חדשות NoMind גליון 240 10.05.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

שבוע מלא השראה לגולשי נומיינד,

"וכל המרבה הרי זה משובח"
(שם שם)
זה לא שאי אפשר להגזים במחמאות, אבל מחמאות אמיתיות הן תמיד במקום. האנשים שעובדים איתנו ושחיים איתנו עושים "בשבילנו" כל כך הרבה דברים כל יום שלא קשה ליפול למלכודת של המובן מאליו, לראות את אלו שמסביבנו ואת עמלם כדבר טבעי ונכון שלא דורש התייחסות מיוחדת. אבל כשאתה מוצא את עצמך במקום הזה, אתה עובד קשה, אתה מתאמץ, אתה מחפש איך לעשות את הדבר הכי טוב שאתה יכול, ואתה תמיד רוצה לקבל על זה לא רק משכורת או ציון או הכרה פורמאלית. אתה רוצה את ההרגשה שרואים אותך, שמעריכים אותך, שמישהו שם לב. זה נשמע טריוויאלי אבל אני נתקל בהרבה מקרים שבהם זה לא המצב. במקרה הטוב אנשים פשוט קורקטיים, במקרה הרע אנשים יכולים לקחת את הטוב כמובן מאליו ולהקפיד להדגיש לך רק את הדברים הלא טובים שעשית.

זה באמת לא דורש הרבה, מתן מחמאות ופידבק חיובי, אבל זה עושה הבדל כל כך עצום בכל מערכת יחסים מקצועית או אישית. שמעתי את וירש פעם מסביר למה הוא הוסיף ל"מדיטציית האהבה" שלו 10 דקות שבהן אתה רק מסתובב בחדר ונותן מחמאות לאנשים שאתה פוגש. הוא הסביר שכל אחד מאיתנו עבר שטיפת מוח מאז שהוא נולד שבמהלכה כל מיני אנשים הסבירו לנו למה אנחנו לא בסדר, עכשיו הוא אמר, אנחנו נעשה שטיפת מוח הפוכה. אולי זה נראה לכם מלאכותי, הוא הסביר, אבל תאמינו לי זה עובד! יש שיגידו שזה הכול עניין של אגו, אתה צריך מחמאות ופידבקים כי אתה זקוק לאישור חיצוני, אתה לא מסוגל למצוא את מקור האושר הפנימי שלך. שיגידו! אולי הם אפילו צודקים. אבל עד שאתחבר למעין האושר הפנימי שלי באופן טוטאלי אני אסתפק בתמיכה מבחוץ ואיזה מילה טובה.

מודטי כל העולם- כל הכבוד
שרן
הבלוג של שרן

מזל טוב למורן וסוג'י מנחי הטנטרה לכבוד חתונתם

רוצים לפרסם מאמר בלעדי בפורטל? רוצים לפתוח בלוג? חולמים לנהל פורום? כתבו להדר עורך התוכן
ענבר - פרסום באתר: 054-5489148 / 03-6244115 - ליצירת קשר 

להצטרפות לעדכונים דרך פייסבוק - לחצו כאן  שיתוף

יוגה ומדיטציה בקפריסין
14 - 11 ביוני
אנחנו מזמינים אתכם בחודש יוני, לארבעה ימים, במפרץ היפה ביותר בקפריסין הצפונית, לחופשה הכוללת: יוגה, פילאטיס, מדיטציה ומסאג'ים, המכוונת למתחילים וגם למתקדמים, בואו להיות חלק מהצלחה ענקית בת 4 שנים, מס' המקומות מוגבל
יחסים בתנועה
20 במאי
קורס חוויתי על יחסים ואהבה. שילוב ייחודי של פסיכותרפיה גופנית ולימוד רוחני עם תנועה וקונטקט. בהנחיית: יואב אפטוביצר ואפרת רפפורט. דרך נוכחות, התבוננות וקשב פנימי, נפגוש את עולמנו הפנימי, דרך תנועה ומגע  נפגוש את עולמו של הזולת.
סדנת תקשור קו אמצע
20 במאי - 15 ביוני
סדנא ייחודית ועוצמתית לתקשור עם ההדרכה האישית, המלאך מיכאל ומלאכי הבריאה החדשה. קבלת טכניקה לזיהוי התקשור הנכון והאמין דרך קו אמצע. קבלת חניכה ייחודית להעלאת התדר,חיבור לאנרגיה ופתיחת ערוצי התקשור.
קורס מודעות עם חנה אבני
26 במאי
קורס מודעות על בהנחיית חנה אבני, מסע מרתק להגברת התודעה תוך פתיחת צ'קרת הלב, חיבור לקרמה ויעוד, מעבר במימדים ובזמן, דרך דמיון מודרך ומדיטציות מודרכות בתקשור, מומלץ בחום! בואו באהבה. נותרו מקומות בודדים
נאיה יוגה סטודיו ליוגה ופילאטיס בחיפה
11 במאי
בלב מרכז הכרמל, משקיף על הים נפתח סטודיו נאיה יוגה – סטודיו ליוגה בחיפה. בית ליוגה למתרגלי יוגה מתחילים וותיקים מזרמים ושיטות יוגה שונות ומשלימות.נאיה יוגה נמצאת ברחוב הנשיא 125, בחיפה ונועדה לשרת את כל מתרגלי היוגה באזור חיפה והקריות.
תטא הילינג מתחילים ומתקדמים עם עימנואל
13 במאי - 5 ביוני
עימנואל לב, ותיק המורים לתטא בארץ, מזמין אתכם להצטרף לסופ"ש בלתי נשכח עם שיטת הריפוי המופלאה. בואו ללמוד איך להיות שותפים פעילים ביצירת מציאות חייכם ולהביא ריפוי פיסי ונפשי עמוק לכם ולסובבים אתכם. הסדנאות הקרובות- בת"א, אשרם במדבר או קורס מתקדמים בכפר הנשיא
מסע מבעד למילים - סדנאות כתיבה
13 במאי - 5 באוגוסט
12 מפגשים חווייתיים בהנחיית יעל צבעוני בפרדס חנה ובתל אביב. מפגש ראשון של טעימה מתקיים השבוע. בואו למרחב שבו פשוט אפשר: לפתוח את הכתיבה, לגלות את הסיפור, לשחק בין דמיון ומציאות, ללמוד, ליהנות, להפוך יומיום ליצירה, לשמוע את הלחישה. למסיימי הסדנה - חוגי כתיבה קבועים.
רטריט שתיקה והתבוננות עם קרטר
15 - 13 במאי
סוף שבוע של ריטריט שתיקה והתבוננות עם המורה קרטר, במסורת האדוויטה ע"פ ראמאנה מהרישי. הזדמנות לחקירה פנימית מעמיקה, דרך שאלות ותשובות נקבל כלים להתבוננות אחרת, מודעת על ואל החיים.
סדנאות יום עם הסופר גבי ניצן
22 - 14 במאי
במהלך סדנת יום יצירתית ומפתיעה, ניכנס אל אחורי הקלעים של תסריטי-חיינו, ודרך תרגילי כתיבה והתבוננות נלמד איך להפוך את העט למטה קסמים של ממש, כזה שיכול לספר את סיפור חיינו מחדש. אין צורך בניסיון בכתיבה!
טיול לצפון הודו מסע פנימי לנשים בלבד
14 במאי
שבועיים של זמן לשהות, לחוות ולנשום לעומק. כל זה באזור ייחודי ויפהפה של ההימלאיה ההודית, על ציר עליה לרגל חשוב של תושבי הודו. מפגש הכנה לקראת הטיול יתקיים בקיבוץ אפיקים. במפגש נתרגל יוגה ומדיטציה ויינתנו פרטים חשובים על הטיול.
מאי ויוני במרכז Tao's, יוון
15 במאי - 20 ביוני
מאי-יוני במרכז טאו'ס יוון, הם הזדמנות ליהנות מפעילויות המרכז באווירת קיץ, רגע לפני שהאי מתמלא בנופשי שיא העונה. יוגה עם ענת צחור, זן עם ניסים אמון, קבוצת נשים עם Deva Ambu, דרך הלב עם אורלי דוקטורי ועוד, על רקע נופיו הקסומים של האי ואווירת הבית והחופש שמציע המרכז
תיקון ליל שבועות
18 במאי
קהילת "תפילת הלב" מזמינה לתיקון ליל שבועות. מחצות עד הזריחה בשירה, תנועה, לימוד יהודי-קבלי, תיקון הגוף והתבוננות. על ההנחייה: אור זהר, אילנית תדמור, אביגיל גרץ, זהר צמח וילסון, אמיר יעקבי ותמר מאיר. מוזמנים למפגש מיוחד של תיקון שבועות
פסטיבל פשוט - עירום, ציורי גוף ומודעות
22 - 19 במאי
מי אמר שאי אפשר ללכת ערומים? אצלנו אפשר! בסופ"ש של חג השבועות, באשרם במדבר, שוב יתקיים הפסטיבל הייחודי, בוא אתם מקבלים את ההזדמנות להסיר את הבגדים, וביחד איתם לחוות את המציאות קצת אחרת. בפשוט העירום הוא זכות, ולא חובה. סדנאות, מדיטציות ומסיבות.
ריקוד שבעת הצעיפים- יחס לגוף ולמשקל
21 במאי - 27 ביולי
7 סדנאות לריפוי וחידוש היחסים לגוף ולמשקל באמצעות התנועה והקאוצ'ינג נתחבר לשמחת החיים הטמונה בגוף. בסדנא זו המשתתפות מקבלות כלים להרזייה והקשבה באמצעות שחרור דפוסים מעכבים דרך חוויה מהנה של חיבור עם הגוף.
תטא הילינג מתקדמים עם יוחאי ישראלי
23 - 21 במאי
בקורס תחוו העמקה בשיטה, ריפוי וזינוק ביכולות. בקורס תקבלו מאות תוכנות חדשות , שיעלו את הרטט האנרגטי שלכם ויאפשרו לכם לפעול ממקום של יתר אחדות. יוחאי הינו ממורי התטא הילינג המנוסים בארץ, מורה למודעות עצמית ולהתפתחות רוחנית. בעל תואר שני בהתנהגות ארגונית
תטא הילינג - שיטה מדהימה לריפוי ולהגשמה
23 - 21 במאי
ימים קסומים ומתנה משמעותית לחיים. נלמד לתקשר עם התת-מודע דרך גלי תטא במוח וחיבור לאנרגיית הבריאה, אנרגיה של אהבה אלוהית ועוצמה אינסופית. שחרור חסימות, פחדים, טראומות, שינוי אמונות מעכבות. פוטנציאל אינסופי לריפוי, לצמיחה, לאהבה ולהגשמה בכל תחום בחיים.
לגעת בטנטרה - לפתוח את הלב - סופ'ש ליחידים
29 - 27 במאי
להפתח לאהבה שאנו כמהים אליה. לפתוח את הלב. סופ'ש בו נתבונן וניגע בחושניות בלב ובמה שביניהם תוך שימוש במדיטציות ובטכניקות טנטריות ככלים להעצמת המודעות והסרת מחסומים. נלמד ונחווה את סודה של הדרך הטנטרית להתמיר אנרגיה מינית לאנרגית חיים .סדנא ייחודית ועמוקה.
הו'אופונופונו: לרפא את העולם בתוכי
28 במאי
הואופונופונו מאפשר לנו להתמיר את ההתניות והחסימות בתכנת-ההפעלה-הפנימית שלנו, כדי שנוכל לחיות חיים מוגשמים ומהנים. טכניקה פשוטה אך עוצמתית מעין כמוה, המבוססת על ההונה של הוואי, איתה כל אחד יכול לעשות עבודת - עומק של ריפוי, ולשנות את המציאות שבתוכו וסביבו כאחד
פסטיבל סגול - חגיגות ירח מלא
29 - 28 במאי
פסטיבל סגול בכפר סגול סופ"ש מסיבתי המזמין להתחדשות וצמיחה. בואו לפתוח את הלב, לשחרר את הגוף ולהתחבר אל הנפש בשפע של מוסיקה, הופעות, סדנאות נבחרות,מפגשים וחוויות... מופע מרכזי- הרכב הטרייבל דאנס, מתחם ילדים- בית הספר לקרקס ב"ש
קסם הטנטרה
12 - 9 ביוני
טנטרה - עם אומה ומוקטו,מבכירי התרפיסטים במרכז הבינלאומי למדיטציה - תרפיה של אושו. 4 ימים, שבהם ניקח מבט מרוכז על טבע הגוף והמיניות, על רגישות ואינטימיות, עוצמה אישית, יצירתיות והחשוב ביותר, היכולת לאהוב. במסע קסום זה נעבור דרך מרכזי האנרגיה ונגלה מהי החוויה הטנטרית.
קורס להכשרת מטפלים בעיסוי איורוודי
24 ביוני - 3 ביולי
קורס להכשרת מטפלים בעיסוי Seed איורוודי בהנחיית סובודהה וסנגיטה (הודו-אירופה-ישראל), שתתקיים בחודש יוני 2010 ביפו.עיסוי Seed איורוודי עבודת גוף עמוקה וייחודית, המשחררת את הגוף ממתחים וחסימות, ומשמשת כטיפול מניעתי מעולה לתחזוקת הגוף לאורך זמן. 
טנטרה - האהבה העילאית עם סובודהי
26 - 24 ביוני
בואו למסע אישי וזוגי אל החושניות, הלב ומה שבניהם. מגוון סדנאות שבועיות וסופי שבוע ליחידים ולזוגות נפתחות כעת!! זה הזמן לאפשר אהבה ושמחה בחיינו ולחוות את סודה של דרך הטנטרה ,להתמיר אנרגיה מינית ולהסיר מחסומים בשילוב נשימה ומדיטציה טנטרית להעצמת המודעות ופתיחת הלב.
מסע למקור הגנגס בהימלאיה ההודית
30 - 13 באוגוסט
הטיול מתקיים לאורכו של הגנגס ההררי עד לתחילתו של הנהר בקרחון גנגוטרי ובנוי כך שעולים בהדרגה (גובה מרבי-4463 מ'). במהלכו יתקיימו מסלולי הליכה בני יום, 3 ו4 ימים. בסיום הטיול ננוח ונהנה מהעיירה רישיקש ('בירת היוגה העולמית').
סדנת "לעבור דרך קירות" בעברית עם ניסים אמון
26 בספטמבר - 4 באוקטובר
סדנת "לעבור דרך קירות" בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. הסדנה בת 5 ימים, בה עוברים המשתתפים מסע פנימי דרך הדפוסים הבלתי נראים שכולנו נושאים עימנו. הסדנא תתקיים בחופשת סוכות - מומלץ להקדים ולהרשם
יוגה ופילאטיס בכרתים
31 - 27 ביולי
אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. באתר ייחודי, שקט ורחוק מהמולת תיירים, במפרץ חוף ים בתולי istron bay , למרגלות ההרים המוריקים שבמזרח האי כרתים, מצאנו פינת חמד בה אפשר לחוות את השינוי הפיזי והרגשי שבתרגול יוגה, לפתח ולדאוג לגוף באימון פילאטיס
דייסת שיבולת שועל עם ג'ינג'ר
תזונה בריאה עם זהר ואביטל
הנה מתכון פשוט וזריז להכנה שיסייע לנו לפתוח את הבוקר בצורה אחרת. הקפידו על איכות המוצרים – מרבית חלבי האורז והסויה הנמכרים היום מכילים סוכר, מלח, ועוד חומרים בלתי רצויים.
טיול לכבוד יום ירושלים
המלצת השבוע: מני נחמן
אנו נערוך טיול במשכנות שאננים ועל חומות העיר העתיקה שם נשיר יחד שירי ירושלים עם מיכל והאקורדיאון ונביא איתנו מסר של שלום אהבה וצחוק לעולם, מול אלפי שנות היסטוריה ונוף מהמם, השתתפות חינם
הורוסקופ שבועי
יאיר טריבלסקי
אין ספק שהאירוע המשמעותי בשמים השבוע הוא חזרתו של מרקורי להילוך רגיל. אחרי שלושה שבועות של בלגן, ביטול פגישות ושכחת ארנקים הגיע הזמן שנחזור לשגרה, ונמצא שוב גם את הראש שהלך בינתיים לאיבוד..
אבא
רויטל - בלוג
יצאתי להליכת בוקר, שמעתי מוסיקה בדרך, נפעמתי מהטבע שעוטף אותי. והנה מתנגן לו השיר "אבא" של שלומי שבת. הדמעות החלו לזלוג, ללא התראה, ללא מעצורים. שמעתי שוב ושוב את השיר. כבר שנתיים לא קראתי לך - אבא. מילה כל כך גדולה עבורי, מעבירה בי צמרמורת של התרגשות ואהבה, הוקרה והודיה.
ראיון אישי
השבוע עם או ויוקאננדה
לפני שמתחייבים למורה רוחני יש לבדוק באופן מעמיק את התורה שהוא מלמד ולהשאיר עין אחת פתוחה על כל מה שנוגע ליושר האישי של אותו מורה
שבת מנוחה
רונלי פלד - בלוג
גדלתי בקיבוץ, במקום שבו שבת היתה יום של שבירת שגרה, אולי לא שבת של קודש, אבל יום של שינה ללא סוף, משפחתיות שלא התאפשרה באף אחד מימות השבוע, כולל יום שישי, ומפגש עם כל מה ומי שלא מתחולל בזמן אחר. אבי היה נוהג לומר שראשי התיבות של שבת הן "שינה בשבת תענוג"
פצעים חשופים וילדות חדשה
ד"ר אסף רולף בן-שחר
בשבוע שעבר נעצבתי מאוד. חבר חדש ומטופלת חדשה חשפו בפני היסטוריה של ניצול מיני. אני מביט על בתי, וסיפורי הניצול גורמים לי לרצות לעטוף אותה ולעולם לא להסיר ממנה את מבטי. אני כל כך חרד לפגיעותה, ויחד עם זאת יודע שיכולתי להגן עליה מוגבלת!
החיים זה לא מה שאתם חושבים
חלי בל
אם רק תהיה לי המשרה שאני רוצה הזוגיות שאני רוצה הבית שאני רוצה החיים יהיו דבש." מה אתם אומרים על משפט כזה? אלו החיים עצמם , או מה שאנחנו חושבים על החיים? מה קורה בזמן שאנחנו חושבים את המחשבות הללו או יותר נכון מה לא קורה- מה אנו מחמיצים?
על פחד ואהבה
דפנה בן דוד
הכמיהה האנושית היא להרגיש אהוב ושייך. מה שעומד בפני ההגשמה של דבר זה הוא הפחדים שלנו. במאמר זה אפרט בקצרה את הפחדים המהותיים ביותר איתם אנו מתמודדים ומהווים מכשול בדרך ליצירת זוגיות
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|