חדשות NoMind גליון 222 04.01.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

שנה אזרחית מבורכת לגולשי פורטל נומיינד,

"בשנה הבאה נשב על המרפסת ונספור ציפורים נודדות"
(גן חנה, שנים עברו עד שהבנתי את המילים)

השנה החדשה התחילה עם מעטפת לבנה ורכה של שלג שקישט בנינים ועצים וכיסה את כל הפגמים, הפך את כל העיר לשקטה וחגיגית. אפילו ערימת זבל מכוסה בשלג טרי הופכת לסוג של פסל חוצות מעורר השראה. איכשהו הגעתי ליום הזה קצת רצוץ, מלא סידורים של הרגע האחרון לפני שסוגרים לי את הדואר ולפני שאני טס לביקור בישראל. אם יש דבר שאני אוהב זה יום חופש אחרי יום של מאמץ אינטנסיבי.

המסמכים שהייתי צריך לשלוח נשלחו, המנורות שהכנתי נארזו ונשלחו ללקוח. אפשר לנוח! זה כמו ה"סטופ" של מדיטציית דיינמיק, אתה מעריך את השקט הרבה יותר אחרי שחצי שעה סחטת מעצמך את המיץ. אני לא ממש חוגג את השנה האזרחית החדשה, בשבילי השנה תמיד מתחילה ונגמרת מתישהו בספטמבר, אבל אני אוהב סיכומים, אני אוהב לחשוב שוב על מה שהיה ומה שקרה, איפה הייתי ואיפה אני עכשיו. אני מתחייב בפני עצמי לעשות כל מיני דברים בשנה החדשה שאני לא תמיד עושה... כשחושבים על זה אין דבר פחות מדיטטיבי מזה:-)

רק טוב
שרן
לתגובות בבלוג של שרן

שתי ידיעות משמחות אייל ענבי, שמוציא את הטיולים המגניבים לסיני ותאילנד מספר לנו שנותרו רק עוד 2 מקומות אחרונים לנסיעה הקרובה לתאילנד, אז רצוי להזדרז, ובדרך תספיקו עוד לאכול משהו ב24 רופי שנסגרת לשיפוצים בין 7 -19 בינואר.

ניתן לשלוח מאמרים מקורים בנושאי התפתחות רוחנית, אקולוגיה, תזונה, רפואה משלימה, ואומניות לחימה להדר מנהל התוכן 

ענבר - פרסום באתר: 054-5489148 ליצירת קשר
הדר – מנהל תוכן: 054-6345230 ליצירת קשר

פסטיבל יוגה וטיול בהודו
26 בפברואר - 13 במרץ
טיול ייחודי המשלב השתתפות בפסטיבל יוגה בינלאומי ברישיקש  וטיול נופים ותרבות. מתאים לאנשים המתעניינים ביוגה (מתקדמים ומתחילים) ורוצים לחוות אותה באמצעות טובי המורים בהודו ולהמשיך ולטייל בנופים צבעונים ומרשימים. ההרשמה עד ה7 בינואר.
קורס מטפלים בריבלנסינג
11 בפברואר - 26 ביוני
ה"מרכז הישראלי לריבלנסינג" שמח להודיע על פתיחת קורס הכשרת מטפלים בריבלנסינג בישראל. אם אתם מעונינים ללמוד לעבוד ולטפל באנשים ברמה פיזית ורגשית עמוקה ולקחת חלק בתהליך חוויתי אשר יעמיק את המודעות העצמית והמדיטציה בחייכם.
סוד האושר הפנימי
30 בינואר
ניסים אמון מגיע למודיטה רמת השרון לסדנה ייחודית ומרתקת: "סוד האושר הפנימי". נקבל כלים מדויקים ובהירים להבנה ברורה יותר: מה עושה אותנו מאושרים? מי עושה אותנו מאושרים? נלמד כיצד ניתן לייצר סביבה פנימית תומכת ויצירתית שאינה מושפעת מסערות החיים.
מתיחת פנים אנרגטית
11 בינואר
בואו להתנסות וללמוד תהליך אנרגטי מרגיע ומחייה המגיע ממסורת מיסטית. התהליך משלב הנחות ידיים, תנועות עדינות ונקודות מסוימות מאוד על עור הפנים באופן המתמיר זיכרון תאי שצרב את קמטי המתח, העייפות והזמן ומעורר עור פנים צעיר, קורן וחלק. מספר המקומות מוגבל. 
מדורת השבט-אירוח סדנאות ואירועים בטבע
1 בינואר - 27 בפברואר
מדורת השבט הוא מרחב קסום בתהליך התהוות, שמלבד היותו בית לסדנאות שמאניזם וטקסי סווטלודג' עם מאדור יואב טרייבר, המקום גם מציע אירוח לסדנאות, טיפולים, ואירועים מכל הסוגים. המקום שוכן במושב בית יהושע אשר בשרון, בלב מטע אבוקדו המוקף טבע פתוח שלווה וציפורים.
קול אישה - תהליך חניכה נשי
5 בינואר - 8 ביוני

מוזמנות באהבה למפגש הכרות פתוח לכולן לקראת סדנא תהליכית לנשים אשר תתקיים בהוד השרון. במהלכה נתרגל ונתחזק את האיכויות הפנימיות והמתנות הייחודיות שלנו. בעזרת תרגילי מדיטציה, קול ותנועה,עבודה עם סמלים ודינמיקות של מעגל, שינוי מצבי תודעה וטקסי חניכה לידע הקדום.

HUNA – מחשבה יוצרת מציאות
5 בינואר

ערב מבוא פתוח- HUNA היא שיטה יישומית ופרקטית השמה דגש על הגשמת מטרות באמצעות שינוי הרגלי חשיבה, ומלמדת כיצד להגיע לשינויים אלו באמצעות תירגול פשוט אך יומיומי. בקורס HUNA תלמדו להסיר את מה שמעכב בעדכם להגשים את רצונותיכם.

קורס עיסוי טנטרי מתקדם
21 - 7 בינואר
קורס עיסוי טנטרי מתקדם לזוגות ההזדמנות להתנסות באמת! שלשה מפגשי עיסוי טנטרי מתקדמים בינואר. ההזדמנות להתנסות באמת! נלמד להעצים את החוויה המינית, לחוות אורגזמה מלאה, להביא ריפוי ואהבה לזוגיות, לצאת מעבר לגבולות האגו בחוויה של נתינה והתמזגות.
חיבור לעוצמה האלוהית של התטא הילינג
8 בינואר
זאת הזדמנות יוצאת דופן ללמוד להתחבר לעוצמה האלוהית, לאנרגיית המקור, לאחדות, למקום בו הכול אפשרי, מקום מלא באנרגיה מדהימה ובאהבה ללא תנאי. פוטנציאל אינסופי של ריפוי, יצירה והגשמה. המפגש מהווה סדנא בפני עצמה וגם הזדמנות להכרות עם השיטה המדהימה הזאת.
שישי -תרגול מדיטציות ברצף-בהנחיית רישי
8 בינואר
יום מרוכז של תרגול מדיטציות ברצף, נעזוב את קצב החיים המהיר וננוע פנימה. הרציפות ביום זה תעביר אותנו חוויה עמוקה ומיוחדת. הזדמנות נהדרת להתנסות ולהכיר מגוון מדיטציות דינאמיות ושקטות מעולמו של המורה הרוחני אושו. בהנחיתו של רישי . מסע יומי מרתק אל מקור השקט הנכסף !
תטא הילינג יסוד עם פבקה קציר
13 - 11 בינואר
אתם מוזמנים באהבה לקבל את השנה החדשה עם כלים פשוטים ורבי עצמה לתקשור, ריפוי, התפתחות אישית והגשמת מציאות. בקורס חווייתי ועמוק נתחבר מחדש לעצמנו ונלמד לשנות מחשבות, רגשות ודפוסים. בחיבור לגלי תטא נכיר את תת המודע ונלמד להפוך אדונים לחיינו ע"י תכנותו מחדש.
ערב פתוח של כתיבה חווייתית עם יעל צבעוני
12 בינואר
ערב של כתיבה חווייתית, במרכז תל אביב עם כוס תה חמה נצא למסע בעקבות המילים. איך אוספים רגשות, מראות וחוויות למילים? במהלך הערב נחווה, נתבונן, נקשיב ונלקט רגעים לצרור חדש של מילים. מתאים למי שלא התנסה בסדנאות כתיבה ולאוהבי המילים
שפת האור הלימוד המעמיק
12 בינואר
אנו מודעים לעובדה הפשוטה שעולמנו כולו, על כל מרכיביו המוחשיים, בעל צורה וצבע. כך גם הרעיונות, מחשבות ורגשות. תודעת העל משדרת אל עולמנו באמצעות הצבעים והצורות. אתם מוזמנים לתהליך עומק מרפא ומחולל שינוי תודעתי על מנת להתעורר אל תוך האופן בו העולם כולו יוצר יחד מציאות
קורס טיפול פנים קוסמטי יפני בתהילה
28 - 14 בינואר
טיפול הפנים הקוסמטי היפני הינו טיפול לחידוש והחייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחים או הזרקות של חומרים שונים. הטיפול הקוסמטי היפני שימש במשך דורות רבים לעיכוב תהליכי הזיקנה ולטיפוח פניהן של הנשים בחצר הקיסר ביפן ואושרו לטיפול רק בחצר המלוכה.
סדנת יום עם הסופר גבי ניצן
23 - 15 בינואר
סדנאות יום עם גבי ניצן בתל אביב ופרדס חנה. במהלך סדנת יום יצירתית ומפתיעה, ניכנס אל אחורי הקלעים של תסריטי-חיינו, ודרך תרגילי כתיבה והתבוננות נלמד איך להפוך את העט למטה קסמים של ממש, כזה שיכול לספר את סיפור חיינו מחדש. אין צורך בניסיון בכתיבה!
שבת של אושו טנטרה לזוגות עם גיטמה
16 בינואר
הזדמנות ליום שבת מרגש במיוחד לזוגות עם אחת המנחות הבכירות בעולם לאושו טנטרה . הזדמנות נדירה, לחוות תהליך טנטרי משמעותי, בעיר הגדולה. יום של חיבור המיניות ללב, של חיות ושמחה, וגדילה זוגית משותפת.
לגעת בטנטרה- סדנאות ליחידים ולזוגות
18 בינואר - 26 באפריל
מסע אל החושניות, הלב, הגוף ומה שבניהם. נחווה את סודה של דרך הטנטרה להתמיר אנרגיה מינית ולהסיר מחסומים בשילוב נשימה ומדיטציה טנטרית להעצמת המודעות העצמית והזוגית. זה הזמן להפתח ולאפשר אהבה ושמחה בחיינו.סדנאות עומק, יחודיות וחוויתיות ליחידים ולזוגות (סופ"ש ושבועיות)
תאילנד - נופש יוגה מלכותי
31 - 18 בינואר
אייל ענבי - "sinaitrips" וניר הרפז " otherways הפקות" חוזרים איתכם הפעם למסע חוויתי, רוחני ומלכותי זה, חופשת יוגה ומדיטציה עם רוקסן ,באיים הקסומים של דרום תאילנד, אירוח במלונות בוטיק מפוארים, ברמה הגבוה ביותר, בדגש אקולוגי וירוק, נותרו 2 מקומות אחרונים
קורס מקצועי למטפלים ומנחי קבוצות
21 בינואר
ערב מבוא חוויתי, פסיכודרמה, מעגל דינאמי, התערבויות וסוציומטריה, הזדמנות אחרונה להנחה בהרשמה מוקדמת. הקורס מקנה כלים מעשיים מתקדמים ומקצועיים לטיפול והנחיית קבוצות. סילבוס, עלויות, תנאי קבלה, ומידע נוסף באתר פסיכודרמה רוחנית. אשמח להיפגש ולהכיר, שי
רמטה מגיע לישראל
31 - 28 בינואר

רמטה, מייסד בית הספר להארה ואחד הדוברים בסרט הבליפ, מגיע לביקור היסטורי ראשון בישראל! רמטה יעביר סדנא ייחודית, בה ילמד על התודעה וכיצד להתחבר לעוצמה הפנימית בתוכנו, ליצור מציאות ולפתח יכולות מופלאות. בואו לגלות שהמציאות עמוקה וגמישה הרבה יותר משחשבתם!

תענוג של תנועה - סדנת סופ"ש - ריו אביירטו
30 - 29 בינואר
סדנת סופשבוע של ריו אביירטו, סופשבוע זה הוא חגיגה אמיתית של היותנו הוויות החיות בגוף: כלי הרכב הכי מהיר וגאוני היכול לקחת אותנו באמצעות הריקוד אל מעבר לקשת בענן במהירות האור. וכן...מותר לנו ליהנות, להתענג ולהתחבר לגוף כמקור לשמחה והתפתחות. שישי-שבת בנווה שלום.
ונלנטיינז
13 - 11 בפברואר
וולנטיינז נופש רומנטי לזוגות מחפשים מתנה מפתיעה לבן/בת הזוג? וולנטיינז נופש רומנטי לזוגות סדנאות,עיסויים,ריקודים ופינוקים שיאצו בזוגות עם אלי ספיר תקשורת אינטימית עם מורת הטנטרה הבינ"ל סמבביה יוגה בזוגות עם רותי המרחב השלישי עם רפיק ועוד
סדנת Life Management בעברית ניסים אמון
26 - 18 באפריל
מסע מרתק בין מזרח למערב, בין פסיכולוגיית הגשטאלט לבין הזן והבודהיזם, העוסקת בעקרונות לניהול חיים מאוזנים. בדרך פשוטה ובהירה מוליך ניסים אמון את המשתתפים מבעד למסך הרגשות והמחשבות האישי, תוך יצירת מודעות הולכת וגדלה, לעבר מצב בו הכל בסדר, כל רגע, כל הזמן.
פסטיבל נומיינד אביב 2010
18-20 במרץ
3 ימים של מוזיקה, מסיבות בריכה וסדנאות עם מיטב המנחים מישראל במלון "צל הרים" לחוף ים המלח. על חוף הים, במקום הכי עמוק בעולם, מתקיים לו בפעם ה-11 הפסטיבל הרוחני הכי מפנק שיש. אם עד היום יוגה ומדיטציה היו לסגפנים, בנומיינד מאמינים שרוחניות לא סותרת פינוק. לגישתם שינה טובה ומקלחת חמה, הם בסיס טוב לתרגול, ומוסיקה ושמחת חיים חשובים אפילו יותר. האירוע הזה משלב סדנאות עם מיטב המנחים בישראל, עם דגש על ריקוד, יוגה, ומדיטציה אקטיבית. מומלץ להקדים ולהרשם לאור הנסיון של השנים האחרונות.
סלט חומוס ביתי
במטבח עם זהר ואביטל
המתכון שלנו לחומוס מקפיד על איכויות ויוצא מוצלח גם ללא אבקת סודה אותה מוסיפים לחומוס במרבית החומוסיות. הוספנו גם כמה טיפים להקלה בסוגיית הגזים המקושרת לאכילת קטניות. בעוד שהמקור העיקרי לשומן איכותי בסלט חומוס אמור להיות מזרעי שומשום (טחינה), בסלטים המסחריים מוכנסים גם שומנים באיכות גרועה הפוגעים בבריאותינו ואם לא די בכך, יש בהם גם חומרים משמרים
טיול בעכו למשפחות ובעלי ג'יפים
המלצת השבוע: מני נחמן
הביקור בעכו הוא מסע מרגש אל עבר מפואר וחוויה מיוחדת במינה. עכו העתיקה היא אחת הערים היחידות לאורך חופי הים התיכון שחומותיה נשתמרו סביב ללא פגע. עכו הוכרזה על ידי האו"ם כאתר מורשת ושימור עולמי, וכאחת משבעת פלאי ארץ ישראל.
הורוסקופ שבועי
תחזית שבועית: יאיר טרבליסקי
הכוכבים מתייצבים לאיטם בשבוע הראשון של השנה, אי שם במזל גדי שדורש מאתנו להפגין מצוינות ולשקיע יותר בצד הפרקטי של החיים. גם השמש וגם ונוס ומרקורי נמצא כאן, אלא שמרקורי בהילוך אחורי על כל המשתמע, והשמש וונוס צמודות ביניהן - זמן איכות שמרכך את קשיחותו של מזל גדי, ומעניק לנו זמן רגשי נעים, בין אם בחרנו למסד יחסים או בחרנו להתחיל חדשים..
דרך הלב
מאמר מאת: ניסים אמון
נדמה שהאהבה הנקייה, זו הטהורה, נעלמה כמעט כליל מהעולם ולנו נשארו רק אהבות מעורבות, אהבות מדוללות, ואהבות משומשות עם תופעות לוואי. אהבת ההורים לילדים - התערבבו בה דאגה ושליטה. אהבה רומנטית בין בני זוג - בחושים בה תחרות וקינאה.
רגע של טירוף
מהבלוג של: חגית אלמקייס
לי נשארה עוד תחנה אחת כדי לרדת. קפצתי ספסל אחד קדימה ועברתי לשבת קרוב לנהג. אמרתי לו בעיניים כמעט דומעות ובלב קרוע, "אני ממש מצטערת"... והוא ענה לי חזרה ... "אני לא מבין... עכשיו כל היום אני אהיה ככה"... וראיתי שהוא רועד.
היכולת העל-טבעית שלי
מהבלוג של: בשמת ליבובסקי
דמיינו שאתם עומדים על פסגת הר בגובה אלף מטרים ומביטים מטה אל ים של ערפל בו צפות פסגות הרים, מוארות בקרני השמש הזורחת, כמו איים ערטילאיים בים מוכי ולבן... זו בדיוק הייתה התפאורה בסדנא שהייתי בה לא מזמן באיטליה.
"10 הדיברות" לחיים מאושרים
מאמר מאת: ערן שטרן
אני טוען שאם אני נותן למישהו להרגיז אותי, אני בעצם נותן לו שליטה על החיים שלי ועל הרגשות שלי – אני נותן למישהו אחר לקבוע עבורי כיצד אני ארגיש. מבחינתי – מצב כזה אינו בא בחשבון. אני אחראי לרגשות שלי ולאיך שאני מרגיש – אני בוחר אם להתעצבן או שלא.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|