חדשות NoMind גליון 198 20.07.09 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית
שבוע טוב לגולשי נומיינד...

"בין השדרה החמישית לשישית אני בתוך, אני בתוך מכונית..."
(משינה, שלהי המאה העשרים)

כשהייתי בתיכון משינה שרו את השיר הזה, ואני למדתי לנהוג. חלמתי שתהיה לי מכונית משלי, רק רציתי לנהוג, ושיהיה על הילוכים.
הייתי שר את השיר הזה ומדמיין את עצמי נושם עשן סמיך של בוכנות, לרגע לא חשבתי על ניו יורק. את הטסט הראשון שלי עשיתי ביום שבו פרצה מלחמת המפרץ הראשונה, חדרה, שבה נבחנתי, נראתה כמו עיר רפאים ורק אני והטסטר היינו ברחוב.
למרות זאת ברגע האחרון מישהי החליטה לחצות את הרחוב ואני מתוך שאננות כמעט דרסתי אותה, ונכשלתי.

17 או 18 שנים אח"כ ניגשתי שוב לטסט כדי לקבל רישיון נהיגה אמריקאי... בין השדרה החמישית לשישית, אני נוהג בתוך מכונית, החלום שלי מתגשם!
השבוע בעיר קטנה ב"אפ סטייט" ניו יורק, ברחובות כמעט ריקים, נכשלתי בטסט הראשון בפעם השנייה...

מודטי כל העולם- אני הולך! (ברגל)
שרן
לתגובות בבלוג של שרן

ענבר- פרסום באתר: 054-5489148, 03-6244115 > ליצירת קשר
הדר - מנהל התוכן: > ליצירת קשר ושליחת מאמרים
סדנת רייקי 1
21 ביולי בימי ג'
סדנת רייקי 1- תאפשר לך לגלות את עוצמת כוחך המרפא את הגופנפש, החל מבעיות פיזיות כגון: מגרנות, כאבי בטן, בעיות מעיים, נשימה, לחץ דם, טיפול תומך במחלת הסרטן ובאירועי לב ועד לבעיות נפשיות כגון: חרדות, דאגות, לחצים, חוסר בביטחון עצמי, איבוד פרופורציות. סדנת 8 מפגשים.
סדנת הרזייה ייחודית
21 ביולי בימי ג'
אורח חיים אינטנסיבי ולחוץ גורם לנו לעלות במשקל, לחוש כבדות, חוסר שביעות עם גופנו ועד לבעיות בריאותיות: סוכרת, כולסטרול גבוה ועוד. כדי לחוות תחושה בריאה המובילה לאנרגטיות, קלילות, הרגשה מעולה ובטחון עצמי גבוה, יצרנו עבורך סדנת הרזיה ייחודית, מותאמת לאורח חייך האישי.
נומרולוגיה בצבעים
28 ביולי בימי ג'
סדנה המשלבת נומרולוגיה - תורת המספרים וצבעים, לימוד משמעות המספרים, התדרים וכוחם בחיינו מאפשרת קבלת כלים להעצים ולנתב את חיינו ומערכות יחסינו לסיפוק והצלחה. אחת הדרכים להבין את ההקשרים הנומרולוגיים לעומת העולמות הרגשיים הם הצבעים.
סדנת רייקי 2
29 ביולי בימי ד'
ברייקי 2 נחווה את אנרגיית הרייקי ברמה יותר גבוהה, כאשר התפישה המחשבתית לגבי אירועים בחיים משתנה שכן אנו יכולים לשלוח את האנרגיה מרחוק, ללא כל התייחסות לממד הזמן והמיקום הגיאוגרפי. תהליכים אלו יובילו לשינוי קו מחשבה ותפישה יומיומית וזאת מעבר לתהליך הריפוי שמתעצם.
חופש מאוכל® - מתחילים לרזות מהראש
21 ביולי
רוצים חופש מאוכל? רוצים שיחרור מאכילה רגשית, מהשמנה ומההתעסקות עם אכילה ומשקל? עם סדנת חופש מאוכל מתחילים לרזות מהראש – ללא דיאטה! התוצאה: תחשבו ותאכלו כמו אדם רזה מטבעו - מהכל ובהנאה לפי צרכי הגוף - טבעי ומדויק! ותגיעו למשקל משביע-רצון.. באהבה!
סמינר מדיטציה ודמיון מודרך
22 ביולי בימי ד'
קורס מדיטציה ודמיון מודרך, במרכז מיוגה בכפר סבא. עם המנחה איריס סמסון לעוסקים בתהליכי ריפוי, בהדרכה, אימון אישי, קבוצתי ועצמי. אנשי מקצוע מתחום מדעי ההתנהגות, מורים לתנועה, ריקוד ופילאטיס, מטפלים אלטרנטיביים, מתרגלי יוגה ועוד. מומלץ!!
להיות טנטרי - סדנת טנטרה עם סמבהבו
22 -25 ביולי
זו הזמנה לחקור מימדים בלתי נודעים של אהבה.. סמבהבו חוזר לארץ ביולי ומזמין אתכם לסדנא בת 4 ימים החוקרת לעומק את המהות הטנטרית ככלי לחיים דרך עבודת גוף, ביו-אנרגיה, טכניקות של מדיטציה, קול ותנועה, בנושאי מיניות, אהבה, תקשורת וטרנספורמציה
נשימה מעגלית - סדנת עומק
23 ביולי- 24 בספטמבר

10 מפגשים בני 4 שעות, בהם נסכים ללכת פנימה ולחקור עצמינו דרך נשימה, תנועה, ומדיטציה. תהליך עמוק, מתמשך ואינטנסיבי בקבוצה קבועה.ניתן להגיע למפגש הראשון בלבד, מבלי להתחייב להמשך העבודה. מתאים גם לנושמים ותיקים. 

תיאטרון פלייבק בניחוח שבת
23 -25 ביולי
סופ"ש של התנסות בתיאטרון פלייבק, סדנאות אילתור בתנועה ובמשחק בקיבוץ חוקוק קרוב לכנרת. הזדמנות להכיר אנשים חדשים, להתקרב לעצמך ולהתשחרר בדרך חוויתית ומיוחדת.
מעגל שירת עולם
25 ביולי
קול האור הוא מעגל שירה מקודשת, המאחד קולות רבים לקול אחד, פותח את הלב ומאפשר חוויית שותפות והתרוממות. השירה נובעת מתוך התכוונות ליבנו אל המקום הפנימי בנו, בו קיימת תמיד ידיעת האחד. במעגל נשיר שירי תפילה, קדושה והודיה מרחבי העולם – בעיברית, אנגלית, סנסקריט ועוד.
סדנת הפריימל בהנחיית פוג'ה
28 ביולי - 1 באוגוסט

סדנת הפריימל היא מסע, מסע אל עבר הילדות, על מנת להבין ולגלות את ההתניות, הערכים, ההרגלים, הפחדים, רגשות האשם ודפוסי ההתנהגות שנטמעו בנו אז ומשפיעות עלינו עד היום בניהול חיינו הבוגרים. תהליך אינטנסיבי, רגשי ומשחרר שיוצר את הבסיס להתחלה חדשה, בהנחיית פוג'ה

ביקורה בישראל של לאמה דבורה צביאלי
28 ביולי - 8 באוגוסט
המורה המופלאה לאמה דבורה צביאלי מגיעה לישראל. במסגרת הביקור יועברו סדנאות וקורס ממסורות הבודהיזם והיוגה הטיבטיים:  "לחיות עם מלאך" - חלק חדש ונוסף בסדרת ההרצאות על זוגיות רוחנית. קורס ACI – אמנות ההיגיון ויוגת הלב הטיבטית, סדרה 6.
טנטרה - האהבה העילית
30 ביולי - 1 באוגוסט
זה הזמן להתחיל במערכת יחסים אינטימית עם עצמך ולזמן אל חייך את דרך הטנטרה.לחוות את העצמי הקיים והנוכח. לאפשר לגוף לנשום עמוק אל שורשי האנרגיה הטבעית הטמונה בכל אחד ואחת איתנו. סובודהי, תרפיסטית בינלאומית, מגיעה אל מרכז 'לגעת בטנטרה' לסדנת סופשבוע ייחודית
רוצה להיות מאסטר בחיזור אחרי נשים?
31 ביולי - 1 באוגוסט
אם אתה גבר פנוי ורוצה לשפר את יכולותיך בחיזור כי לא הולך לך עם נשים כפי שהיית רוצה, לימודי שפת החיזור הנכונה של תומר קורון ישנו את חיי האהבה שלך מקצה לקצה ונשים תמיד יקבלו, יאהבו וירצו אותך. אתה תצליח לגשת, להכיר, לעניין, למשוך ולאהוב את הנשים האיכותיות ביותר שתבחר
אלכימיה של הזוגיות והכוח הטמון בשמנו
31 ביולי - 4 באוגוסט
גל ששון מורה רוחני סוחף וכריזמטי, מגיע אלינו למרכז מיוגה מלוס אנג'לס, שם הוא משמש יועצ רוחני לאישים פוליטיים וידוענים רבים וכן לקהל מאמינים מתרחב והולך. ששון עוסק בקבלה, מיסטיקה, אסטרולוגיה ועוד. יעביר 2 סדנאות האחת - האלכימיה של הזוגיות והשניה - הכוח שטמון בשמנו
סדנת מחול סופי - ווירלינג
3 - 31 באוגוסט
הרחק הרחק מכאן אחרי האלוהים חפשת, אך מה שמחפש אתה- בך, בך. האם שכחת ? אז למה לחפש אחרי אוצר שלא אבדת ? אם משתוקק אתה לראות את פני האהוב, שייף את הראי, הבט בהשתקפות שלך. זאת האמת, והסודות בהם אתה עוטף אותה הם העונש והבלבול שלך. (רומי)
סדנאת "חיבור נכון לרצון"
6 -8 באוגוסט
סדנאות חיבור נכון לרצון מתקיימות בסופ"ש של ירח מלא במקומות קסומים בטבע ליד מים.ולמה?הרצון נמצאת בבסיס הגוף,היא החלק הטבעי שבנו והיא הביטוי של אמא-אדמה בתוכנו.בסדנא אנו לומדים להתחבר אל רצוננו האמיתי, לנקות את הדפוסים שמונעים אותנו מלהיות ולחזור אל הנביעה
אושו אינטנסיב
6 -8 באוגוסט
סופ"ש של תרגול המדיטציות האקטיביות של אושו. זו ההזדמנות שלכם לבוא וללמוד, להכיר ולחוות את סגנונות הטכניקה השונים שאושו פיתח במהלך ביקורו כאן. מהמדיטציות המוכרות והאהובות (קונדליני, נו-דיימנשין) ועד מדיטציות אחרות ומיוחדות (מדיטציות לילה, מפגשים דרך מדיטציה ועוד).
התעלות - מופע מוסיקלי אותנטי
8 באוגוסט

חגי כץ ועופר טחנאי במופע הסוחף: "התעלות "
חווית ריפוי מוסיקלית ייחודית המשלבת חוויה אותנטית של קולות ריפוי מתוקשרים בשילוב נגינת דיג'רידו. 8 באוגוסט, תאטרון גבעתיים.

 

בחזרה אל הלב -סדנת ריברסינג עם קרן ברס
13- 15 באוגוסט
השילוב של נשימה, לב פתוח ומדיטציה - יכול לשנות את איכות חיינו. קרן ברס מזמינה אתכם לסדנת "בחזרה אל הלב" – סופשבוע עמוק ואיכותי שמשלב ריברסינג ונשימה עם מדיטציות לב, בקבוצה אינטימית עם הקסם של אשרם במדבר. מומלץ בחום גם למי שלא חווה ריברסינג וגם לנושמים ותיקים.
קורס עיסוי בשיטת REBALANCING
13- 29 באוגוסט
אושו ריבאלאנסינג שלב 1 מניח בסיס לעיסוי רקמות עמוק בשילוב טכניקת "שחרור המפרקים". בקורס נלמד כיצד לגעת עמוקות ולתת עיסוי לגוף כולו. זהו עיסוי המביא לרגיעה עמוקה והמשחרר את הגוף והמערכת הרגשית מכאב ומתח. הקורס יקנה לכם כישורים בסיסיים ב"ריבאלאנסינג"
סדנת תקשור קו אמצע
20 באוגוסט - 15 בספטמבר
סדנא יחודית , חוויתית ועוצמתית לחיבור לתקשור און ליין עם ההדרכה האישית ,המלאך מיכאל ומלאכי הבריאה החדשה . קבלת חניכה ייחודית עם המלאך מיכאל והמאסטר העילאי מטטרון להעלאת התדר ופתיחת ערוצי התקשור . טכניקה לזיהוי התקשור הנכון והאמין דרך קו האמצע .
להיפתח אל האינטימיות
20 -22 באוגוסט

בדרך כלל כשאנו שומעים את המילה אינטימיות אנו חושבים על יחסי מין, אך אינטימיות למעשה מתקיימת בין הורים וילדים, בין חברים, בין בני זוג ובכל קשר אנושי. אינטימיות היא קירבה, קירבה אמיתית... שיחה בין שניים, מבט ואפילו אחיזת יד יכולים להיות אינטימיים

קורס התרפיסטים של אושו- טאריקה (ארה"ב)
8 - 12 בספטמבר
טאריקה גלובין (ארה"ב - הולנד) מנחת קורס התרפיסטים של אושו במרכז הבינלאומי בפונה , הודו. מגיעה לישראל לקורס מיוחד שמיועד לתרפיסטים, מסאזיטים, מנחי סדנאות, אנשים שעובדים עם אנשים ולכאלה שרוצים להתחיל. הקורס עוסק במהי המהות של עבודה עם אנשים. ונותן כלים רבים.
סדנת יום כיפור בטורקיה
25 -30 בספטמבר
אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. יוגה , פילאטיס , מדיטציות. 6 ימים של שכרון חושים, בשמורת הטבע צ'יראלי, שבטורקיה. להתארח בתנאים נוחים, לאכול מצויין, לרבוץ על חוף הים, ולהצטרף לטיולים, מס' המקומות מוגבל ל 35 משתתפים !!!
Path of Love בישראל!
2 - 8 באוקטובר
הפאת אוף לוב, חוזר זוהי השנה ה-4. תהליך של פעם בחיים שנמשך שבוע, בחול המועד סוכות בהנחיית סאטיארטי והלימה וכ 30 אנשי צוות מהארץ ומחו"ל. הפאת' אוף לוב הוא תהליך ייחודי, אינטנסיבי ומובנה, שעוזר למשתתפים לגלות את הפוטנציאל הטמון בהם. 
סדנת "לעבור דרך קירות" בעברית עם ניסים אמון
4 -12 באוקטובר
זהירות: סדנה זו עלולה לשנות את חייך לטובה.. סדנת הדגל של ניסים אמון בסוכות. הסדנה תתקיים בשפה העברית, כל סידורי הטיסה יעשו במרוכז ע"י נומיינד. סדנת Walking through Walls בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. ההרשמה בעיצומה
תאילנד קצת אחרת
1-16 באוקטובר
אייל ענבי וניר הרפז, חברו יחדיו להפקת טיול חוויתי ומיוחד זה, המציע חגיגה צבעונית וייחודית לכל החושים , בשילוב סדנת יוגה פילאטיס ומדיטציה יומית. טיול עומק באתריה הפחות מתויירים של תאילנד, בהדרכת מיטב המורים ובמיטב ה"לוקיישנים" שיש לארץ " 1000 החיוכים להציע
לאן הולכים אחרי שמתים?
ניסים אמון
זרם הזן, בשונה מכל הזרמים הרוחניים האחרים, מתנגד באופן עקרוני למצב שבו ההווה נדחק לטובת דאגות מיותרות בקשר לעתיד הרחוק. זרם הזן מתנגד באופן עקרוני למרדף אחר מחשבות ושאלות כי הן רק מרחיקות אותנו מהאמת ומהמשימה שלנו לנקות את החיים כרגע מסבל מיותר וליהנות מהפלא של העולם על אינספור יצוריו. גם מורי הזן נשאלים עדיין לעתים בענייני עבר ועתיד. עבורם, משול הדבר לאדם שבא לרופא עם קוץ ברגל שמפריע לו ללכת. הרופא לא צריך לבלבל לו את המוח על התלבושת שתהיה לו כשישכב בארון המתים. משהו כואב ברגל עכשיו והוא צולע
למצוא את היעוד שלי
שרן
אני רוחניק אנטי רוחניק. אני לא באמת מאמין במילים כאלו כמו "הייעוד שלי". אני לא מתחבר לרעיון שיש איזה משהו ספציפי שרק מחכה שאני אגלה אותו, איזה מן קוד קדום שאם פותרים אותו פתרנו את בעיית "החיים שלי לאן?". אבל אני יודע מנסיוני הקצר בחיים על הכדור הזה ומסיפורים של אחרים שיש את הרגעים האלו שבהם אתה מרגיש שאתה במקום הנכון ובזמן הנכון, עושה את הדבר הנכון. לשם אני רוצה להגיע :-) עכשיו איכשהוא פתאום אני רוצה למצוא את הדבר שלי, לנסות ולהבין מה אני יכול לעשות שייתן לי את החיבור לרוח דרך עולם המעשה. לא לתכנן יותר מדי אבל לנסות להיות יותר מדוייק בבחירות שלי.
העץ הנדיב ואמנות הנשימה
קרן ברס- בוגנים
באמצע רחוב פרדס-חנאי באמצע יום קיצי, יושבת ונושמת בעיניים עצומות. חוזרת הביתה אל עצמי. עם כל נשימה שלקחתי הגוף המשיך להרפות בהדרגה. צוואר. גב. ידיים. בטן... עם כל חלק שהרפה הרגשתי יותר ויותר את עצמי, נוכחת. לא רק שחרור המתח היה נעים לי- אלא גם התחושה של המון מקום שהתפנה בבת אחת בתוכי. פתאום היה מקום להקשיב. עכשיו הייתי באמת פנויה בתוכי. הקשבתי. שמעתי ציוצים דקים ומקסימים של גוזלים מקן שנמצא איפשהו מעלי, קצת רחש של עלים ומכונית עוברת. שמעתי את הגוף שלי נושם. שמעתי שקט בין הנשימות שלי.
סובב כנרת באופניים
טיול השבוע: מני נחמן
להקיף את אגם הכנרת ניתן גם ברגל, אבל הרבה יותר נוח לדווש עם האופניים. כך קל ומהנה יותר, חוויתי יותר וגם שורף קלוריות מהר יותר. שביל סובב כנרת הוא רציף וסלול בחלקו ונוח להולכי רגל ולרוכבי אופניים דיוושנו בנחת צפונה בשבילי קיבוץ גינוסר בשעת בוקר מוקדמת והתחברנו למסלול. גלגלי האופניים החליקו על פני השביל כאילו היינו מרחפים מעל מי הכנרת.
על פרויקט האמנות של נשות חזון
רונית נשר
נשות חזון הוא פרויקט התנדבותי, לא פוליטי, שמהווה חלק בלתי נפרד מחיי ב 5 שנים האחרונות. נשים מנהיגות, יהודיות ופלשתינאיות - חילוניות, דתיות, מוסלמיות, נוצריות, דרוזיות, בדואיות. חלקנו מטפלות, חלקנו אמניות, חלקנו שאמאניות, חלקנו נשות עסקים, חלקנו אימהות, יש גם סבתות, - כולנו שואפות לחקור את ריפוי הנפרדות, ולבנות גשרים חדשים, דרך הלב.
התמקדות - Focusing
ירדן כרם
הגוף האנושי נע כל הזמן קדימה. איפה שיש קושי בחיים, יש שם תנועה שלא השלימה את עצמה. התחושות הלא נוחות שיש לנו, הן בגלל תנועה שרצתה לקרות, אך לא קרתה. ההקשבה לתחושה המורגשת, מאפשרת לתנועה שנתקעה, למצוא את מקומה מחדש. במציאות זה אומר להשתחרר מדפוסי חיים שחוזרים על עצמם, לטובת משהו חדש, רענן, בריא, אחר. אם נעצור לרגע, ונשים לב לגופנו, הרי שנגלה כי הגוף מכיל בתוכו הרבה אינפורמציה לגבי מצבי החיים שלנו. הגוף חש דברים לגבי כל נושא שיש לנו בחיים. באומרנו גוף, איננו מתכוונים רק לגוף הפיזי, אלא לאדם השלם
לזרוע זרע של שלום
שרון שחף
רבים מאיתנו מדברים על השלום, חולמים על השלום, פועלים למען השלום ולפעמים מרימים ידיים ומוותרים על כך שהוא אפשרי.
אנחנו מדברים על שלום במזרח התיכון, על שלום עולמי, על צדק ושיוויון, ולרוב מסיימים את השיחה בכך ש"אין עם מי לדבר",או "מהפוליטיקאים שלנו ממילא לא יצא שום דבר טוב", אנחנו מסתכלים רחוק ושוכחים להסתכל קרוב. את המלחמה הגדולה ביותר אנו מנהלים בדרך כלל כלפי עצמנו - מלקים ושופטים את עצמנו בחומרה על כל דבר, קטן כגדול, לא סולחים על "טעויות" ועל "בחירות שגויות".
אני הייתי מאלה שתמיד מגיבים, אומרים את מה שהם חושבים, עונים מייד, יוצאים עם "ידם על העליונה" מן המערכה. במשך השנים שמתי לב לפגיעה בי כאשר אני מגיבה מתוך כעס; התגובה לעולם אינה שקולה, רציונלית או כזו המשרתת את מטרותי בראייה הרחבה יותר.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|