חדשות NoMind גליון 207 22.09.09 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית
כל העולם- התעוררו!

אני נוחת בישראל "לחגים" אחרי טיסה ארוכה בחברה גרועה. לא ישנתי כל הטיסה ואני ממשיך משם למפגש משפחתי וטיול קטן בתל אביב. לא מצליח ממש לישון בלילה ולמחרת בבוקר אני הולך לרופא לתור שקבעתי מזמן, אחרי חצי שעה של המתנה אני שואל את הפקידה בנימה תקיפה מעט "מתי הרופא יגיע?" בירור קצר מבהיר לי שהשעון שלי מכוון שעה קדימה מדי (שעון אירן?) התור שלי יגיע רק בעוד 30 דקות... במבוכה קלה אני חוזר להמתין, ובינתיים אני מתקשר לגיסתי ששואלת אותי אם אני זוכר שהיא התקשרה אלי אתמול בערב, לא, אני אומר לה. "התקשרתי ונשמעת מאוד עייף" דיברתי לענין? אני שואל אותה, "בערך"... לא זכור לי שהיא התקשרה ובטח לא כלום ממה שנאמר, דיברתי איתה לחלוטין מתוך שינה. זה ערב ראש השנה החדשה, אני בג'ט לג עצבני אני אומר לעצמי, מזמין לי כוס קפה ונענה לקריאה קוסמית: תתעורר!
שנה טובה
שרן
לתגובות בבלוג שרן.

פורום אסטרולוגיה  - יש לנו מנהלת פורום חדשה אתם מוזמנים לגלוש. 

מאחלים לכם צום קל, הניוזלטר הבא יצא בתאריך 29.9.09 אחרי כיפור.

ענבר - לפרסום באתר: 054-5489148 > ליצירת קשר
הדר – מנהל תוכן: 054-6345230 > ליצירת קשר ושליחת מאמרים
קורס הילינג למטפלים
26 - 24 בספטמבר
קורס הילינג לחיבור לנשמה עם המלאך מיכאל והבורא הקדום. קורס הילינג  אינו קורס מטפלים בלבד, אלא קורס שמחזיר אותנו להיות ההוויה הגבוהה ביותר שהיא אנחנו. הכלים שהמטפל מקבל הם כלים רחבים של אבחון, זיהוי וריפוי במגוון רחב מאוד של מצבים שגורמים לבעיות בחייהם של המטופלים
פסטיבל הדיג' 2009
4 - 2 באוקטובר
פסטיבל הדיג'רידו 2009 קול העולם יהיה שם! הפסטיבל המופלא הזה קורה בפעם ה-6 סוכות,קיבוץ חורשים שלושה ימים של מוסיקה חיה מרחבי תבל! שלל הופעות חיות, מסיבות ריקודים, סדנאות, כיתות אמן ופעילויות לכל הגילאים במתחם פסטורלי בלב השרון עם בריכת שחיה.
"המסע" עם ברנדון בייס"
21 - 19באוקטובר
סדנת "המסע" ותהליך "המסע" עם ברנדון בייס שלושה ימים של חווייה עמוקה והזמנה לחופש. זה הוא תהליך המגלה את הזיכרון התאי ואת דפוסינו המגבילים ובכך מתאפשר לגוף ולהוויה תהליך ריפוי עוצמתי, ללא קשר לדת תרבות או חינוך.. התהליך מעורר השראה לחיים קלים שמחים ובריאים.
פסטיבל סגול ה-19
10- 8 באוקטובר
פסטיבל המודעות הראשון בישראל ממשיך במסורת של כמעט עשר שנים , 80 סדנאות, 10 מנחים מרחבי העולם, מוסיקה, תנועה, סדנאות בבריכות, מופע כל ערב ושלושה ימים של חוויה בלתי נשכחת!!! בחג סוכות שני יתקיים פסטיבל סגול בפעם השניה בבית החדש שלו- "כפר סגול"- מרכז אקולוגי לסדנאות ואירוח.
ריטריט יום כיפור עם קרטר
28 - 25 בספטמבר
סוף השבוע ויום כיפור 4 ימים של ריטריט שתיקה והתבוננות עם המורה קרטר, במסורת האדוויטה ע"פ ראמאנה מהרישי. הזדמנות לחקירה פנימית מעמיקה, דרך שאלות ותשובות נקבל כלים להתבוננות אחרת, מודעת על ואל החיים.
מעגל שירת עולם בצ'אנדרה יוגה
26 בספטמבר
במעגל נשיר יחדיו שירי תפילה, קדושה, והודיה מרחבי העולם – בעברית, אנגלית, סנסקריט ופורטוגזית, בהאג´נים ושירה מהמזרח, שירים מהמסורת היהודית ושירי ריינבואו.
סדנה להפחתת מתח אישי
26 בספטמבר
בואו ללמוד איך להוריד מתח אישי בחייכם, לזהות ולהפחית את הדריכות והמאמץ איתם אנו מגיבים במצבים שונים בחיים, דרך תרגול ותשומת לב לגוף, ואיך לפעול מתוך שקט ובלי מאמץ מיותר גם בתוך חיים אינטנסיביים ומלאי פעילות. בסדנה בת יום.
קורס "לאם-רים" - הדרך המדורגת להארה
8 - 1 באוקטובר
עם הנזירה ריטה בקיבוץ תובל. מבוסס על טקסט של לאמה צוֹנג-קָפָּה מהמאה ה-14. זוהי דרך הדרגתית לחולל שינוי בתודעתנו, מתודעה הנשלטת על ידי מחשבות-שווא לתודעה חופשיה, ולפתח איכויות חיוביות כגון אהבה וחמלה. תשלום על בסיס נדיבות.
תטא הילינג באשרם במדבר עם עימנואל לב
3 - 1 באוקטובר
עימנואל לב, ותיק המורים לתטא הילינג בארץ,חוזר לאשרם עם שיטת הריפוי המופלאה ששינתה את חייהם של המוני אנשים ברחבי העולם. התטא הילינג הינה דרך ריפוי עוצמתית ועם זאת פשוטה להפליא המאפשרת לכל אדם ואדם להיות שותף מלא ביצירת מציאות חייו ולהביא ריפוי פיסי ונפשי עמוק.
openness - להיפתח אל החיים - עם מילאן
3- 1 באוקטובר
סדנת "Openness" מוקדשת לגילוי הכן של עצמך. נעבוד על סוגיות הנוגעות למערכות יחסים, נחקור כיצד אנו מניעים את האנרגיות שלנו, הפתיחות שלנו למדיטציה, וחשוב מכול, ההכרה של מי אנחנו וכיבוד המקום שבו אנו נמצאים כיום בחיינו. זה יקרב אותנו ליצירת "כן" לעצמנו
פסטיבל סוכות באדמה
6 - 2 באוקטובר
סוכות באדמה 2009 חמישה ימים וארבע ולילות של מחול מוסיקה ואהבה האנגר אדמה מצפה רמון,ליאת דרור ניר בן גל הלהקה עם המופע " שדה תעופה" רונה קינן במופע מיוחד בחצר מופעי מחול יפן- לונדון- ספרד אברהם טל [שוטי הנבואה] סדנאות בתנועה.
ריו אביירטו - ריקוד ותנועה לגוף ולנפש
6 באוקטובר - 29 בדצמבר
שיטת גופנפש של ריקוד, תנועה, מגע, מוסיקה, קצב ונשימה להתפתחות אישית הרמונית ותנועת חיים בין הלבד לבין היחד. שיעור ריו אביירטו בנוי משילוב הרמוני של ריקוד מונחה וחופשי, תנועה מרחיבה ומגמישה, תרגילי תנועה ומודעות בשילוב עבודה עם קצב, קול, נשימה ומגע.
אומנות ההקשבה –הכשרת מטפלי קרניוסקרל
7 באוקטובר - 9 אפריל
פתיחת הקורס הבא - אוקטובר 2009 . קורס מקיף ומעמיק ללימוד שיטת קרניוסקראל בגישה הוליסטית, השם דגש על יכולת ההקשבה במגע, תמיכה בגוף והעצמת "נשימת החיים" כדי לסייע למטופל/ת לחזור לקו הבריאות
מנחות לקבוצות נשים בהריון ולאחר לידה
13 באוקטובר ימי שלישי
דיאנה אדלמן הנחתה קבוצות נשים כ-10 שנים,וטיפלה במאות נשים, בשנים האחרונות. הקימה את בראשית, ממקימות דיאדה, מחברת הספר "הכנה להורות", טרילותרפיסטית. פותחת ב 13 לאוקטובר קורס הכשרת מנחות לעבודה עם קהל יעד ספציפי של נשים ובני זוגן במרכז מיוגה בכפר סבא
תזונה ואורח חיים בריא ככלי להשגת מטרות
20 באוקטובר - 15 בדצמבר

המשפט "הנך מה שאתה אוכל" נעשה כה נדוש עד שאין אנו מקדישים מחשבה עד כמה זה נכון. מה הם הדברים שאכילה לא נכונה מונעת מכם להשיג בחייכם? איך הייתם רוצים שהגוף שלכם ירגיש? קבוצת התזונה עם זהר צמח וילסון מסייעת בהקניית אורח חיים בריא להשגת מטרותיכם.

לכתוב פרא - סדנת כתיבה עם גבי ניצן
31 - 29 באוקטובר
סדנת כתיבה חווייתית עם הסופר גבי ניצן סופ"ש באשרם במדבר,שיטים. זוהי הזמנה חמה לסדנא יוצאת דופן, בהנחייתו של איש יוצא דופן- סופשבוע במהלכו נערוך עם גבי ניצן מסע לחיפוש הקול האישי, הפראי והאותנטי, זה שהופך את הכתיבה מאומנות לאמנות
בעיני התמימות
7 - 4 בנובמבר
במהלך שנות הילדות התמימות שלנו אנו לומדים את דפוסי החיים הבסיסיים שלנו. רובנו לא מודעים להשפעה שיש לעבר, בעיקר לילדות, על ההווה ועל חיינו כיום. בסדנא נעבור תהליך שיעזור לנו להיכנס לנעלי הילד שהשארנו מאחור ונתבונן בעבר בעיני הילד הפנימי שבתוכנו
לגעת בטנטרה- סדנאות ליחידים ולזוגות
9 בנובמבר- 19 בינואר
מגוון סדנאות חוויתיות ליחידים ולזוגות בהן נתבונן וניגע בחושניות, בלב ובמה שבינהם. נלמד ונחווה את סודה של הדרך הטנטרית להתמיר אנרגיה מינית ולהסיר מחסומים בשילוב מדיטציות טנטריות להעצמת המודעות. זה הזמן להפתח ולאפשר אהבה בחיינו באחת מהסדנאות הייחודיות והעמוקות בתחום
פסטיבל נאטראז ה-10
12-14 בנובמבר

נאטראז' חוגג 10! וכמובן נחגוג אותו בריקוד.  הפסטיבל משלב מגוון פעילויות של ריקוד וחגיגה עם סדנאות עומק והתבוננות פנימית. כל אחת מפעילויות אלו היא דלת בה אנו פוגשים את עצמנו ואחרים בדרך מסוימת. הופעות מוסיקה חיה עם מיטב ההרכבים, מתחם טבע ועוד ועוד הפתעות.

Transforming power - מכוחניות לעוצמה
21 - 17 בנובמבר
ימים של חקירה אינטנסיבית של האסטרטגיה המניעה את האגו ל"כוח" - הרצון לשלוט או הפחד מלהיות כוחני, תחרות על מעמד חברתי או האשמה ושיפוט של אחרים המשחקים משחקי כוח.
"לאהוב את מה שיש" - "רטיונינג"
21 - 19 בנובמבר
סדנא להעצמה אישית ושחרור הכוללת קורס 'מודל העבודה – ביירון קייטי' אשר מטרתו לשחרר אתכם מהסבל בחייכם. הסדנא מועברת ע"י אורלי כהן אידו בוגרת בית ספר של ביירון קייטי, ומשולבת עם סדנת RETUNING - כיוון מיתרים פנימיים , אשר תועבר ע"י מייסדת השיטה אביטל פלד
נשימת הדוב - שמאניזם עם תומר פיין
21 - 19 בנובמבר
במסורת האינדיאנית הדוב מסמל התבוננות פנימית וחיבור למרחב החלום. מרחב חלום הוא זמן של הוויה , חוויה , זמן בו הכול שוקט , האשליה דוהה בחשכה, האמת בהירה ומעגל החיים הגדול מתגלה בפנינו. בסדנא נתחבר לאמת ולניצוצות האור החיים בתוכנו ונפתח ליבנו לאהבה ללא תנאי
פסטיבל נומיינד - ריקוד יוגה ומדיטציה בחנוכה
17-19 בדצמבר
הפסטיבל הזה מיועד למי שרוצה את הדבר האמיתי! שלושה ימים בים המלח עם המנחים הכי טובים שיש לתת לגוף לזוז, לתת לנשמה לפרוח. לפרגן לעצמנו שקט וחוף ים, אוכל טוב ומוזיקה. ובסוף היום כשהרגליים כבר קרועות מרוב סדנאות לשחרר את האני הגבוה, לתת לעצמי לצוף במי מלח חמים
פסטיבל זורבה הבודהה - בסוכות
10 - 6 באוקטובר
"אשרם במדבר" מזמין אתכם להתענג על 5 ימים של הופעות, סדנאות, מסיבות ומדיטציות, עם מיטב המנחים, המורים הרוחניים והמוזיקאים מהארץ ומהעולם. פסטיבל "זורבה הבודהה" פועם זו השנה ה-7 והוא נחשב לאיכותי בארץ ומיוחד במינו, בזכות המפגש בין הרוחניות לבין חגיגת החיים
טיול משפחות לגעש ב26.9
מני נחמן
ברגעים האחרונים של הקיץ ניפגש בחוף ארסוף בשעות אחר הצהרים חברי קבוצת טיולים ואגדות עם משפחותיהם. ומה בתוכנית: טיול משפחתי רגלי בשמורת חוף השרון ומצוקי הכורכר,נפגשים בשעה 15.30 הכניסה חופשית.
'אישה אוכלת לשנה החדשה'
צילום: ענת לידרור
שהרוח תשרה בנו דרך החומר, שנשים שלנו ירככו הכדור הזה שיהיה אוכל על שולחנות כולנו שנעיז לאכול עם תשוקה שתשרה בנו ההשראה. שתיטע בנו את הכוח כל בוקר מחדש להיות רעננים קיימים חיים אוהבים.
עיניים בוהקות
מורן גוטליב
יושבת על המיטה בהודו החמה, שעת בוקר מוקדמת. המאוורר מסתובב בקצב אחיד, חורק בכנפיו, רעש הרחוב מתפוגג אל המדיטציה ואני צוללת פנימה בלי משקפת, בלי סינון. בראיה צלולה ובהירה להתחלה של שנה חדשה ונקייה. צבעים, ריחות, קולות, רגשות – הכל נמצא פה. דבר לא חומק.
צמאים לכמה טיפות של אהבה
נגה מיבר
המים מעוררים מודעות. הם משפיעים עלינו ואנחנו עליהם. אני מאמין שחסרים לנו מים כי אנחנו חווים מצוקה ומרוכזים במה שחסר, וגם כי אנחנו לא מתנהגים בכבוד אל המים, לא מכירים להם תודה, לא מזינים אותם חזרה.
הילד שלי מאושר בין 8 ל-4
ירדן כרם
ולא חייבים לשבת על כסא מכוער ולא נוח בתוך בית ספר שסגור בגדרות. אני מסכימה עם התפיסה של בית הספר הפתוח, שאומרת שאדם אוהב ללמוד, אבל למידה קוראת בכל מקום. היא יכולה לקרות בטיפוס על עץ, בטיול, בשיחה וגם בכיתה
משבר או הזדמנות?
ערן שטרן
ישנם שני סוגים של אנשים – אלו שנכנעים למשבר ואלו שרואים בו הזדמנות לפרוח ולפרוץ קדימה. ובעיני, אחת הסיבות העיקריות שבגללה אנשים נכנעים למשברים היא שהם אינם חושבים בזכות עצמם, הם נכנעים ומקבלים ללא הפעלת שום שיקול דעת את החשיבה ההמונית השלטת.
הרהורים של תשובה
מיכל פישר
רבים וטובים מאיתנו, גם אלו המחשיבים את עצמם "רוחניים" או "רוחניקים", ואני בכללם, שקועים בטיפוח הקריירה האישית ובדאגה למשפחתנו ולסביבתנו הקרובה. ערכים כמו עזרה הדדית, סולידריות ועשייה חברתית נדחקו למקום שני ושלישי אחרי מימוש עצמי, סטטוס ורכוש.
הבוקר הראשון של שנה חדשה
תמיר קורן
בכמה שניות, סרט מכווץ שכזה מאיים להשתלט עלי. אך הרי אין בזה שום תועלת, חוץ מלחוש את תוחשת הסבל הפנימי שמפריד אותי מהיער, מרגע זה. הכל בסדר, אני, זה לא המחשבות שחולפות בראשי.
נשימה עמוקה ולסמוך על עצמי, על החיים, ביחד.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|