חדשות NoMind גליון 227 08.02.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

שבוע טוב לגולשי נומיינד,

'השכן שלא ישן'
כמו יקה אני קם כל בוקר בשבע בלי שעון, אני לא יוצא מהבית לפני 10 ולא ממש ברור לי מה אני עושה בכל הזמן הזה אבל ככה אני רגיל ויש לי דברים חשובים יותר לתהות לגביהם. בזמן האחרון נוספה לי מוטיבציה מפתיעה. בהתחלה היה נשמע לי שיש איזה מכשיר חשמלי מזמזם איפושהוא בדירה. מן ברררררררר עמוק כזה לא ברור שלא היה ברור לי אם הוא אמיתי או מגיע משאריות החלום ממנו אני מתעורר.
ואז שמתי לב שהזמזום משנה טון מבררר עמוק זה הופך לזזזזזז גבוה יותר ואחכ הםםםםם זמממממממ. פתאום הבנתי שאני שומע שירה, זה מגיע מעבר לקיר איכשהו,השכן שלי שר, השכן שלי שר מנטרות כל בוקר! אולי זה לא בדיוק מנטרות, אולי הוא מתרגל אובר-טונים או מתפלל, מה שזה לא יהיה זה כל כך נעים להתעורר עם זה. אני לא מכיר את השכן, זה כל כך נמוך ולא ברור שלפעמים אני חושב שאני בכלל מדמיין את זה. אבל אני מקשיב קצת ואומר לעצמי, זה אמיתי, אם אתה מדמיין את זה... אתה זקוק לאשפוז. לפעמים אני אומר לעצמי, מה הוא חושב לעצמו, שר לי מנטרות כל בוקר רק כדי להראות לי שהוא יותר רוחני ממני? סבבה ניצחת! אתה הכי רוחניק בבנין! הכי רוחניק בכל הבלוק!
אני שומע אותי כמעט כל בוקר, אומר לו תודה בלב, כשאני שומע אותו אני נזכר באיזו קפלה קטנה ומדהימה שביקרתי בה בספיטי בהודו. חדר קטן במנזר בנוי בוץ, הקירות מצוירים כולם בצבעי אדמה, והחלון היחיד הוא חור קטן בתקרה שדרכו חודרת קרן אור חזקה. שרתי שם בחדרון הקטן הזה והקירות הדהדו והפכו את הצלילים לחדים ונוכחים, וכששתקתי היה שם שקט עמוק כל כך שאפשר לחוות רק במנזר עתיק בראש ההר בלב המדבר בהימלאיה...
אני מקיץ סופית מהחלום, שומע עוד כמה תווים אחרונים מהשכן, פוקח עיניים ומוצא את עצמי במנהטן, 549 ריברסייד דרייב . בוקר טוב!

שרן
לבלוג של שרן

כתבתם מאמר מעניין ? רוצים לפתוח בלוג? חולמים לנהל פורום? פנו להדר עורך התוכן.

ענבר - פרסום באתר: 054-5489148 ליצירת קשר
הדר – מנהל תוכן: ליצירת קשר

פסטיבל נומיינד אביב
18-20 במרץ
הפסטיבל הזה מיועד למי שרוצה את הדבר האמיתי! 3 ימים בים המלח עם המנחים הכי טובים שיש לתת לגוף לזוז, לתת לנשמה לפרוח. לפרגן לעצמנו שקט וחוף ים, אוכל טוב ומוזיקה. נותרו מקומות אחרונים במלון "צל הרים" ניתן להרשם גם למלון טוליפ אין
פסח בכרתים עם חנה אבני
5 - 1 באפריל
מסע העצמה אישי עם חנה אבני בחוה"מ פסח בכרתים. במקום בו הזמן עצר מלכת, בחווה האקולוגית Lasinthos Eco Park בפסגות ההרים של כרתים. על צלע הר שלמרגלותיו כפר רומנטי קסום כמו באגדות. נותרו מקומות אחרונים
ג'ון דה רייטר בתל אביב
15 - 12 בפברואר
ג'ון דה רייטר – פילוסוף, איש רוח וסופר קנדי יעביר במהלך 4 ימי ביקורו בארץ, מפגשי עומק והתבוננות אודות פילוסופיה, דת ופסיכולוגיה. ג'ון מגיע מקנדה, שם הוא מקיים מפגשים שבועיים וסמינרים אליהם מגיעים אנשים מרחבי העולם.
יוגה ופילאטיס בטורקיה
5 - 1 באפריל
אנחנו מזמינים אתכם בחוה"מ פסח , לחוויה מסוג אחר, חופשה בשמורת הטבע "צ'יראלי", מהיפות שבטורקיה, שבמסגרתה : יוגה, פילאטיס, ומדיטציות , הסדנה מכוונת למתחילים וגם למתקדמים בואו להיות חלק מהצלחה ענקית בת 4 שנים...
חכמת המזרח הרצאה עם ניסים אמון
12 בפברואר
לכבוד יציאת הספר "חכמת המזרח" מאת ניסים אמון, יעביר ניסים הרצאה בבית ציוני אמריקה. קבוצות לימוד קטנות מתקיימות פעם בשבוע סביב מאמרי הספר ברחבי הארץ. ולאור האירוע אתם מוזמנים למסע אישי עם מדריך טרילותרפיה שהוסמך ע"י ניסים אמון.
חגיגת חורף בסינפסה
13 בפברואר
חגיגת חורף בסינפסה. מרתון הופעות ריקוד, מוסיקה ותיאטרון תנועה, הופעות מתוכננות בצד מפגשי אילתור און ליין בין אמנים לאמנים ובין אמנים לקהל. במקביל בסטודיו - "המרקייה הקטנה" – הופעות אינטימיות בליווי מרק, יין חם, כיבוד כיד המלך וחום אנושי למכביר
מדיטציית AUM עם כרים סנטוש
14 בפברואר
מדיטציית AUM אחרונה עם כרים סנטוש בסטודיו וונגה. עקב סגירת הסטודיו בסוף החודש, הזדמנות אחרונה למי שרוצה לחוות מדיטציה מדהימה ותהליך חזק ואנרגטי. המדיטציה בת 12 שלבים, ראיתם אותה באח הגדול ובעדי אשכנזי, בואו לראות מה זה באמת...
קורס מקצועי למטפלים ומנחי קבוצות
16 בפברואר - 22 ביוני
קורס מקצועי ואיכותי למנחי קבוצות ומטפלים הרוצים לשלב כלים טיפוליים עמוקים ומוכחים בהנחיית קבוצות התפתחות דינאמיות. מזמין לקרוא את התכנים באתר וכמובן להיתייעץ להיפגש וליצור איתי קשר, שי משיח.
Primal Transformation עם שאקורה
20 - 16 בפברואר
עבודה על הילדות המוקדמת. קיבוץ הראל. תהליך מקיף ועמוק, אשר מטרתו לחקור בצורה אינטנסיבית ולטפל בדפוסים והתניות, אשר מקורם בילדות. בסדנה נעבוד באופן מרוכז ביותר על השלכות האווירה בבית והקשיים שחווינו על חיינו כיום. תהליך עוצמתי ועמוק עם שאקורה, מנחה בעלת שם עולמי.
HUNA – מחשבה יוצרת מציאות
16 בפברואר
ערב מבוא פתוח " כל מטרה ניתנת להשגה אם יש את הכלים המתאימים וההדרכה להשתמש בהם" HUNA היא שיטה יישומית ופרקטית השמה דגש על הגשמת מטרות באמצעות שינוי הרגלי חשיבה, ומלמדת כיצד להגיע לשינויים אלו באמצעות תירגול פשוט אך יומיומי.
דרך הלוטוס יסודות הריפוי סודות הבריאה
17 בפברואר
מסע גילוי מחוזות הנפש הנסתרים, זיכוך וביסוס היסודות הפנימיים ודיוק דרכך בעולם מתוך לימודים מתקדמים של הנפש והתודעה. תהליך חקירה אישית וההעמקה שיעשו דרך התנסויות, התבוננות ותרגולים פרקטיים תוך שימוש בכלים שונים של מודעות וריפוי, חלקם ייחודיים ומקוריים בפיתוח אישי.
מסע אל תוך עצמי
22 בפברואר
סדנת "מסע אל תוך עצמי" לגילוי הנתיב האישי להצלחה. בוא להכיר וללמוד את עקרונות השימוש במודל הייעוד PQRRD© המבוסס על עקרונות הצלחה מדעיים מוכחים. וקבלו תשובות ברורות, אחת ולתמיד, על שאלות המעסיקות אתכם: "מי אני ומהי תכלית קיומי כאן"? מה הייעוד שלי? ..
תטא הילינג מתקדמים עם פבקה קציר
24 - 22 בפברואר
אוהבי התטא הילינג- בואו לקורס שהופך אתכם למתקדמים, בפשטות ובקלות! בואו להעמיק בידע וביכולות לעבוד עם הבורא לריפוי, התפתחות והגשמת מציאות, לרכוש כלים חדשים ומהותיים בשיטה ולקבל מאות תוכנות של וייאנה, המקפיצות אותנו לשלב הבא בהתפתחות.
לנשום אל החיים- סדנת נשימות עם רישי
27 -25 בפברואר
לנשום אל החיים עם רישי זו סדנה המשלבת נשימה דינאמית אינטגרטיבית (ריברסינג, פולסישאן ) , תרפיה ומדיטציה. סדנה עוצמתית ומלאת חווית שיעבירו אותנו מסע עמוק פנימה... טכניקות הנשימה מאפשרות מפגש אוטנטי עם עצמינו . ננוע, נרקוד, ננשום, נשתחרר ונכניס איכויות חדשות לחיינו.
סדנת פורים בסיני
28 - 25 בפברואר
בעקבות ההצלחה הגדולה של סדנת נוב' ודצמ' 09,חוזרים אנו איתכם בפורים, סיני האהובה שכולנו כל-כך כמהים אליה. 4 ימים של שכרון חושים בחוף "סולטאנה", בדיונה הקטנה שבנואייבה- יוגה ,פילאטיס, מדיטציות ועיסויים - ברוכים השבים לגן העדן
טיול לצפון הודו לנשים בלבד בפסח 2010
30 במרץ - 13 באפריל
טיול לרישיקש ודרמסלה בצפון הודו בפסח. טיול במקומות קסומים בצפון הודו בליוויה של אישה ישראלית שחיה בהודו. הטיול יתקיים בפסח 2010 והוא מיועד לנשים בלבד, המעוניינות בחוויה מקומית ופנימית גם יחד.
סדנת "לעבור דרך קירות" בעברית עם ניסים אמון
26 בספטמבר - 4 באוקטובר
הסדנה בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. הסדנה הינה הרפתקה אינטנסיבית, בה עוברים משתתפי הסדנה מסע פנימי דרך הדפוסים הבלתי נראים שכולנו נושאים עימנו, מורשת בית ההורים והסביבה בה גדלנו. מאורגן ע"י נומיינד.
ערב מבוא עם ניסים אמון
נותרו מקומות בודדים
ערב מבוא לסדנת Life Management (ניהול חיים מאוזנים) עם ניסים אמון ערב חוויתי שימשך שעתיים. במרכז ביכורי העתים בת"א, רח' הפטמן 6, תל אביב ,  בתאריך 14.2 בשעה 20:10 - 22:10. בערב המבוא תוכלו לטעום טעימה קטנה מתוך סדנא מעמיקה של שבוע ימים שתתקיים באי פארוס ביוון ב 18-26 באפריל 2010.
הורוסקופ שבועי
תחזית שבועית: יאיר טרבליסקי
מרקורי עובר השבוע למזל דלי ומקבץ הכוכבים במזל הזה גדל: זה אומר שהצד החברתי של כולנו עשוי לעבוד עכשיו שעות נוספות,ובעצם זה לא רק כל כך להכיר חברים חדשים, נכון?
סלט קוסקוס מלא עם תרד
במטבח עם זהר ואביטל
תבשילי ומנות קוסקוס קל מאוד להכין. לעומת זאת הקוסקוס עצמו קשה מאוד להכנה. מכינים אותו מסולת חיטה, העשויה מלב חיטה גרוסה, להבדיל מחיטה טחונה (קמח לאפיה).
היינו עוברים וזה היה מזמן
מהבלוג של : פבקה קציר
מחשבות ורגשות תמימים של אם צעירה שנכנסה להיריון ללא תכנון, או בניגוד לרצונה, עלולים להפוך בעובר לתוכנות פנימיות כמו "אני טעות", "לא הייתי צריך להיוולד", "אני לא רצוי". כאבה וכעסה של אם שננטשה על ידי הגבר בזמן קריטי זה, יכולים להפוך לכאבו של העובר, לדפוסי מחשבה על גברים, או לאמונות כמו "העולם אכזר", "החיים קשים" ועוד.
תרופות סבתא
מאמר מאת : ד"ר איילת רוזנפלד
אם נדע לתת לצמחים מקום מכובד באורח חיינו, נצא מורווחים.מבחינה תזונתית הצמחים מהווים בסיס רחב לכל צרכי הגוף שלנו - פחמימות, חלבונים, ויטמינים, מינרלים ומים. את כל זה ניתן לקבל מהצומח. מבחינה תרופתית, השימוש בצמחי מרפא הינו מהעתיקים בעולם, והיום, המדע הצליח להוכיח את יעילותם של החומרים הפעילים המצויים בצמחים.
אימון אישי בגישה רוחנית
מאמר מאת : ד'ר ירון זפרן
בארגז הכלים של המאמן הרוחני יש מקום של כבוד ל"כלים עוקפי הגיון". כאשר מגיעים באימון למבוי סתום, עושה המאמן שימוש בטכניקות שמטרתן לתת למתאמן הזדמנות לראות דברים באור אחר, מכוון שונה
טיפים 'סינים' לחורף
מאמר מאת : אסנת שר
החכמים הסינים חיו לפי חוקי הטבע. מה הם חוקי הטבע? זריעה והולדה הם בהרמוניה עם האביב, עיבוד האדמה בהרמוניה עם הקיץ, איסוף וקציר בהרמוניה עם הסתיו, אחסון היבול בהרמוניה עם החורף. האביב והקיץ הם עונות של אנרגיה הפורצת כלפי מעלה (יאנגית), נביטה, צמיחה והנבת פירות. הסתיו והחורף הם עונות של אנרגיה מכונסת כלפי מטה (יינית) של קציר, איסוף ואחסון
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|