חדשות NoMind גליון 245 14.06.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

שבוע טוב,

מהמערב למזרח, אנחנו חולפים על פני השמש ששוקעת לה וממשיכים אל תוך הלילה. דרכנו לישראל עוברת באוקראינה משום מה (משום שנתנו לנו את המחיר הכי זול) ואני תוהה מה אני עושה באוקראינה ואיך זה בכלל קשור למקום שממנו יצאתי ולמקום אליו אני נוסע. טיסות הן חוויה משונה בשבילי, מעין זמן אבוד בשומקום מוגדר. אתה לא יודע איפה אתה, השעון זז,יום ולילה מתהפכים, אתה בלב השמיים ולמרות זאת אתה מרגיש מחנק וצפיפות, אתה נוסע מהר יותר מכל צורה אחרת ונדמה לך שאתה לא זז מילימטר. המיינד שלי נהיה כפייתי במיוחד כשמקרינים את המפה עם מיקום המטוס ונתוני הגובה והטמפרטורה בחוץ. כלום לא משתנה שם במשך דקות ארוכות ושעות ואני מהופנט לזה, בוהה במסך מנסה להיאחז במשהו. מנסה לדמיין כמה קר זה מינוס 50 צלסיוס וכמה זה יוצא בפרנהייט, ועוד משחקים שכאלה. אני לפעמים מסתכל על החוברות שמראות לאיפה החברה טסה, איפה מצטלבים הכי הרבה קוים , ומה היעד הכי רחוק. כמו כשהייתי ילד ובהיתי שעות באטלס ודמיינתי איך אני כובש את העולם. אני עד היום בוהה שעות במפות, במקום לחלום על מסעות מלחמה אני פשוט בוהה וחושב לאן כדאי לי לנסוע.

יש גם משהו מאוד מרגיע בשבילי בידיעה שאין לי מה לעשות ואין לאן ללכת. לפני טיסות אני בדרך כלל עסוק בטירוף ומנסה לוודא שכל הדברים שצריכים לקרות בזמן שאיעדר יקרו כמו שצריך. זה מן מתח כזה שנבנה והולך ומגיע לשיא ביום הטיסה ואז מתפוגג ברגע אחד כשאני עובר את הביטחון ומחכה בשער. זהו. כל המסמכים הוצגו, אין יותר אפשרות לשלוח אימייל ולא לטלפן, אני כאן ומה שלא נעשה עד עכשיו יחכה לאחר כך. אפשר לנשום שוב, עד הנחיתה חזרה אני לא זמין באופן קיצוני!
מודטי כל העולם, צאו לחופש!

שרן
לבלוג של שרן

NoMind חוגג שנה לשדרוג - זה קרה ממש לפני שנה עלינו לאוויר עם הפורטל המשודרג שלנו. מאתר מאוד בסיסי הקמנו פורטל גדול עם המון מערכות חדישות, ויחד איתו המון חברים חדשים לדרך שהצטרפו אלינו. וזה הזמן להגיד לכולם תודה: לכל מנהלי הפורומים, הבלוגיסטים וכותבי המאמרים הרבים. ולכם אלפי הגולשים שנכנסים לפורטל כל יום.

ברכות לטלי רויטל פייג המנהלת החדשה של פורום אימון - אתם מזומנים לגלוש ולהפנות אליה שאלות

> רוצים לפרסם מאמר בלעדי בפורטל? רוצים לפתוח בלוג? חולמים לנהל פורום? כתבו להדר עורך התוכן
> פרסום באתר: 03-6244115 - ליצירת קשר
> להצטרפות לקבוצת האוהדים בפייסבוק - לחצו כאן

סדנת יולי בקפריסין
29 - 25 ביולי
אנחנו מזמינים אתכם ל- 4 לילות במפרץ יפה בקפריסין הצפונית, לחופשה הכוללת:יוגה, פילאטיס, מדיטציה. מיועד למתחילים ומתקדמים. בואו להיות חלק מהצלחה בת 4 שנים - אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה,למידה ומנוחה. באתר ייחודי רחוק מהמולת תיירים
אמנות ההתאהבות בי
24 - 22 ביולי
סמבהבו חוזר לישראל ביולי ויפתח בסדנא בת 3 ימים העוסקת בדפוסים העמוקים של מהותנו בנושאי שיפוט והגבלה פנימיים, אמנות הנגיעה, התאהבות ואהבה עצמית. מאוהבים בעצמנו, בטוטליות, כך אנו נולדים. גדלנו ו.. התרחקנו.. נדמה לנו שאנחנו יודעים זאת. האומנם?
הודו עם מצלמה
23 באוגוסט - 7 בספטמבר
הודו - מסע אישי עם מצלמה, מסע רוחני ומרגש בהנחיית דר' ענת בוצר.המסע ילווה בסדנאות במנזרים ובטבע הפראי,ובהנחיה אישית. למסע מוזמנים סקרנים עם מצלמה המעוניינים לערוך מסע במימדים מקבילים: מסע פיזי בהודו ומסע אישי- פנימי-רוחני בעזרת מצלמה המקשרת בין החוץ לפנים.
סדנה עם ניסים אמון
26 בספטמבר - סוכות
סדנת "לעבור דרך קירות" בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. הסדנה הינה הרפתקה אינטנסיבית בת 5 ימים, בה עוברים המשתתפים מסע פנימי דרך הדפוסים הבלתי נראים שכולנו נושאים עימנו. הסדנא תתקיים בחופשת סוכות
צ'אמטרול רינפוצ'ה בישראל
15 ביוני - 12 ביולי
אנו שמחים גם השנה לארח לביקור בארץ את צ'מטרול רינפוצ'ה, מורה בכיר למדיטציה ופילוסופיה במסורת הבודהיזם הטיבטי. בגיל צעיר זוהה כגלגול של מורה רוחני שנולד מחדש כדי להמשיך בעבודתו. מעל לכל ניחן רינפוצ'ה בנוכחות פשוטה, בשקט וביופי פנימי מעוררי השראה כולם מוזמנים
קבלת שבת חוויתית - קהילת "תפילת הלב"
18 ביוני
קהילת "תפילת הלב" בתל אביב בקבלת שבת חגיגית נארח צירים מהקונגרס הציוני שחל השנה בישראל ביום שישי פרשת "חקת" בשעה 18:00 בערב בואו בשמחה עם דבר אוכל ושתיה לארוחה המשותפת צמחוני/חלבי פעילות ילדים תתקיים במקביל. הכניסה חופשית
Reference Point Therapy
19 - 18 ביוני
רפרנס פוינט ת'ארפי נוחתת לראשונה בישראל! שיטת ריפוי עוצמתית אשר מאפשרת לנו סוף סוף לחיות את חיינו ומי שאנחנו מבלי להיות מוחזקים כאסירים בדפוסים שלנו במעגלים ובתסכול העמוק שנובע מהתחושה שאנחנו חיים את הגרסה הצרה והמתפשרת של מי שנולדנו להיות באמת..
תרפיה, מדיטציה, טנטרה
19 ביוני

ערב מבוא עם העבודה של סמבהבו וענתו. הערב מיועד למי שמעוניין להכיר ולחוות את העבודה ולבוגרי הסדנאות הרוצים לתרגל את העבודה, לתחזק אותה ולעגנה בגוף. הערב יפגיש אותנו עם עבודת התפתחות דרך גוף ותנועה של אנרגיית חיים באמצעות הכלים של ריו אביירטו וסמבהבו.

הזדככות
21 ביוני

הזדדכות מסרים משמים מועברים מפי אפרת שר-שלום הנגבי. מפגשים פתוחים בהם מגיעים מסרים משמים. אותם יכולים אנו לקחת אל חיינו, להביא מרפא ושינוי. המסרים הינם מסרים עבור האנושות בתקופה זו.  המפגשים פתוחים - אפשר להגיע למפגשים בודדים.

קורס תטא הילינג בראש העין
23 - 21 ביוני
בשלושה ימים אינטנסיביים תלמדו שיטת ריפוי עוצמתית,פשוטה,מלאת קסם ואהבה. הכלים שתקבלו יאפשרו לכם להרחיב את היכולות האינטואיטיביות, לשחרר חשיבה ודפוסים מגבילים, לאפשר ריפוי רגשי ופיזי וליצור מציאות מטיבה בעזרת אנרגיית המקור. בהנחיית מיכל אור, מאסטר בתטא הילינג.
מזון ראשוני - קורס תזונה בראש פתוח
23 ביוני - 15 בספטמבר
תהליך קבוצתי ואישי להקניית אורח חיים בריא בעשרה מפגשים הפועלים לזיהוי והשתחררות מתכתיבים שאינם תורמים לצמיחתנו. הדגש איננו על כוח רצון ומשמעת עצמית אלא על יצירת אלטרנטיבות תזונתיות לפי גישת התזונה האינטגרטיבית המתייחסת לגוף, לנפש, ולרוח. עם זהר צמח וילסון.
הואופונופונו: לזיכוך-פנימי וריפוי-עצמי
24 ביוני
סמינר- יום מעמיק ללימוד הו'אופונופונו: שיטה מופלאה לטיהור וריפוי-עצמי, שמקורה בהונה של הוואי. זו למעשה עבודת תדרים מנטלית, עוצמתית מעין-כמוה, פשוטה ביותר ליישום ולכן מתאימה לכל אחד/ת. היא מחברת אותנו לטבענו האלוהי, ומאפשרת לנו לשנות את המציאות שבתוכנו וסביבנו כאחד.
קורס להכשרת מטפלים בעיסוי איורוודי
24 ביוני - 3 ביולי
קורס הכשרת מטפלים בעיסוי איורוודה Seed בהנחיית סובודהא וסנגיטה בעלי מרכז לימוד וטיפולים seed ,גואה,הודו. הכשרה ייחודית זו כוללת 40 שעות ומעניקה למטפלים מתקדמים ומתחילים כלים לטיפול ברמה גבוהה וחוויה יוצאת דופן של לימוד בשילוב עבודה אנרגטית,תנועה ומדיטציה
טנטרה-האהבה העילאית
26 - 24 ביוני
סדנא מיוחדת מחו"ל עם סובודהי (גרמניה) תרפיסטית בינלאומית המגיעה לסדנא אחת ובלעדית בישראל! זה הזמן להתחיל במערכת יחסים אינטימית עם עצמך ולזמן אל חייך את דרך הטנטרה. לאפשר לגוף לנשום עמוק אל שורשי האנרגיה הטבעית הטמונה בכל אחד ואחת איתנו. לזוגות וליחידים
פסטיבל קורס בניסים
26 - 25 ביוני
פסטיבל ברוח "קורס בניסים" עם המורים של "קורס בניסים" בזמן מדבר. לילה של ירח מלא, כולל טקס פייפ אינדיאני, תהליכים ולימוד מיתוך ה"קורס בניסים". ארוחות צמחוניות, הקרנת הסרט של הקורס. מדבר משגע והמון אהבה.
ממיטב מסורות הבודהיזם היוגה
28 ביוני - 7 ביולי
מורינו היקרים, הלאמות דבורה ואריה צביאלי מגיעים בחודש יולי הקרוב לביקור, והפעם בליווי מורתם, לאמה קריסטי מקנאלי, ומורים אחרים מ-Diamond Mountain. נותר רק זמן קצר עד ליציאתם של מורינו לריטריט של 3 שנים, כך שזו אחת ההזדמנויות האחרונות לקבל מהם את הלימוד הקדוש.
אמנות ההקשבה - הכשרת מטפלי קרניוסקראל
29 ביוני - 31 בינואר

לילך סבט, מטפלת ומומחית בקרניוסקרל הביודינמי וחברה בארגון הקנדי העולמי בקרניוסקראל, פותחת בימים אילו קורס מקצועי שנתי למטפלים ולמי שמעוניין ללמוד תחום מרתק וייחודי. הקורס, בן 30 מפגשים שבועיים והינו קורס מקצועי לחלוטין. ערב מבוא חינם יתקיים ב18.6.

לנשום אל החיים- סדנת נשימות עם רישי
3 - 1 ביולי
לנשום אל החיים עם רישי הינה סדנה חוויתית טיפולית המשתמשת בטכניקות נשימה ומדיטציות דינאמיות . בסדנת נשימות אנו עובדים עם הנשימה ככלי יעיל ורב עוצמה המאפשר שיחרור חסימות ולחצים, דפוסי נשימה וחשיבה שלילים ! סדנה אנרגטית ועוצמתית אשר פותחת אותנו חזרה לחיים !
להפתח אל החיים - סדנת תרפיה עם מילאן
3 - 1 ביולי
סדנת ה"openness" היא הרפתקה מפתיעה, צבעונית, מסקרנת ומלמדת המוקדשת כולה להעצמת ה"כן" שלנו לעצמינו וכך גם לחיים עצמם. דרך הגוף - בהקשבה, בנשימה, במדיטציה ובתנועה. דרך המילים - בשיתוף וחקירה. סופשבוע של תרפייה, מדיטציה, נשימה, שיתוף, תנועה וכן גדול לחיים !
תטא הילינג יסוד עם פבקה קציר
4 - 2 ביולי
אתם הבוראים של חייכם. האם מציאותכם היא התגשמות חלומותיכם? בחיבור לגלי תטא תוכלו לרפא, לשנות את התוכנות הפנימיות שלכם וליצור מציאות של שמחה והגשמה. קורס מעמיק וחווייתי לשיטה נפלאה המעניקה דרך מעשית ופשוטה לעבודה עם הבורא, לתקשור, ריפוי והתפתחות.
קסם היוגה - קורס קיץ
7 ביולי - 25 באוגוסט
קסם היוגה עם נעמה פלד 8 מפגשים שבועיים בימי רביעי למשך 4 שעות העמקה והכנה לקורסי מורים כולל תרגול דינאמי, פילוסופיה, פראנאמיה מתאים לכל המעוננין וסקרן לגבי העמקה ביוגה. מודיטה בית שמח ליוגה ברמת השרון
תטא הילינג באשרם במדבר עם עימנואל לב
10 - 8 ביולי
עימנואל לב , ותיק המורים לתטא בארץ מזמין אתכם לסוף שבוע של ריפוי והגשמה. ביחד נלמד כיצד להיות שותפים מלאים ביצירת מציאות חיינו ולהביא ריפוי פיסי ונפשי עמוק לנו ולסובבים אותנו. עימנואל משלב בסדנאות גם ריברסינג, המסייעת בשחרור חסימות ויצירת איזון, ומעגלי שירה מקודשת
קייטנת תטא-הילינג לילדי ריינבו והורים
15 - 11 ביולי
תטא-הילינג לדור הצעיר? בהחלט! הדור הצעיר אינטואיטיבי מאד. כל מה שחסר לילדים זו הכוונה. ללמוד שימוש מיטבי ביכולות הטבעיות שלהם. להבין את מה שהם רואים, מרגישים ולדעת שזה אמיתי. בקייטנה מסעירה וייחודית, הורים וילדים, מטפלים ושאינם מטפלים, לומדים יחד גישה לעולם שמעבר
קורס אנטומיה אינטואיטיבית של תטא הילינג
26 ביולי - 8 באוגוסט
מבית היוצר של תטא-הילינג - מסע מרתק אל העומק הבלתי מודע של הגוף. הכשרת מטפלים ברמה גבוהה תוך פיתוח יכולות קריאה אינטואיטיבית, יכולת זיהוי אמונות חוסמות והתמרתן באמונות מיטביות. לימוד פרטני של מערכות הגוף והאמונות הטבועות בהן. תהליך התפתחות אישי רב מערכתי
קורס מורים עם סרי דהרמה מיטרה
12 - 3 באוקטובר
למד להיות מורה ליוגה עם הסמכה בינלאומית תוך 10 ימים בבית ינאי המדהימה!!! בפעם הראשונה בישראל נערך קורס מורים ע"י מאסטר היוגה הבינלאומי סרי דהרמה מיטרה!
סדנת יולי בכרתיים
31 - 27 ביולי
מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. באתר ייחודי, שקט ורחוק מהמולת תיירים, במפרץ חוף ים בתולי istron bay, למרגלות ההרים באי כרתים, פינת חמד בה אפשר לחוות את השינוי הפיזי והרגשי שבתרגול יוגה, לדאוג לגוף באימון פילאטיס
סלט אורז בסמטי
תזונה בריאה עם זהר ואביטל
בדרך כלל ילדים אינם אוהבים אורז מלא. האמת, גם הרבה מבוגרים לא. הפתרון: אורז בסמטי מלא. גם טעים, גם נימוח בפה בקלות, גם קל להכנה, וגם בעל ערכים תזונתיים. זקוקים לשכנוע נוסף?
טיול בפלמחים
המלצת השבוע: מני נחמן
חולות פלמחים הינם חלק מרצועת חולות המתחילה בנילוס שבמצרים וממשיכה עד לצפון ישראל. חוף פלמחים הוא אחת מרצועות החוף הטבעיות והפראיות הבודדות שנותרו במרכז הארץ, חלק מאזור החולות הנודדים של מישור החוף הדרומי.
הורוסקופ שבועי
יאיר טריבלסקי
ונוס עוברת למזל אריה, מרס יוצר זוית פעולה, יופיטר מתקדם במזל טלה - אין ספק שמפלס הדרמות עולה השבוע.מזל שאפשר לפחות לדבר על זה..
הנשיות היא גן השעשועים שלך
מיכל דון
יש לי חברה, שמה דניאלה. בשבוע שעבר נפרדה מהעולם הגשמי ועלתה לשמיים. פיה קסומה היא הייתה ועדיין. ואני שמחה ומודה על כל רגע איתה. למה אני מספרת לכן? לפני חודש וקצת, ואחרי כמעט 4 שנים של התמודדות עם סרטן, היא אמרה לי: כל פנטזיה שיש לך, ממשי. בלי פחד. את רוצה משהו - תעשי.
סוף הסרט - רטרותרפיה
דוד חזון
כבר יומיים עברו והוא לא מתקשר. אי אפשר ככה. מחר אני חותכת את הקשר הזה. אולי הוא לא רוצה אותי, אולי הוא רוצה לחתוך ממני ולא יודע איך. הוא לא כנה. אני צריכה מישהו יציב שיתן לי ביטחון ולא מבולבל שלא יודע מה הוא רוצה.
למה העולם כל כך שונא אותנו?
נגה בן ישראל
כבר שנים מעסיקה אותי השאלה - איך זה שיש פער כל כך גדול בין האופן שבו אנחנו, (היהודים, הישראלים) תופסים את עצמינו, לבין האופן ש"העולם" תופס אותנו. למה למרות כל ההשתדלויות שלנו, תמיד אנחנו יוצאים אשמים?
להרגיש או לאכול? זאת השאלה
נגה שמש
היא ביקשה לאכול קל. "Eat lightly " היא אמרה ומייד הסבירה- הרגשות יושבים בבטן, אנחנו רוצים לאפשר להם להיות, אם במהלך הסדנא הזו, נעמיס על עצמנו אוכל בכמויות גדולות, זה ידחוס פנימה חזרה את הרגשות המבקשים לעלות.
The true man בחמש שנים
ענת לידרור - בלוג
"בקרוב מהפכת הגירושים"- לא עוד אפוטרופסות בלעדית של אמא או אבא. ועדה שבחנה את סוגיית המשמורת על ילדים קובעת: ההורים המתגרשים יצטרכו לכתוב הסכם, לדאוג לזכויות הילד ובו לכל אחד מהם חלק. הבשורה: הילד לא ישלח באופן כמעט אוטומטי לאמא.
ממושלמות לשלמות
דניאל ליברמן - בלוג
את הבינוניות והנוחות זרקתי מאחורה והצטרפתי לנבחרת המצוינות. הנבחרת של אלו שרוצים לעשות הכול הכי טוב שאפשר. להצטיין בהכול. נבחרת הפרפקציוניזם. נבחרת האגו. והאגו רעב... מאד ...
מה זה אלוהים?
דורית בר - בלוג
היום שאלתי "מה זה אלוהים?". השאלה נעה בתוכי נשאלת אינסוף פעמים ובצורות שונות מאז שאני זוכרת את עצמי. כילדה רציתי לדעת על מהות הקיום ובכלל מאיפה באנו לכאן, ואז בגיל ההתבגרות ביטאתי ספקות לגבי קיומו
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|