חדשות NoMind גליון 199 27.07.09 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

שבוע קייצי לגולשי נומיינד

"כל כך נעלבתי שאפילו לא מצאתי ציטוט"
(שרן, כאן ועכשיו)

עלבון צורב, בוער. עניין לא כל כך גדול פגע בי השבוע עמוק כל כך שלא יכולתי אלא להפסיק לנשום. כאילו כל שאיפה של אויר תלבה את האש, תחריף את הכאב. צא מהסרט אמרתי לעצמי, שאריות התודעה הבהירה שלי ניסו לדבר אלי, ההיגיון שליהצליח להקשיב אבל אתם יודעים איך זה, יש רגעים שהרגש פשוט מציף, משתלט, מאמלל אותי הרבה יותר מכפי שצריך.אולי אם הייתי פשוט נכנע לו, מתמסר לכאב, אולי אם הייתי מסוגל לבכות, לבכות ממש עם דמעות, כמו שתרגלתי בסדנאות ובאום, אולי זה היה משתחרר.אבל אני נאבקתי, עסקתי בתכנון הנקמה ובליבוי האש, הקדשתי כל כך הרבה אנרגיה לרחמים עצמיים שלא היה לי זמן לנוח. מזמן לא הגבתי ככה, מזמן לא חוויתי כאלו עוצמות של "סרט". אולי זו ההזנחה שלי בתרגול מדיטציה, אולי זה עייפות מצטברת, בדידות מצטברת, ואולי זה איזה משהו עמוק יותר בתוכי. כך או כך שיחק לי מזלי, והאיש שפגע בי גם הושיט לי את חבל ההצלה, הניח מתחתי את הסולם שאפשר לי לרדת מהעץ בלי לקפוץ ראש. שיחה של חצי שעה, קצת מלמולים ורצון טוב של שנינו סיימו סערה של יומיים. ואם כל הגיבוב הזה של מילים נראה לכם לא ברור, חכו שתיכנסו ממש עמוק לתוך העלבון, ותראו כמה שם הכל מסובך. עד עכשיו לא ברור לי. מי יתנני חסין עלבונות, חסר אגו וצורך בכבוד וכיבודים ועד אז, מי ייתן ולא אתקל בהרגשה הזו שוב, זה אשכרה הורס לי את המצב רוח!

שרן
לתגובות בלוג של שרן


ענבר- פרסום באתר: 054-5489148, 03-6244115 > ליצירת קשר
הדר - מנהל התוכן:054-6345230 > ליצירת קשר ושליחת מאמרים

שבוע אהבה וזוגיות
2 - 6 באוגוסט
ט"ו באב בפתח - קחו פסק זמן ובואו לחגוג עמנו אהבה. שבוע של סדנאות והרצאות חווייתיות ומרתקות באוירה קסומה ואינטימית. "מרכז דניאל הבחירה החופשית" מושתת על תפישה ייחודית הוליסטית. במרכז סדנאות להעשרה לשינוי אורח חיים,סדנאות העצמה אישית ושיפור התקשורת הבינאישית לחיים מאושרים.
קאוצ'ינג לאיכות חיים
29 ביולי בימי רביעי
המפתח שלך להצלחה! באימון, איננו נוברים בעבר, איננו מנתחים אירועים מבחינה פסיכולוגית ואיננו מחפשים סיבות לחוסר הצלחה או לחוסר שביעות רצון. במפגשי אימון ייערך תהליך מובנה בו כל המשתתפים מגיעים לתשובות ולפתרונות מתוך עצמם, תוך סיוע בכלי הקאוצ'ינג שיקבלו בסדנה.
נומרולוגיה בצבעים
28 ביולי בימי שלישי
אורח חיים אינטנסיבי ולחוץ גורם לנו לעלות במשקל, לחוש כבדות, חוסר שביעות עם גופנו ועד לבעיות בריאותיות: סוכרת, כולסטרול גבוה ועוד. כדי לחוות תחושה בריאה המובילה לאנרגטיות, קלילות, הרגשה מעולה ובטחון עצמי גבוה, יצרנו עבורך סדנת הרזיה ייחודית, מותאמת לאורח חייך האישי.
סדנת רייקי 2
29 ביולי בימי רביעי
בסדנת רייקי 2 נחווה את אנרגיית הרייקי ברמה  גבוהה ועמוקה, כאשר התפישה המחשבתית לגבי אירועים בחיים משתנה שכן אנו יכולים לשלוח את האנרגיה מרחוק, ללא כל התייחסות לממד הזמן והמיקום הגיאוגרפי. תהליכים אלו יובילו לשינוי קו מחשבה ותפישה יומיומית וזאת מעבר לתהליך הריפוי.
ביקורה בישראל של לאמה דבורה צביאלי
28 ביולי - 8 באוגוסט
המורה המופלאה לאמה דבורה צביאלי מגיעה לישראל. במסגרת הביקור יועברו סדנאות וקורס ממסורות הבודהיזם והיוגה הטיבטיים: "לחיות עם מלאך" - חלק חדש ונוסף בסדרת ההרצאות על זוגיות רוחנית.  קורס ACI – אמנות ההיגיון, יוגת הלב הטיבטית, סדרה 6
סדנת הפריימל בהנחיית פוג'ה
28 ביולי - 1 באוגוסט

סדנת הפריימל היא מסע, מסע אל עבר הילדות, על מנת להבין ולגלות את ההתניות, הערכים, ההרגלים, הפחדים, רגשות האשם ודפוסי ההתנהגות שנטמעו בנו אז ומשפיעות עלינו עד היום בניהול חיינו הבוגרים. תהליך אינטנסיבי, רגשי ומשחרר שיוצר את הבסיס להתחלה חדשה, בהנחיית פוג'ה.

לנשום אל החיים בהנחיית רישי
29 ביולי- 1 באוגוסט
ארבעה ימים בהם נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה. ריברסינג וטכניקות נשימה נוספות יובילו אותנו בתהליך מרתק של שיחרור, ריפוי וגילוי הנשימה מחדש. סדנה אנרגטית שתאפשר טרנספורמציה ושינוי ברבדים רבים בחיינו. רישי מוותיקי המנחים Osho Breath Therapy
ערב התנסות - Free Diving Meditation
30 ביולי
ערב התנסות ומבוא לסדנה ייחודית המשלבת מדיטציה, נשימה, יוגה וצלילה חופשית בשמורת האלמוגים באילת. זוהי הזמנה לצלילה מדיטטיבית לעומק ההוויה לחוויה של שקט, נוכחות וריפוי. במפגש נתנסה בנשימות, תרגול עצירת הנשימה ונבין את העומק והפוטנציאל במדיטציית צלילה חופשית.
מרתון ריקוד החושים
31 ביולי
מרתונים של כתיבה יוצרת בראש פינה,חוויה אינטנסיבית להתנעת תהליך הכתיבה,ימים שיפיחו בכם את רוח המילים וישלחו אתכם הביתה עם כלים, רעיונות ודרכים להזמין מוזה. תרגילים מעוררים,עוצמת הקבוצה ואמצעים יצירתיים יעניקו השראה וצורות לעבודה עם השראה,למתחילים ומתקדמים.
רוצה להיות מאסטר בחיזור אחרי נשים?
31 ביולי - 1 באוגוסט
אם אתה גבר פנוי ורוצה לשפר את יכולותיך בחיזור כי לא הולך לך עם נשים כפי שהיית רוצה, לימודי שפת החיזור הנכונה של תומר קורון ישנו את חיי האהבה שלך מקצה לקצה ונשים תמיד יקבלו, יאהבו וירצו אותך. אתה תצליח לגשת, להכיר, לעניין, למשוך ולאהוב את הנשים האיכותיות ביותר שתבחר
אלכימיה של הזוגיות והכוח הטמון בשמנו
31 ביולי - 4 באוגוסט
גל ששון מורה רוחני סוחף וכריזמטי, מגיע אלינו למרכז מיוגה מלוס אנג'לס, שם הוא משמש יועצ רוחני לאישים פוליטיים וידוענים רבים וכן לקהל מאמינים מתרחב והולך. ששון עוסק בקבלה, מיסטיקה, אסטרולוגיה ועוד. יעביר 2 סדנאות האחת - האלכימיה של הזוגיות והשניה - הכוח שטמון בשמנו
סדנת מחול סופי - ווירלינג
3 - 31 באוגוסט

הרחק הרחק מכאן אחרי האלוהים חפשת, אך מה שמחפש אתה- בך, בך. האם שכחת ? אז למה לחפש אחרי אוצר שלא אבדת ? אם משתוקק אתה לראות את פני האהוב, שייף את הראי, הבט בהשתקפות שלך. זאת האמת, והסודות בהם אתה עוטף אותה הם העונש והבלבול שלך. (רומי)

חגיגת טו באב - להקת גאיה בבוסתן הכרמל
4 באוגוסט
בוסתן הכרמל שמח ומתרגש להזמין לחגיגת טוב, מסע מוסיקלי סוחף.להקת גאיה במופע חי ומרגש, ארז גור עם מוסיקה חובקת זמן ועולם טרייבל, רגאיי, צועני, מזרח לגווניו וכל מה שעושה טוב בלב ושמח, אויר ואוירה מדהימים, פינות רומנטיות.
פסטיבל מפגשים התשיעי בתיאטרון גבעתיים
4 - 8 באוגוסט
פסטיבל מפגשים - פסטיבל התרבות הרוחני הגדול בישראל מגיע בפעם התשיעית! והפעם - 5 ימים, 4-5-6-7-8 באוגוסט, ט"ו באב בתיאטרון גבעתיים. ניסים אמון, פרד ג'ונסון, שאקורה, סאצ'אן, אמין, אלי רייפמן, פלי הנמר, אורייה גדעון טהר, אוריאלה ורניאל ועוד... להיות, לעוף, לאהוב...
מדיטציית AUM
5 באוגוסט
מדיטציה דינאמית ואינטראקטיבית בת 14 שלבים,בה נצא למסע מודרך ומרתק לתוך עצמנו. כמו ברכבת הרים אנחנו עוברים בין רגשות, משחררים , מתחברים לעוצמה שבנו, פורצים את המחסומים, מעזים להסיר את המסכות ונפתחים לאהבה,לעצמנו ולכולם. ה-AUM הוא "טיפול 10,000" לגוף ולמיינד.
אושו אינטנסיב
6 - 8 באוגוסט

סופ"ש של תרגול המדיטציות האקטיביות של אושו. זו ההזדמנות שלכם לבוא וללמוד, להכיר ולחוות את סגנונות הטכניקה השונים שאושו פיתח במהלך ביקורו כאן. מהמדיטציות המוכרות והאהובות (קונדליני, נו-דיימנשין) ועד מדיטציות אחרות ומיוחדות (מדיטציות לילה, מפגשים דרך מדיטציה ועוד).

סדנת "חיבור נכון לרצון"
6 - 8 באוגוסט
סדנאות חיבור נכון לרצון מתקיימות בסופ"ש של ירח מלא במקומות קסומים בטבע ליד מים. ולמה?הרצון נמצאת בבסיס הגוף והיא הביטוי של אמא-אדמה בתוכנו. בסדנא אנו לומדים להתחבר אל רצוננו האמיתי, לנקות את הדפוסים שמונעים אותנו מלהיות ולחזור להיות הנביעה המקורית שאנחנו
קורס עיסוי טנטרי מלא לזוגות
6 באוגוסט - 23 בספטמבר
קורס העיסוי הטנטרי המלא. לראשונה בישראל כל סודות המגע מהמזרח בקורס אחד! קורס לזוגות שמוכנים לגעת באמת. נלמד להעצים את החוויה המינית,להביא ריפוי ואהבה לזוגיות, לצאת מעבר לגבולות האגו בחוויה של נתינה והתמזגות.
התעלות - מופע מוסיקלי אותנטי
8 באוגוסט

חגי כץ ועופר טחנאי במופע הסוחף: "התעלות "
חווית ריפוי מוסיקלית ייחודית המשלבת חוויה אותנטית של קולות ריפוי מתוקשרים בשילוב נגינת דיג'רידו. 8 באוגוסט, תאטרון גבעתיים.

סדנת "לחיות את החזון" לגילאי 45 ומעלה
13 - 16 באוגוסט
חיינו את חיינו,רצינו להספיק להתחתן,להיות צעירים כהורים,לפרנס בשפע,להישאר צעירים,יעילים ומיטיבים. להיות ילדים טובים להורינו המזדקנים-להספיק הכול! ומה שכחנו? אותנו. את הילד החולם,את הנערה החולמת,כי לא היה לזה זמן. עכשיו זה הזמן להתמלא מחדש ולהיזכר
לכתוב פרא - סדנת כתיבה עם גבי ניצן
27- 29 באוגוסט
סדנת כתיבה חווייתית עם הסופר גבי ניצן סופ"ש באשרם במדבר,שיטים. זוהי הזמנה חמה לסדנא יוצאת דופן, בהנחייתו של איש יוצא דופן- סופשבוע במהלכו נערוך עם גבי ניצן מסע לחיפוש הקול האישי, הפראי והאותנטי, זה שהופך את הכתיבה מאומנות לאמנות.
inner man inner woman עם גיטמה
10 - 12 בספטמבר
נגלה ונחקור את את הגבר או האשה הפנימייים, את הצרכים שלהם, ואת הדרכים שלהם לביטוי עצמי. חקירה זו מאפשרת ריפוי של מקומות כואבים בתוכנו, מגלה עולם פנימי עשיר וחופשי יותר, ומסירה מכשולים מחיים מלאים ואוהבים יותר. סדנה משעשעת ועמוקה עם מנחה מהטובות בעולם.
סדנת יום כיפור בטורקיה.
25 - 30 בספטמבר

אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה,הרפתקה, למידה, ומנוחה. יוגה ,פילאטיס,מדיטציות. 6 ימים של שכרון חושים, בשמורת הטבע צ'יראלי,שבטורקיה.להתארח בתנאים נוחים,לאכול מצויין, לרבוץ על חוף הים,ולהצטרף לטיולים,מס' המקומות מוגבל ל 35 משתתפים !!!

Path of Love בישראל
2 - 8 באוקטובר

הפאת אוף לוב, חוזר זוהי השנה ה-4. תהליך של פעם בחיים שנמשך שבוע, בחול המועד סוכות בהנחיית סאטיארטי והלימה וכ 30 אנשי צוות מהארץ ומחו"ל. הפאת' אוף לוב הוא תהליך ייחודי, אינטנסיבי ומובנה, שעוזר למשתתפים לגלות את הפוטנציאל הטמון בהם.

סדנת "לעבור דרך קירות" בעברית עם ניסים אמון
4 - 12 באוקטובר
זהירות: סדנה זו עלולה לשנות את חייך לטובה.. סדנת הדגל של ניסים אמון בסוכות. הסדנה תתקיים בשפה העברית, כל סידורי הטיסה יעשו במרוכז ע"י נומיינד. סדנת Walking through Walls בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. ההרשמה בעיצומה
הכשרת מטפלים בטרילותרפיה עם ניסים אמון
18 בנובמבר
ניסים אמון פותח בנובמבר הקרוב את הקורס ה - 3 למטפלים בטרילותרפיה במרכז מיוגה בכפר סבא. השיטה היא שיטת טיפול חדשנית המבהירה שלושה חלקים נפשיים שונים באדם, בוחנת את מערכת היחסים ביניהם ועוזרת לכל אחד מהם להגיע להשלמה. הטיפול הוא קצר מועד ומבטיח תוצאות מהירות.
תאילנד קצת אחרת
1-16 באוקטובר
אייל ענבי וניר הרפז, חברו יחדיו להפקת טיול חוויתי ומיוחד זה, המציע חגיגה צבעונית וייחודית לכל החושים , בשילוב סדנת יוגה פילאטיס ומדיטציה יומית. טיול עומק באתריה הפחות מתויירים של תאילנד, בהדרכת מיטב המורים ובמיטב ה"לוקיישנים" שיש לארץ " 1000 החיוכים להציע
טו באב - חגיגה ביער בן שמן
טיול השבוע: מני נחמן
לקראת טו באב, יום שישי 31/7/2009 ניפגש כולנו ביער, פנוים ופנויות, זוגות, חברים וחברות, לבושים לבן כמו בימי התנ"ך. לקומזיץ עם נגינה ושירה ביער, משחקי חברה, מחולות בכרמים לאור ירח, ממש כמו בימי אבותינו לחגוג בטבע. ללא תשלום.
החום מכה בתוף
צילום: ענת לידרור
החום מכה בתוף ועולם הצללים הופך מבוקש בתור זה המקרר אותנו. אולי עכשיו כשאנחנו מתיידדים איתו זה זמן טוב להסתכל על אחד החברים הטובים שלנו, זה שעולם לא עוזב אותנו, זה שהוא טבענו השני- הצל שלנו.
טרמינל מומביי אי לאב יו טרמינל בלה מיה...
ערן גולדשטיין
לפעמים לא מלאך ולא שרף, לא הבודהה ולא אחותו, לא נשימות בטן מואצות ואפילו לא רטריט מדיטציה מבורך, יכולים לכולל מהפכה של ממש בנפש, כמו לגשת ישירות למושא הפחד, לטפוח על שכמו, לחכות שיסתובב, להביט לו בעניים ולחכות, לחכות עד שישפיל את מבטו וילך... ילך ולא יחזור עוד לעולם...
מתוך הספר - שיעורים ושורשים בזמן
ד'ר בריאן וייס
בגיל שלוש אירע האירוע הנורא ביותר. היא זכרה כיצד התעוררה בחדר חשוך והיתה מודעת לנוכחותו של אביה. סירחון אלכוהול נדף ממנו, והיא יכלה להריח את אותו הריח עכשיו. הוא נגע בה וחיכך אותה "שם למטה". היא היתה מבועתת והחלה לבכות, והוא כיסה את פיה בידו הגסה. היא לא הצליחה לנשום. על הספה במשרדי, עשרים וחמש שנים מאוחר יותר, החלה קתרין להתייפח. חשתי שכעת נמצא בידינו המידע, המפתח למנעול.
לכתוב כל הדרך להגשמה...
חגית אלמקייס
הכתיבה היא שיטה נפלאה להגדיר מה אנחנו רוצים. לא מה אנחנו "לא רוצים". שימו לב. היקום מקשיב לכל בקשותינו, רצונותינו ופחדינו ומהדהד לנו חזרה. אין טעם לעסוק במה שאנחנו לא רוצים או לא מעוניינים, שהרי מדובר בבזבוז אנרגיה שמגדיל את הבלבול. הרי לא הייתם מבזבזים דף פוליו שלם כדי לכתוב מה אתם לא רוצים. מספיק לפעמים פתק אחד קטן שמבהיר בדיוק רב מה אתם כן רוצים
ספק אושר
ניצן קליין
בני האדם חיים מתוך תחושה עמוקה שהם רוצים להיות מאושרים ומסופקים. חיים שלמים אנשים מעבירים במרדף אחר שני המושגים הללו: סיפוק ואושר. כאשר איננו חווים אושר אנו עסוקים באישורים, אנו חפצים לקבל אישורים מן הסביבה, עוסקים בשיפוטיות ובהשוואה על מנת לאשר מה נכון ומה לא נכון לדעתנו. אנו מציבים ציפיות מהקרובים לו, מעצמנו, מהעולם הסובב אותנו. רוצים להגשים איזשהו יעוד רחוק ולעיתים פנטזיה שרק היא תאפשר לנו להיות מאושרים.
שווה בן שווים
ענת לידרור
גדלתי בר בתוך שדות כותנה ואפונה, בין גבעות בדואיות וואדיות עם הבוץ שמתפרק לחתיכות, עם השיטפונות של החורף וצהלת הגשם כשהוא מגיע עד אלינו לנגב. אבל לא הרגשתי שווה בן שווים. זוכרת איך הרגשתי פחות, זוכרת איך הרגשתי יותר, אבל לא זוכרת שהרגשתי אחת מ..,  בת 3 , נסענו לאמריקה הגדולה, בת 5 חזרתי לקיבוץ. שמו אותי בגן ופחדתי. כל כך פחדתי מהיצורים החדשים, הרגשתי זרה, לא חלק, פחות הרבה שנים הרגשתי פחות,הפחות מוכר להרבה מאיתנו,סביר שזה לא זר לכם.
המעגל-תובנות ההקשבה
גלית חנין
התבוננות ותרגול בדרך מעגל הקשבה היא שער להגברת ווליום ההקשבה פנימה וכתוצאה מכך שינוי דרך ההקשבה החוצה לעולם. כאשר אנחנו שותפים למעגל הקשבה אנו מקשיבים כמו ילד ששומע לראשונה סיפור וחווה אותו בכל חושיו, או כאם המקשיבה למילים הראשונות של תינוקה. ככל שאנחנו מתרגלים באופן קבוע את דרך זו אנחנו לומדים להקשיב ולפתח תגובתיות ממקום אחר, בלי להיות מושפעים מעמדות ודפוסים קבועים שלנו. אנחנו מקבלים הזדמנות להתבונן ולראות את הסיפור אמיתי של מי שעומד מולנו ללא שיפוטיות.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|