חדשות NoMind גליון 243 31.05.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

שבוע טוב לגולשי נומיינד,

מערבה מכאן יש דברים אחרים"
(תרצה אתר, המאה הכ')
בבוקר מוקדם אני מתעורר כמעט עם האור הראשון. בבית נותרו עוד כמה ארגזים ואינסוף קצוות לא סגורים. ב9 בבוקר אני וזוגתי כבר בוואן הגדול ששכרנו, מאחורינו יושבים להם מאות או אלפי הפריטים שצברנו במהלך השנתיים שלנו כאן. אני מסובב את המפתח ואנחנו נוסעים. עוזבים את העיר ונוסעים מערבה. אמריקה נבנתה על המיתוס של כיבוש המערב. אנחנו לא יצאנו עם סוסים ועגלות, ולמזלנו לא נכנסו לשום עימות עם אינדיאנים. (למרות הGPS כמעט ועברנו בטעות את הגבול לקנדה אבל זה לא נחשב ממש הרפתקה) הדרך נמשכה לנצח. בגוגל אמרו שזו נסיעה של 10 שעות ו6 דקות, אנחנו הגענו בחצות מותשים, קצת מפוחדים(דטרויט בלילה...) והלכנו לישון בחדר של מלון דרכים נקי אך עם ריח קל של סיגריות ונוף מרהיב של מגרש חניה והכביש המהיר מספר 696. הגופים שלנו אמנם כבר כאן אבל התודעה שלנו עדיין גרה בדירה שלנו בניו יורק, ולמרות כל הדרך הארוכה היא תישאר שם לעוד זמן. גם כי ייקח עוד זמן עד שממש נעבור לכאן, אבל בעיקר כי לתודעה(לפחות במקרה שלי) לוקח זמן לעכל את המציאות החדשה. ופרידות, כמו מוות, הן תופעה קצת בלתי נתפסת. רגע אחד היית במקום אחד, הקירות שהיו סביב היו "שלך" הרחובות שהכרת היו "הבית" ורגע אחר כך הם כבר לא. וזה בשביל המיינד האנושי קצת יותר מדי מורכב. דרוש לו קצת זמן כדי לייצר מחדש את אשליית ה"שייך לי".
מודטי כל העולם- התחלות חדשות לוקחות זמן!
שרן
לבלוג של שרן

במסגרת התפתחות הפורטל העלינו לאוויר את נומיינד TV, מעכשיו ניתן לראות סרטונים וקליפים בתחום ברוח מהארץ והעולם - לגלישה לספריית הסרטים

רוצים לפרסם מאמר בלעדי בפורטל? רוצים לפתוח בלוג? חולמים לנהל פורום? כתבו להדר עורך התוכן
ענבר - פרסום באתר: 054-5489148 / 03-6244115 - ליצירת קשר
להצטרפות לקבוצת האוהדים בפייסבוק - לחצו כאן

תטא הילינג - יוחאי ישראלי
25 - 23 ביוני
מרגישים שיש לכם יכולות ריפוי, תקשור וקסם שרק מחכות להתגלות? זקוקים לכלים מוכחים לשינוי אמונות ודפוסים רגשיים בתת המודע? רוצים להתחבר למודעות על? יוחאי ישראלי - מהמורים המנוסים בארץ לתטא הילינג - מזמין אתכם לשלשה ימים חוויתיים, שישפיעו על חייכם ועל מטופליכם.
סדנת יוני בקפריסין
14 - 11 ביוני
אנחנו מזמינים אתכם, 4 ימים, במפרץ יפה בקפריסין הצפונית, לחופשה הכוללת: יוגה, פילאטיס, מדיטציה. מיועד למתחילים וגם למתקדמים, בואו להיות חלק מהצלחה בת 4 שנים - אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. באתר ייחודי, שקט ורחוק מהמולת תיירים. מקומות אחרונים
סדנה עם ניסים אמון
26 בספטמבר -סוכות
סדנת "לעבור דרך קירות" בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. הסדנה הינה הרפתקה אינטנסיבית בת 5 ימים, בה עוברים המשתתפים מסע פנימי דרך הדפוסים הבלתי נראים שכולנו נושאים עימנו. הסדנא תתקיים בחופשת סוכות - מומלץ להקדים ולהרשם, מס המקומות מוגבל.
יוגה ופילאטיס בכרתים
31 - 27 ביולי
מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. באתר ייחודי, שקט ורחוק מהמולת תיירים, במפרץ חוף ים בתולי istron bay, למרגלות ההרים באי כרתים, פינת חמד בה אפשר לחוות את השינוי הפיזי והרגשי שבתרגול יוגה, לדאוג לגוף באימון פילאטיס. נותרו מקומות אחרונים
הרשמה ללימודי אסטרולוגיה הוליסטית
30 במאי - 30 ביוני
לימודי האסטרולוגיה המקיפים בארץ בהנחיית קרני צור. חולמ/ת להיות אסטרולוג/ית? קח/י את החלום ברצינות! לימודי שמיים וארץ: שרטוט מפות כמו פעם, מפות אישיות, זוגיות, קארמה. נגיעות בשיטות אסטרולוגיה קדומות והכשרה כאסטרולוגים וכמטפלים ב"אסטרולוגיה הוליסטית".
הו'אופונופונו: לרפא את העולם בתוכי
3 ביוני
סמינר-יום מקיף ומעמיק ללימוד הו'אופונופונו השבוע במודיעין: שיטה מופלאה לריפוי-עצמי רגשי ורוחני. זו למעשה עבודת תדרים מנטלית, האפשרית לכל אחד. הטכניקה פשוטה ביותר ליישום, אך עוצמתית מעין-כמוה. מקורה בהונה של הוואי, והיא מאפשרת לשנות את המציאות שבתוכנו וסביבנו כאחד.
Trust: Opening to Life
5 - 3 ביוני
שרדהה מזמין אתכם לבוא לאחת הסדנאות העמוקות והטיפולית אך גם המשעשעות, בהשראת משנתו הצבעונית של אושו ועבודתו האישית הבאה לעזור וללמד להיות מונע אל החיים ממקום של אומץ ואמון ולא מתוך מקום של פחד. לפגוש את החיים ממקום של התבוננות  ולא מתוך מקום של אוטומט
מדיתראפיה: טראנס-פורמציה
5 - 4 ביוני
כולנו מכירים את ה"נטיות" שלנו לחזור על אותם הרגלים, למצוא את עצמינו באותן סיטואציות שוב ושוב..בסופ"ש זה,נגלה מה זה בנו, שמנע ממנו עד היום להיות כפי שאנחנו רוצים להיות באמת, נכיר ביכולת שלנו להשתחרר מ"תכנות" ישן ונתחבר ליצירתיות שבנו ,לקראת אפשרויות וכיוונים חדשים.
התוכנית החד שנתית להכשרת מאמנים
6 ביוני - מאי 2011
הקורס מתקיים מידי יום א' וכולל אימון אישי. מבוסס על הגישה האינטגרטיבית המשלבת אימון דרך מוח שמאל הלוגי- מעשי בשילוב איכויות מוח ימין האינטואיטיבי, הוליסטי ויצירתי. שילוב איכויות אלו יוצר טרנספורמציה בחיי המתאמן. הגישה מבוססת על מודל הוליסטי שנבדק אמפירית.
קסם הטנטרה
12 - 6 ביוני
טנטרה - עם אומה ומוקטו, מבכירי התרפיסטים במרכז הבינלאומי למדיטציה -תרפיה של אושו. 4 ימים, שבהם ניקח מבט מרוכז על טבע הגוף והמיניות, על רגישות ואינטימיות, עוצמה אישית, יצירתיות והחשוב ביותר, היכולת לאהוב. במסע קסום זה נעבור דרך מרכזי האנרגיה ונגלה מהי החוויה הטנטרית
מערת החשק
10 ביוני - 1 ביולי
סדנה להעצמת המיניות הנשית. החיבור שלך למיניות הוא החיבור שלך לכוח החיים. אישה המחוברת למיניות שלה היא אישה מסופקת, מלאה באנרגיית חיים ושמחת חיים, הגוף בריא וחיוני, היצירתיות וההשראה חוגגות... הצחוק מתגלגל...
לכתוב פרא - סדנת כתיבה עם גבי ניצן
12 - 10 ביוני
לכתוב פרא הינה סדנה של התפתחות פנימית דרך כתיבה. הסדנה תכלול תרגילים מקוריים בכתיבה ובהתבוננות, התנסויות אישיות המערבות כתיבה, טבע וחוויה. באשרם במדבר גבי ניצן יחלוק מניסיונו ומחוויותיו בכתיבה, ויחפש איתכם אחר הקולות המרכיבים את סיפור חייכם.
ריקודים מקודשים עם גיואן
12 - 11 ביוני
ג"א גורדייף היה ככל הנראה האמן המיסטי הגדול ביותר,הוא תיאר מצב בו הדפוסים שלנו כופים עלינו אוטומטיות, מאגר מוגבל של רגשות, מחשבות ותנועות. הריקודים המקודשים פותחים עבורנו דלת למודעות חדשה,  לתחושת נוכחות ומרחב שקט בתוכנו, הם במהותם מדיטציה בצורת ריקוד.
תהליך הרזיה יחודי: ריקוד שבעת הצעיפים
14 ביוני - 26 ביולי
תהליך הרזייה ייחודי המשלב תנועה וקאוצ'ינג. 7 צעיפים צבעוניים המסמלים דפוסים של שבע הצ'קרות (מרכזים אנרגטיים), כשבכל מפגש נשיל צעיף אחד מעלינו. בסדנא זו המשתתפות מקבלות כלים להרזיה והקשבה באמצעות שחרור דפוסים מעכבים דרך חוויה מהנה של מודעות וחיבור עם הגוף.
צ'אמטרול רינפוצ'ה בישראל
15 ביוני - 12 ביולי
אנו שמחים גם השנה לארח לביקור בארץ את צ'מטרול רינפוצ'ה, מורה בכיר למדיטציה ופילוסופיה במסורת הבודהיזם הטיבטי. רינפוצ'ה זוהה כ-"טולקו"– גלגול של מורה רוחני שנולד מחדש כדי להמשיך בעבודתו, רינפוצ'ה ישהה כחודש בארץ, שבמהלכו יילמד מספר קורסים בבודהיזם טיבטי.
איך להעלות את חווית האושר הפנימי?
15 ביוני - 30 ביולי
סדנת אימון ייחודית ומעשית שעוסקת בתרגול של גישת הפסיכולוגיה החיובית בחיי היום יום. כי מגיע לכם, מגיע לכם להיות שבעי רצון מחייכם, מגיע לכם לנהל את חייכם בעוצמה ולחוות אושר ושמחה.בואו ליצור הצלחה בתחומים השונים של חייכם, לחזק את הערכים והחוזקות שלכם תוך שיפור מתמיד ש
סוד האושר הפנימי בהנחיית ניסים אמון
18 - 17 ביוני
סדנת סוד האושר הפנימי, עם ניסים אמון בבית אורן, הינה מסע פנימי להכרת הראש והרגש שלנו, שהינם כמו שני ילדים פנימיים. באמצעות הרצאות, פעילויות ומדיטציה מוציא אותנו המסע הרוחני לפגוש אותם ולגשר ביניהם, ואז לקחת צעד נוסף פנימה ולהעיר ה"הורה", האני האמיתי שבכל אחד מאיתנו
מזון ראשוני - קורס תזונה בראש פתוח
23 ביוני - 25 באוגוסט
תהליך קבוצתי ואישי להקניית אורח חיים בריא בעשרה מפגשים הפועלים לזיהוי והשתחררות מתכתיבים שאינם תורמים לצמיחתנו. הדגש איננו על כוח רצון ומשמעת עצמית אלא על יצירת אלטרנטיבות תזונתיות לפי גישת התזונה האינטגרטיבית המתייחסת לגוף, לנפש, ולרוח. עם זהר צמח וילסון.
טנטרה - האהבה העילאית עם סובודהי
26 -24 ביוני
סדנא מיוחדת מחו"ל עם סובודהי (גרמניה) תרפיסטית בינלאומית המגיעה לסדנא אחת ובלעדית בישראל! זה הזמן להתחיל במערכת יחסים אינטימית עם עצמך ולזמן אל חייך את דרך הטנטרה. לאפשר לגוף לנשום עמוק אל שורשי האנרגיה הטבעית הטמונה בכל אחד ואחת איתנו. סדנא לזוגות וליחידים.
להפתח אל החיים - סדנת תרפיה עם מילאן
3 - 1 ביולי
סדנת ה"openness" היא הרפתקה מפתיעה, צבעונית, מסקרנת ומלמדת המוקדשת כולה להעצמת ה"כן" שלנו לעצמינו וכך גם לחיים עצמם. דרך הגוף - בהקשבה, בנשימה, במדיטציה ובתנועה. דרך המילים - בשיתוף וחקירה. סופשבוע של תרפייה, מדיטציה, נשימה, שיתוף, תנועה וכן גדול לחיים !
דרך הגוף - עיסוי עמוק ומודעות לנשימה
10 - 9 ביולי
בסדנא נתבונן בדפוסי הנשימה שלנו, איך היא קשורה לרגש ולדפוסי המחשבה. איך הנשימה שלנו מתבטאת בגוף, ביציבה ובתנועה. נלמד ונתנסה בעיסוי עמוק בגב עליון, בית החזה והסרעפת בשיטת ריבלנסינג. דרך מדיטציות תנועה ריקוד ונשימה נתחבר שוב לנשום עמוק ולהרגיש
הורוסקופ שבועי
יאיר טריבלסקי
מזל תאומים: מרקורי שליט המזל שלכם נמצא עדיין במזל שור הפרקטי, ויוצר זויות מעשיות שעוזרות גם השבוע לקדם אתכם. ונוס במזל סרטן עוזרת לכם ליהנות מבונוסים קטנים בתחום הכלכלי: יתכן וזה הזמן למהלכים חשובים בקריירה.

מסיבת יער - טברנה ישראלית
המלצת השבוע: מני נחמן
הקיץ הגיע, חם מדי לטייל ביום אז עוברים ללילה, והפעם יער הקדושים בהרי ירושלים.  3.6 נפגשים 20:30 במסעדת תבלין באשתאול למסיבה עם ענבל, וטיול רגלי בחצות, הכניסה חינם כמובן
להכין דגנים כמו אלופים
תזונה בריאה עם זהר ואביטל
בדגנים המלאים, כלומר אלה שלא מיהרנו "לגלח" מעליהם את הקליפה שלהם, יש מויטמיני ה-B, ויטמין A, ברזל, וסיבית תזונתית המסייעת לעיכול טוב יותר והאטת קצב כניסת הסוכר לדם, דבר המספק אנרגיה בעלת איכות גבוהה לאורך זמן.
תחזירו לי את הגבינה שלי
דניאל ליברמן - בלוג
אז איך קרה שאני פריקית של שינויים. מהנדסת תעשיה וניהול שמייעלת את העבודה ואת החיים בתיבול של חידושים, המצאות ושינויים מאבדת את הצפון כשמזיזים לי את הגבינה. אז זהו, שכמו רבים וטובים אחרים התאהבתי בשגרה שלי. בשלווה. בנוחות. בסדר. בארגון.
אין יאוש בעולם כלל
רונלי פלד - בלוג
ר' נחמן אמר כי אין יאוש בעולם כלל, וכמישהי שהולכת ונלחמת מול העניין הזה, אני נעמדת ומודיעה בתוקף כי אין מקום ליאוש הזה בתוכי, וכמה שפחות לא מסביבי... היאוש הזה זה חושך שדבק ואוכל כל חלקה טובה, הוא מספר על עולם מנוכר ללא תקווה וחסר צבע. אז מה נשאר לנו אם ככה?
ליווי ותמיכה רוחנית לקראת המוות
הילה אשחר
קצת קשה להגדיר מהם ליווי ותמיכה רוחנית לאנשים המתמודדים עם מחלות מאיימות חיים. בתחילה הייתי בטוחה שכל חולה שאפגוש ירצה מיד לדבר איתי על תהליך המוות, לערוך תהליכי פרידה, סגירה וסליחה, לדון בצורה מעמיקה על נצחיות או סופיות החיים
מנהיגות נשים חובקת עולם
ד"ר רבקה נרדי
בשנים האחרונות אנו עדים להשתחררותן של נשים (וגם יותר גברים) מתפיסות עצמיות מקובעות ופתיחות לשינוי וגמישות בתפקידיהם. מגמה זו מאפשרת גילויים חדשים ואפשרויות מעוררות השראה בקרב שני המינים. ואכן אנו רואים במציאות המשתנה מדי יום "גברים חדשים" ו"נשים חדשות" שהם בני אדם "מעבר למגדרם".
Focusing and Trauma
ליאורה בר-נתן
יש נטייה פנימית מובנית באדם לנוע לכיוון של ריפוי ואיזון. המערבולת המרפאת היא הניסיון של המערכת לפעול כנגד מערבולת הטראומה והאקטיבציה. היא מחברת בין המשאבים של האדם לבין ההפרעה.
להיות שבוי של הראש
אנה לדרמן
השבי האמיתי שלנו הוא השבי הפנימי. מי הסוהר? כפי שמספר ניסים אמון - המפתח תלוי על הקיר. הדלת פתוחה ובכל זאת אנחנו נשארים בכלא. והסוהר העיקרי הוא הראש
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|