חדשות NoMind גליון 221 28.12.09 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית
שבוע טוב לגולשי נומיינד,    

"האפי הולידייס!"
(שליח UPS ,ניו יורק המאה הכ"א)

תושבי ניו יורק, אחרי דורות ודורות של קליטת מהגרים מכל הסוגים ומכל הצבעים שיכללו את יכולות הרב תרבותיות שלהם לכדי אמנות. לכן הם לא מברכים אותך בברכה הנוצרית "מרי כריסטמס" אלא מאחלים באופן כללי "חגים מאושרים". בעיר הזו ששליש מתושביה יהודים מוצבת חנוכייה חשמלית מפלסטיק לצד כל עץ כריסמס ציבורי. היהודים מצידם לא נשארו אדישים לחגיגת המתנות, העצים המקושטים ואווירת החג, כדי לחגוג את ערב כריסטמס, בלי להתנצר חלילה, יהודי ניו יורק פיתחו מסורת אלטרנטיבית.

בערב כריסטמס אוכלים אוכל סיני וביום החג הולכים לקולנוע. אוכל סיני- כי אלו המסעדות שפתוחות בכריסמס וקולנוע... נראה לי כי זה כיף. אני מחבב מסורות שכאלו, מסורות שהן צעירות בשנים ועם זאת ידועות לכל, כאילו נכתבו באיזה תנ"כ עירוני, או אולי זה סוג של תורה שבעל פה. אתמול בעודנו חוזרים הביתה מארוחה סינית יהודית שכזו (כריסמס של הכופרים קראו לזה החברים היהודים שהזמינו) תהיתי האם עוד קבוצות מיעוט בניו יורק חתמו מן בריתות לא כתובות שכאלו, נניח כל המוסלמים אוכלים קוריאני וכל ההודים אוכלים קרפלך בברוקלין? ומה עושים הסינים? האם הם עסוקים מדי בהאכלת יהודי ניו יורק או שהם בעצמם חוגגים על חומוס לבנוני.
אני אוהב את כריסטמס בניו יורק כי זה היום היחיד שהעיר הזו מרשה לעצמה לעצור ולנוח, קצת כמו תל אביב ביום כיפור יש פתאום שקט ,ואחרי שכל מיני אנשים האשימו אותי בעבודת אלילים בגלל החוויות שלי בהודו, קטן עלי לחגוג כריסטמס עם אוכל סיני (כשר), העיקר שיהיה טעים!

האפי הולידייס!
שרן
לבלוג של שרן

ענבר - פרסום באתר: 054-5489148 ליצירת קשר
הדר – מנהל תוכן: 054-6345230 ליצירת קשר

טרייבל מטבוחה
31 בדצמבר
סילבסטר חוגגים בשניים! מפגש ראשון מסוגו בין הטרייבל דאנס לפרוייקט מטבוחה במסיבה אלקטרו-אקוסטית-שבטית יוצאת דופן גם מסיבה - גם הופעה גם אתני - גם טראנס גם אקוסטי - גם אלקטרוני. במבו ויליג' - חוף פולג,השילוב המושלם לפתוח שנה חדשה.
פסטיבל יוגה וטיול בהודו
26 בפברואר - 13 במרץ
טיול ייחודי המשלב השתתפות בפסטיבל יוגה בינלאומי ברישיקש -הודו וטיול נופים ותרבות. מתאים לאנשים המתעניינים ביוגה (מתקדמים ומתחילים) ורוצים לחוות אותה באמצעות טובי המורים בהודו ולהמשיך ולטייל בנופים צבעונים ומרשימים של ראג'אסטאן.
תאילנד - נופש מלכותי
31 - 18 בינואר
אייל ענבי - "sinaitrips" וניר הרפז " otherways הפקות" חוזרים איתכם הפעם למסע חוויתי, רוחני ומלכותי זה, חופשת יוגה ומדיטציה עם רוקסן ,באיים הקסומים של דרום תאילנד, אירוח במלונות בוטיק מפוארים, ברמה הגבוה ביותר, בדגש אקולוגי וירוק, נותרו 8 מקומות אחרונים
פסטיבל נומיינד אביב
20 - 18 במרץ
הפסטיבל הזה מיועד למי שרוצה את הדבר האמיתי! 3 ימים של מוזיקה, מסיבות בריכה וסדנאות עם מיטב המנחים מישראל במלון "צל הרים". לפרגן לעצמנו שקט וחוף ים, אוכל טוב ומוזיקה. ובסוף היום כשהרגליים כבר קרועות מרוב סדנאות לתת לעצמי לצוף במי מלח חמים בספא... ת - ע - נ - ו - ג !
לגעת בטנטרה- סדנאות ליחידים ולזוגות
25 בדצמבר - 26 באפריל
מגוון סדנאות (סופי שבוע ושבועיות) חוויתיות ליחידים ולזוגות בהן נתבונן וניגע בחושניות,בלב ובמה שבינהם. נחווה את סודה של הדרך הטנטרית להתמיר אנרגיה מינית ולהסיר מחסומים בשילוב מדיטציות טנטריות להעצמת המודעות. זה הזמן להפתח ולאפשר אהבה בחיינו בסדנא ייחודית ומעמיקה
לכתוב כמו שלא כתבתם מעולם
30 בדצמבר
לכתוב כמו שלא כתבתם מעולם - סדנת כתיבה מרתקת! 12 מפגשים מסעירים ומרתקים שיעניקו לכתיבה שלכם איכויות ועוצמות שיפתיעו אפילו אתכם! נותרו עוד 3 מקומות לסדנה של ימי ד'
קורס מסע לגילוי האוצר שבפנים
3 בינואר - 4 באפריל
חנן זהר מזמין אתכם לקורס "מסע לגילוי האוצר הפנימי" - 12 מפגשים חוויתיים של נשימה, אהבה, עוצמה וטרנפורמציה. בקורס אנו מנקים ביסודיות מהגוף משקעים של אשמה, פחד וכאב. הניקיון הפנימי עוזר לנו בהדרגה להעצים את האנרגיה שלנו  שנוכל להביא לחיינו כל מה שאנו רוצים.
מפגש מבוא - תרפיית קרניו סקרל
4 בינואר
מפגש מבוא לקראת קורס מטפלים בשיטת קרניו סקרל ביודינמי. "כל חלקי הגוף כולו מצייטים לחוק הנצחי האחד של החיים והתנועה". (ד"ר א"ט סטיל). קרניו סקרל היא קשב לתנועה הריתמית של נוזל השדרה. תפקידה לבטא את נשימת החיים שלנו ואת הבריאות בתוכנו.
קול אישה - תהליך חניכה נשי
5 בינואר 2010
מוזמנות באהבה למפגש הכרות פתוח לכולן לקראת סדנא תהליכית לנשים אשר תתקיים בהוד השרון. במהלכה נתרגל ונתחזק את האיכויות הפנימיות והמתנות הייחודיות שלנו. בעזרת תרגילי מדיטציה, קול ותנועה,עבודה עם סמלים ודינמיקות של מעגל, שינוי מצבי תודעה וטקסי חניכה לידע הקדום.
HUNA – מחשבה יוצרת מציאות
5 בינואר
ערב מבוא פתוח. HUNA מחשבה יוצרת מציאות,  היא שיטה יישומית ופרקטית השמה דגש על הגשמת מטרות באמצעות שינוי הרגלי חשיבה, ומלמדת כיצד להגיע לשינויים אלו באמצעות תירגול פשוט אך יומיומי.
דרך ציור מנדלה עם איתן קדמי
5 בינואר - 23 בפברואר
קורס בסיסי להכרת המנדלה בהיבטיה השונים. בכל שיעור נלמד סוג שונה של מנדלה. בחלק הראשון של השיעור נחווה את יצירת המנדלה ובחלק השני נלמד לפענח את המסרים מהנפש בתוך המנדלות.
תטא הילינג עם עימנואל לב
9 - 7 בינואר
עימנואל לב, ותיק המורים לתטא בארץ, מזמין אתכם להצטרף לסופ"ש בלתי נשכח עם שיטת הריפוי המופלאה. ללמוד איך להיות שותפים פעילים ביצירת מציאות חייכם ולהביא ריפוי פיסי ונפשי עמוק לכם ולסובבים אתכם באחת מהסדנאות הקרובות- בת"א, קריית חיים, או קורס מתקדמים בכפר הנשיא
טנטרה-היוגה של האהבה
9 - 8 בינואר
סדנת טנטרה יוגה לזוגות לטפח את הזוגיות, להביא קסם חדש ליחסים, להעמיק את האינטימיות. הסדנה תורמת לשיפור הזוגיות ברמה הפיסית נפשית והרוחנית, ללכת מעבר למאבקי הכח והשליטה, לתקשר באותנטיות, לשתף פעולה, לדעת לגעת ולהפוך את הקשר לעשיר, מפתיע ומלא
מתיחת פנים אנרגטית
11 בינואר
בואו להתנסות וללמוד תהליך אנרגטי מרגיע ומחייה המגיע ממסורת מיסטית. התהליך משלב הנחות ידיים, תנועות עדינות ונקודות מסוימות מאוד על עור הפנים באופן המתמיר זיכרון תאי שצרב את קמטי המתח, העייפות והזמן ומעורר עור פנים צעיר, קורן וחלק.  
ערב פתוח של כתיבה חווייתית עם יעל צבעוני
12 בינואר
ערב של כתיבה חווייתית, במרכז תל אביב עם כוס תה חמה נצא למסע בעקבות המילים. איך אוספים רגשות, מראות וחוויות למילים? במהלך הערב נחווה, נתבונן, נקשיב ונלקט רגעים לצרור חדש של מילים. מתאים למי שלא התנסה בסדנאות כתיבה ולאוהבי המילים
מכללת המרחב הפנימי
16 - 15 בינואר
המרחב הפנימי מארח- סדנת " טיבטן פאלסינג" הילינג . עבודה על מודעות באמצעות עבודה על הגוף. בסדנה נתמקד בהארה HARA שהיא מרכז הכוח, הספוטניות והאינסטינקט שלנו. אנג'ליקה- מנחת סדנאות בכירה בטיבטן פאלסינג
תטא הילינג יסוד עם יוחאי ישראלי בת"א
24 - 21 בינואר
תטא הילינג היא שיטת ריפוי, תקשור ויצירת מציאות מדויקת, פשוטה ויעילה להפליא. יוחאי ישראלי הינו מהמורים המנוסים ביותר בארץ לתטא הילינג, ובעל נסיון טיפולי עשיר בתטא הילינג ובמגוון שיטות טיפול נוספות. יוחאי בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית.
רמטה חוזר למסע
31 - 28 בינואר
רמטה, מייסד בית הספר להארה ואחד הדוברים בסרט הבליפ, מגיע לביקור היסטורי ראשון בישראל! רמטה יעביר סדנא ייחודית, בה ילמד על התודעה וכיצד להתחבר לעוצמה הפנימית בתוכנו, ליצור מציאות ולפתח יכולות מופלאות. בואו לגלות שהמציאות עמוקה וגמישה הרבה יותר משחשבתם!
קורס הסמכה חוויתי ל NLP ודמיון מודרך
3 בפברואר - 30 ביוני
לראשונה בחיפה - קורס מקיף המכשיר מטפלי NLP ודמיון מודרך. בקורס  תרכשו את המיומנויות ואת כל הטכניקות הנדרשות לצורך הסמכה ל NLP Practitioner ע"פ סטנדרטים בינלאומיים. הקורס מתחלק ל-3 חלקים עקריים: אמנות התקשורת וההשפעה, שליטה ברגשות, העצמה אישית וריפוי.
סדנת יומניברסיטי - "קצב החיים"
6 - 4 בפברואר
אנו שמחים וגאים להודיע על תחילתה של פעילות קבועה וסדירה של היומניברסיטי בארץ! נפתח את השנה עם סדנת "קצב החיים", בהנחיית קיטו, תרפיסט בכיר מבית וירש והיומניברסיטי שיקח אותנו אל תוך הקצב האישי שלנו ויגרום לנו להתאהב בעצמנו ובאחרים מחדש...
הדרך לחירות
21 - 14 בפברואר
שבעה לילות של ריטריט מדיטציה יהודית תובנתית בגליל התחתון. הריטריט יסייע לך להתבונן עמוק אל תוך חייך, תוך שימוש באמצעים של שתיקה וגישות מגוונות למדיטציה יהודית. סדר היום יכלול תפילה, זמרה ותנועה מדיטטיבית. המורים יובילו יחד קריאה קצובה של מקטעי תפילה לצד פרקי שתיקה
סדנת Life Management בעברית ניסים אמון
26 - 18 באפריל
מסע מרתק בין מזרח למערב, בין פסיכולוגיית הגשטאלט לבין הזן והבודהיזם, העוסקת בעקרונות לניהול חיים מאוזנים. בדרך פשוטה ובהירה מוליך ניסים אמון את המשתתפים מבעד למסך הרגשות והמחשבות האישי, תוך יצירת מודעות הולכת וגדלה, לעבר מצב בו הכל בסדר, כל רגע, כל הזמן.
נגיעות של אהבה
סופ"ש לגוף ולנשמה
העניקו לעצמכם ולאנשים שאתם הכי אוהבים סוף שבוע של פינוקים חמימים וספא במלון פסטורל בכפר בלום,סדנאות קסומות, חוויות קולינריות ורומנטיקה. מחיר מיוחד בהרשמה מוקדמת לגולשי נומיינד. בין התאריכים 4-6 בפברואר 
הורוסקופ שבועי
תחזית שבועית: יאיר טרבליסקי
זה עלול להיות אחד השבועות היותר טעונים ועמוסים רגשית של הזמן האחרון - ודווקא הוא סוגר את השנה.. האם כאן יש רמז למשהו? רוב האסטרולוגים טוענים שכן, ואני בהחלט מסכים איתם: זו הולכת להיות שנה רבת אקשן, ולו רק בגלל הילוכו של פלוטו שסוף סוף הולך קדימה, ובקרוב יהיה מול ונוס במפת המדינה. מה יהיה? יהיה מעניין.. מרס בהילוך אחורי עכשיו במפת המדינה נמצא בדיוק במקומו שם, אבל ההילוך האחורי מביא איתו רמז לשינוי תוצאת הבחירות והגדלת הקואליציה.. יותר מעניין מזה?
סלט טבולה מקינואה
במטבח עם זהר ואביטל
על כן במתכון הטבולה שלנו החלטנו להיות יצירתיים ושוברי מוסכמות והשתמשנו בקינואה במקום בבורגול. הקינואה הינה דגן דרום אמריקאי עשיר בחלבונים וערכים תזונתיים רבים נוספים
המסע בשבילי החלומות שלי
מהבלוג של: רובי שטיינר
הפחד הראשון, שזה לא יצליח, כלומר הפחד מלהיכשל. מה מפחיד בזה? ובכן, בעולם האמונות המגבילות שלי מן העבר אם אכשל כולם ידעו את האמת, שאני כלום. אפס! משולב בזה הפחד מפני ה"מה יגידו" ו"מה יחשבו עלי". כלומר, שמא יחשבו עלי שאני כלום ואפס. הפחד מפני חיים של בינוניות והישרדות. זה קטע אבסורדי ממש. כי כל עוד הפחד ניהל אותי הייתי בשיתוק. ומה קיבלתי? נכון, חיים של בינוניות והישרדות, עם תחושת אפסיות כבדה. מצחיק כמה שזה עצוב.
מינרל חיוני ביותר גם להגנה ממחלות החורף : האבץ!
מאמר מאת: מור בר
הוא חיוני ביותר לשמירה על מערכת חיסונית תקינה ואם אנו רצים ונוהרים אחר ויטמין C כמונע התקררויות בחורף, הרי שלאבץ חשיבות גבוהה בנושא תחזוק המערכת החיסונית ולכן כדאי להיות מודעים לחשיבות צריכתו גם בגילאים מבוגרים מאוד וגם בגילאים בהם נחלשת המערכת החיסונית
האיש שפגש את אושו
מאמר מאת: עידית בן פורת
חלק גדול מתפיסת ה"ניו אייג'" במערב, אומר אורן גני, מתמקד פחות או יותר בצ'קרת הלב ומעלה ובאופן מוזר מתעלם כמעט לגמרי המבסיס היצרי והגופני שלנו כחלק אינטגראלי של עבודה רוחנית. מתעסקים באור ואהבה, ואז כשיוצאים לחיים ופוגשים את המיניות, הכוחנות, הכעס של אחרים ושל עצמנו, אנחנו לא יודעים מה לעשות איתם.
קונדליני שאקטי-הכוח הנשי
מאמר מאת: פסי פייג
כשהקונדליני מתעוררת היא מראה ומשקפת לאדם רמות גבוהות של תודעה. כשהיא עולה דרך הצ'קרות, האדם הופך להיות יותר ויותר מרוכז. תנודות התודעה מתחילות להירגע. המינד הופך להיות כמו אגם רגוע ולא סוער. המודעות בזרימה והמינד הופך להיות כלי לאושר ולא כלי לדיכאון ונמיכות.
האומץ להיות
מהבלוג של: יואב אפטוביצר
לא פעם הנחיתה אחרי פסטיבלים או סדנאות מרוכזות מזכירה לי את האויר הקר והאור המסנוור המקבלים את פני התינוק הבא לעולם. בחזרה מן הפסטיבל אני שואל את עצמי מה אני יכול ללמוד ממה שחוויתי על ביטוי אותנטי יותר של עצמי. מה אני יכול לקחת מתוך החוויה הבראשיתית, דמויית גן העדן, אל תוך חיי היום יום שלי?
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|