חדשות NoMind גליון 205 07.09.09 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית
החיים זה מה שקורה לך בזמן שאתה מתכנן תוכניות"
(לחן עממי)

לא יצאנו לטיול, הייתה תחזית לסופת הוריקן והתפחדנו. העברנו יום בחדר בחששות, אח"כ במקום לאוקיינוס עברנו לניו יורק רק כדי לגלות שהחזאים לא יודעים על מה הם מדברים, השמש זרחה כל השבוע והרוח הייתה רכה ומלטפת. כשקלטנו את זה כבר חשבנו לצאת שוב לטייל אבל כבר לא ממש נשאר זמן... בשאריות התבונה שלנו השלמנו עם המציאות וחגגנו את שובנו לעיר. זה תענוג גדול לחזור לעיר אחרי חודשים ביער, בכל מקום שאני נמצא הרבה זמן, המופלא הופך טריוויאלי, כשאני מגלה זאת מחדש הכול נראה שוב מופלא, הבניינים, האוכל, הקצב, חברים, לרגעים אפילו השקשוק של הרכבת שעוברת ליד הדירה שלנו נשמע נעים, זה מזכיר לך שאתה בבית. כשאנחנו גרים בעיר בשגרה אנחנו עסוקים וכל יום איכשהו מתמלא במטלות, פתאום מצאנו את עצמנו בחופשה בבית, פשוט נהנים מלעשות כלום. כמובן שטיפוס "דוואר" (do-er) אמיתי לא ממש יכול לעשות כלום, אז מסדרים את הדירה החדשה, ורואים סרט, ובזמן שהוא ממש חופשי יוצאים לרוץ או קוראים ספר, משהו חייב לקרות. אחרי כל השנים שתרגלתי מדיטציה, יש מעט מאוד רגעים שבהם אני באמת לא עושה כלום, במקרה הטוב אני "עושה" מדיטציה :-)
מודטי כל העולם- גם חזאים טועים!
שרן
לתגובות בלוג של שרן

מיוחד לגולשי נומיינד, הזמנה להצגה 'כפית של זהב' - קבוצת תיאטרון של בעלי פיגור שכלי, בהצגה מרגשת ואנושית, צוותא ת'א 8.9.2009 בשעה 20.30 כרטיס ב 50 שח במקום 85 , לפנות לאילנה 052-8947485

נמכרו כל החדרים לפסטיבל נאטראז', אבל עדיין יש מקום למפיצים מכל הארץ, במיוחד סטודנטים. צרו קשר עם הדר – 054-6345230

ענבר - פרסום באתר: 054-5489148 >ליצירת קשר
הדר – מנהל תוכן: 054-6345230 > ליצירת קשר ושליחת מאמרים
צ'י קונג לפתיחת הלב
11 - 12 בספטמבר
נירה רבינוביץ ואוהד קדם מזמינים אותך לסדנא של צ'י קונג לפתיחת הלב (שנג זן). שיטה נפלאה לאיזון הגוף הנפש והרוח ולפתיחת הלב לחוויה של אהבה ללא תנאי. הסדנא מתאימה לכל מי שרוצה להעשיר את חייו לשפר את בריאותו ולהרגיש טוב. את הסדנא מנחים שניים מותיקי המורים לצ'י קונג בישראל, לא נדרש ידע קודם.
ערבי מבוא ב"דרך האור"
7 -10 בספטמבר
להשתלם בריפוי השלם בי"ס "דרך האור"  בכרמיאל מכשיר מטפלים לעבודת ריפוי הוליסטית ואנשים לעבודת החיים. אור הוא ידע והעצמתו נעשית בעבודת ניקוי החשכה הפנימית. קורסים ייחודיים של חכמת הלב, אנטומיה בתנועה, תראפיה בנשימה קינסיולוגיה ועוד. כל מסלולי הלימוד, הקורסים והמורות באתר
טעינה אנרגטית מיוחדת
10 בספטמבר
אנו מזמינים אותך לסדנה חווייתית ואינטנסיבית של התחדשות ומילוי מצברים, חידוש האנרגיות החיוניות לגוף ולנשמה לצורך איזון, תחושת ניקיון, שמחה, בריאות, יצירתיות ואהבה. השנה החדשה עומדת בפתח ורבים מאיתנו מרגישים עייפים וחסרי אנרגיה. השנה החדשה מסמלת עבור רובינו הזדמנות להתחלות חדשות.
תאילנד קצת אחרת
1 - 16 באוקטובר
טיול עומק בסוכות באתריה הפחות מתויירים של תאילנד בשילוב סדנה יומית של יוגה פילאטיס ומדיטציה בהדרכת מיטב המורים והמדריכים בארץ ובמיטב ה"לוקיישנים" שיש לארץ " 1000 החיוכים " להציע. לינה בבתי מלון בוטיק מפוארים במרכז יערות הגשם,נופש קסום באיי מפרץ סיאם לגבול קמבודיה נותרו מקומות אחרונים
קורס רייקי מאסטר מטפל ומורה
3 בספטמבר - 15 באוקטובר
החיבור למאסטר הוא מדרגה רוחנית גבוהה המעצימה את היכולות הרוחניות וההילריות שלנו והיכולת להכיל את אנרגיות ההילינג היורדות בתקופה הזו ולקרקע אותן. כמורה לרייקי את/ה פותח/ת דלת גדולה לתלמיד להתחבר, להאמין בעצמו וביכולותיו. מיועד לבוגרי סדנאות רייקי 1,2.
סדנה להפחתת מתח אישי
12 - 26 בספטמבר
בואו ללמוד איך להוריד מתח אישי בחייכם, לזהות ולהפחית את הדריכות והמאמץ איתם אנו מגיבים במצבים שונים בחיים, דרך תרגול ותשומת לב לגוף, ואיך לפעול מתוך שקט ובלי מאמץ מיותר גם בתוך חיים אינטנסיביים ומלאי פעילות.
סדנת תיאטרון "הליצן שבתוכי"
24 בספטמבר - 26 בנובמבר
סדנת תיאטרון חוויתית-"הליצן שבתוכי" דרך הצחוק ודרך הבכי,דרך התיאטרון,החופש,הגוף, נמצא את הליצן שבתוכינו פועם. סדנא מרתקת באוירה אינטימית.נותרו מקומות ספורים! לגילאי 18-65
עוצמת הנשימה עם שרדהה
24 - 28 בספטמבר

סדנה מורחבת (5 ימים מלאים) המוקדשת רובה ככולה לעבודת גוף ונפש. דרך סשנים מגוונים מעולם הנשימות, התרפיה, ביו-אנרגיה ומדיטציות, נמצא את המקום שמעז ללכת אל מעבר לגבולות ולהתניות שלנו. עבודה המאפשרת פתיחה מחודשת לחיים, המעצימה את הנפש ומגלה כוחות חדשים.

קורס הילינג חיבור לנשמה למטפלים
24 בספטמבר - 23 באוקטובר
קורס הילינג למטפלים חיבור לנשמה עם המלאך מיכאל ואנרגיית הבורא שיטת ריפוי ייחודית, אנרגטית ומעמיקה,מטפלת בטראומות ובחסימות בצורה מידית.
רטריט יום כיפור עם קרטר
25 - 28 בספטמבר
סוף שבוע ויום כיפור 4 ימים של ריטריט שתיקה והתבוננות עם המורה קרטר, במסורת האדוויטה ע"פ ראמאנה מהרישי. הזדמנות לחקירה פנימית מעמיקה, דרך שאלות ותשובות נקבל כלים להתבוננות אחרת, מודעת על ואל החיים.
סדנת "חוקי הקארמה של מערכות יחסים"
28 בספטמבר - 2 באוקטובר
סדנת "חוקי הקארמה של מערכות יחסים" הינה מסע דרך הדפוסים והקבעונות שאנו מקיימים במערכות היחסים השונות שלנו. בכלים פשוטים ובדרך בהירה להפליא, תוכלו לראות את עצמכם ופשוט להשיל מעליכם את כל מה שמוביל אתכם שוב ושוב לאותו מקום מתסכל, ומכאן ואילך לבחור בדרך בה תתנהלו.
ריפוי בתוך חוויית הרגע - פסיכודרמה
18 באוקטובר - 10 בינואר
ריפוי בתוך חוויית הרגע - פסיכודרמה- בהנחיית שי משיח M.A מטפל בפסיכודרמה ובשיתוף עם עמותת תשקופת. חיבור לתהליך של ריפוי ומיצוי חוויית החיים. העמקת החלק היודע, החולם, המאמין באינסוף אפשרויות לצמיחה,מימוש עצמי ויצירת הרגע החדש.
לכתוב פרא - סדנת כתיבה עם גבי ניצן
29 - 31 באוקטובר
סדנת כתיבה חווייתית עם הסופר גבי ניצן סופ"ש באשרם במדבר,שיטים. זוהי הזמנה חמה לסדנא יוצאת דופן, בהנחייתו של איש יוצא דופן- סופשבוע במהלכו נערוך עם גבי ניצן מסע לחיפוש הקול האישי, הפראי והאותנטי, זה שהופך את הכתיבה מאומנות לאמנות
לגעת בטנטרה- סדנאות ליחידים ולזוגות
9 בנובמבר - 18 בינואר
מגוון סדנאות חוויתיות בהן נטעם,נתבונן וניגע בחושניות, בלב ובמה שבינהם. נלמד ונחווה את סודה של הדרך הטנטרית להתמיר אנרגיה מינית ולהסיר מחסומים בשילוב מדיטציות טנטריות להעצמת המודעות. זה הזמן להפתח ולאפשר אהבה בחיינו באחת מהסדנאות הייחודיות והעמוקות בתחום.
פסטיבל זורבה הבודהה - סוכות 2009
6 - 10 באוקטובר
צוות "אשרם במדבר" מזמין אתכם להתענג על 5 ימים של הופעות, סדנאות, מסיבות ומדיטציות, עם מיטב המנחים, המורים הרוחניים והמוזיקאים מהארץ ומהעולם. פסטיבל "זורבה הבודהה" פועם זו השנה השביעית והוא נחשב לאיכותי  ומיוחד במינו, בזכות המפגש  בין רוחניות לבין חגיגת החיים.
פסטיבל נאטראז' ה-10
12 - 14 בנובמבר
נאטראז' חוגג 10! וכמובן נחגוג אותו בריקוד. חמישי בלילה "זן דאנס" עם ניסים אמון אמיר יעקבי (מהטרייבל) וערן הולנדר – טראנס על המצוק לתוך הלילה. בשישי Live Nataraj עם Dipartiya. מוצ"ש - הופעת סיום "שיר לשלמה" עם שיר סופר, אלי אגבבה ושלמה עוז. מכירת הכרטיסים החלה
פסטיבל נומיינד - ריקוד יוגה ומדיטציה בחנוכה
17 - 19 בדצמבר

בים המלח,במקום הכי עמוק בעולם, מתקיים הפסטיבל הרוחני הכי מפנק שיש. אם עד היום יוגה ומדיטציה היו לסגפנים, בנומיינד מאמינים שרוחניות לא סותרת פינוק. לגישתם שינה טובה מקלחת חמה, מוסיקה ושמחת חיים חשובים אפילו יותר. בפסטיבל סדנאות עם מיטב המנחים בישראל.

סדנת חוה"מ סוכות בטורקיה
4 - 8 באוקטובר
באמצעותכם ממשיכים את ההצלחה הגדולה.מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה והרפתקה,במקום שקט ורחוק מהמולת תיירים,עמוק בתוך שמורות הטבע צ'רלי שבטורקיה,למרגלות הרי הטאורוס,עם חוףים בתולי,מצאנו פינת חמד בה אפשר לחוות תרגולי יוגה,פילאטיס ומדיטציה - מקומות אחרונים
פארק חולות ניצנים
המלצה לטיול: מני נחמן
כ-40 קילומטרים דרומית לתל אביב חי ונושם השריד האחרון של שטחי הדיונות הגדולות שכיסו פעם את כל רצועת מישור החוף. שימוש לא יעיל במאגרי חולות בישראל לצורך תעשיית הבנייה הרע את מצבם, ושמורת הטבע ניצנים היא אחד משטחי החולות האחרונים במדינת ישראל שנותרו בתוליים.
'האופק שמעל העננים'
צילום: ענת לידרור
יש רגעים שכדאי להסתכל למעלה גם מבלי לראות. לטפס על גזע יחיד, מעל לאדמה שנהרסה, למצוא קצה קרקע חדשה, לרוב פנימית ולהציץ אל מעל העננים.
let go
הדר
מי שהורה בימים אלו חווה על בשרו את המונח let go , הגוזלים הולכים לגן, האפרוחים הולכים לבית ספר. פתאום חולפים להם החודשיים והשנים, והיצור הקטן שרק לפי עוד ינק, פתאום הולך,מדבר והופך להיות עצמאי.
שיחרור מתלות ורווח משני
נטע יעקובוביץ
זה לא שהוא מרביץ לי או משהו היא אומרת, אבל אני כל הזמן במתח, לא בטוחה איך הוא יגיב . אני רוצה להציל אותו להציל אותו מעצמו. מרחמת עליו שהוא כזה, ואני באמת מנסה, משתדלת, מודעת, וניסיתי הכל, להיות בשקט, לשים גבול, לחבק, להכיל להקשיב, לצעוק, ללכת . וזה תמיד אותו הדבר, משתנה לשניה וחוזר על עצמו שוב, נמאס לי ללכת על ביצים בבית.
הפילוסופיה ואני
טל רשף
שיח פילוסופי היה קיים תמיד על מנת ללוות אנשים אל התובנה שלהם, אל ראיית העולם שתיאפשר להם אמת, צדק ואושר. בימינו יש לו עדנה מחודשת, לצד כניסת האימון האישי אל עולמנו, הגישה המלווה אנשים אל פריצות דרך והתחלות חדשות, מופיע האימון הפילוסופי ומחזיר את הפילוסופיה אל מקומה הראוי.
על הקשר בין קונג פו ומדיטציית זן
וונג קיו קיט
אחד מהמאפיינים הנפלאים של שלושת האומנויות החשובות האלו הוא שלמרות שהן קשורות זו בזו ומהוות קו התפתחות רציף, ניתן ללמוד כל אחת מהן באופן עצמאי וליהנות מיתרונות אדירים.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|