
4-12 באוקטובר
זהירות: סדנה זו עלולה לשנות את חייך לטובה. סדנת הדגל של ניסים אמון בסוכות. הסדנה תתקיים בשפה העברית, כל סידורי הטיסה יעשו במרוכז ע"י נומיינד. סדנת Walking through Walls בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. ההרשמה בעיצומה
עיר דוד וניקבת השילוח
טיול השבוע: מני נחמן
עיר דוד וניקבת השילוח – הרפתקה רטובה מתחת לחומות ירושלים,עיר דוד, ביתם של מלכים ונביאים, מקום כתיבתם של רוב פרקי התנ"ך, מציעה טיול מים רטוב וקריר מתחת לחומות ביום חם של חודשי יולי
קפל אישה
צילום: ענת לידרור
תוך כדי נסיעה, בתוך אוטו, בתוך ג'ינס, נמצאות ירכיים וביונתן מצוי אוצר, קפל הג'ינס וקפל הגוף ומה ששם בפנים, ואיך הוא האוצר הזה קשור לאהבה?
בדרך הקשה
מאת: ניסים אמון
שש דרכים העולות ומובילות אל קצה ההר.הדרכים הן שונות ומתאימות לאנשים שונים. אין דרך אחת לכולם, והאפשרות לבחור נמצאת בידי אלה המחליטים לעלות. חלקן שבילים לבודדים וחלקן נתיבים לקבוצות; חלקן דרכים רחבות בעלות שיפוע מתון וחלקן משעולים תלולים בהם צריך לטפס עם הציפורניים.
מתוך הספר 'המסע'
מאת: ברנדון בייס בהוצאת פראג.
ברנדון בייס היתה מורה למודעות ולריפוי הוליסטי, תלמידה של דיפאק צ'ופרה,כאשר אובחן ברחמה גידול מסוכן בגודל כדורסל. מתוך החלטה נחושה להירפא באופן טבעי, סירבה להתאשפז מיד ולעבור ניתוח שהוגדר כדחוף ביותר. בכוחות נפש מיוחדים, ומתוך הכרות עם תחומי ריפוי הוליסטי שונים, היא אירגנה לעצמה סדרת טיפולים לניקוי הגוף מרעלים. ששה שבועות וחצי לאחר מכן, לא נשאר זכר לגידול.
תדרים של אש
מאת: חגי כץ
בכיתה ה' הגעתי יום אחד לבית הספר, להפתעתי הרבה המורה וכל התלמידים אמרו שיש מבחן היום באזרחות ואני לא למדתי בכלל ובכלל לא הייתי מוכן בשום צורה. הדבר מוטט אותי ואני זוכר שנפלתי לריצפה בוכה ורוקע ברגלים ובידיים בצורה קשה מאוד, כל כך כעסתי שבכלל לא היה לי מושג למה אני עושה את זה.
כלים שלובים אסטרולוגיה ואימון
מאת: רות אהרוני
מה קורה שאסטרולוג פוגש קואצ'ר, קוראים לזה אסטרו-קואצ'ינג. שילוב בין מפות אסטרולוגיות ואימון אנשים. אסטרו-קואצ'ינג, השילוב של האסטרולוגיה והאימון, מציע תוכנית אימון לשיפור ולשדרוג כל תחומי החיים בעזרת מפות אסטרולוגיות.
איך תתנהל הלידה שלי
מהבלוג של: ורד פלד
ביירון קייטי מדברת על כך שאחד המקומות בהם היא אוהבת ומשתדלת לשהות כל הזמן הוא המקום של לא לדעת – זה מקום מסקרן, מרגש ובעיקר פתוח לכל. במקומות רבים בחיי אני יכולה להתחבר לאמירה הזו של קייטי ואף ממש לחוש אותה
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|