חדשות NoMind גליון 248 05.07.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

שבוע טוב לגולשי נומיינד,
הליכה,

יש ימים שבהם בלי להתכוון אתה מוצא את עצמך בוחן את הגבולות של עצמך. היום היה אחד כזה בשבילי. יצאתי לטיול הכנה לקראת טיול של קבוצת ילדים מהמחנה. קמתי עם אור ראשון, נהגתי שעה וחצי, משם הלכנו ברצף 12 שעות בהרים תלולים לאללה, ואז שעה וחצי חזרה של נהיגה בכבישים המתפתלים בהרים. יש משהו בעייפות המאוד טוטאלית הזו שהוא קשה ונעים בו זמנית. תחושה של הישג ושל התעלות קטנה. במשך שעות הלכתי ביער וסביבי היה מן שקט נעים. ציפור צייצה מדי פעם ורחש של מים זורמים או עלים ברוח ליווה אותי. קצת כמו הקלטות ניו אייג'יות קיטשיות רק שכאן זה היה הדבר האמיתי.
לכאורה בסוף יום של הליכה כזה, כשאתה מטונף, עייף ולא במיוחד מריח טוב זה לא הזמן האידיאלי לשבת למדוט, אבל רק לכאורה. התיישבתי על השביל לחכות לשני השותפים שלי, ובינתיים עצמתי עיניים ותוך שנייה שקעתי די עמוק פנימה. העייפות ריככה את כל ההתנגדויות, המוח שלי בשלב זה היה כבר די נוזלי בכל מקרה. לא ישבתי שם הרבה זמן, מראש קבעתי לעצמי שהקולות שלהם מתקרבים יהיו הגונג שלי. פקחתי עיניים ומולי עמדו העצים והעלים שלהם צבועים בצהוב של שמש שעומדת לשקוע.
לאורך היום אני הלכתי והודיתי לאקזיסטנס שמאפשר לי עבודה שמחייבת אותי לעשות דברים שאני רוצה לעשות אבל מתעצל ועוד דואג שישלמו לי על זה...
מודטי כל העולם- הרים!
שרן
לתגובות בבלוג של שרן

> זה קורה בפעם השלישית ב 15 ביולי בבית אורן ידידנו קורהה מביא אלינו שוב את פסטיבל אושו ישראל חגיגה של מודעות - כנס ביום, פסטיבל בלילה אתם מוזמנים באהבה.
> הזמנה לגולשי נומיינד - קפריסין הצפונית - חופשה משפחתית מאורגנת - מחיר מוזל רק לחודש יולי - כנסו לפרטים - לחץ

> רוצים לפרסם מאמר בלעדי בפורטל? רוצים לפתוח בלוג? חולמים לנהל פורום? כתבו להדר עורך התוכן
> לקידום פרסום בתשלום באתר: 03-6244115 - ליצירת קשר

Journey of the heart
10 ביולי
סדנת קול ונשימה - יום של מסע מוסיקלי אל תוך הנפש עם האמן והמורה הרוחני פרד ג`ונסון הינו חוויה ייחודית ואינטימית. סדנה של אימון הלב והנשמה בחשיבה, נשימה וצליל לחיבור מחודש עם ההתלהבות, שמחת החיים, אהבת העצמי, הזולת והעולם. סדנת יום בנווה שלום עם פרד ג'ונסון
סדנת יולי בקפריסין
29 - 25 ביולי
אנחנו מזמינים אתכם ל- 4 לילות במפרץ יפה בקפריסין הצפונית, לחופשה הכוללת:יוגה, פילאטיס, מדיטציה. מיועד למתחילים ומתקדמים. בואו להיות חלק מהצלחה בת 4 שנים - אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה,למידה ומנוחה. באתר ייחודי רחוק מהמולת תיירים. מקומות אחרונים
סדנת יולי בכרתים
31 - 27 ביולי
מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. באתר ייחודי, שקט ורחוק מהמולת תיירים, במפרץ חוף ים בתולי istron bay, למרגלות ההרים באי כרתים, פינת חמד בה אפשר לחוות את השינוי הפיזי והרגשי שבתרגול יוגה, לדאוג לגוף באימון פילאטיס מקומות אחרונים!
סדנה עם ניסים אמון ביוון
חופשת סוכות
סדנת "לעבור דרך קירות" בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. הסדנה הינה הרפתקה אינטנסיבית בת 5 ימים, בה עוברים המשתתפים מסע פנימי דרך הדפוסים הבלתי נראים שכולנו נושאים עימנו. הסדנא תתקיים בחופשת סוכות ומאורגנת על ידי נומיינד
קורס חינם למציאת זוגיות לסינגלס
4 ביולי
טלי וחנן זהר מזמינים אתכם לקורס אינטרנטי חינמי למציאת זוגיות. כל שעליכם לעשות הוא להירשם, ואחת לשלושה ימים אתם תקבלו שיעור במייל - שיעורים כתובים, דפי תרגול, וקובץ שמע. כל שיעור יוביל אתכם בהדרגה לשינוי פנימי ולקרב אליכם את הזוגיות של חייכם. הקורס הוא ללא תשלום.
הזדככות
5 ביולי בימי שני
הזדדכות מסרים משמים מועברים מפי אפרת שר-שלום הנגבי. מפגשים פתוחים בהם מגיעים מסרים משמים. אותם יכולים אנו לקחת אל חיינו, להביא מרפא ושינוי. המסרים הינם מסרים עבור האנושות בתקופה זו. המפגשים פתוחים - אפשר להגיע למפגשים בודדים.
פסיכודרמה פלייבק וריפוי של הטבע
7 ביולי
ערב מבוא והיכרות לקבוצת פסיכודרמה משולבת. מפגש מרגש חד פעמי וחוויתי בו נכיר דרך תנועה, דמיון ויצירה, נשלב פסיכודרמה עם פלייבק ושיטות חשיבה והתבוננות רוחנית. בהנחיית שי משיח (המרכז לפסיכודרמה משולבת) נתארח במקומנו החדש "אשרם בעיר", בגבעתיים, קרוב לרכבת השלום.
בוליווד סינמה צ'אי- אהבה אתמול והיום
8 ביולי
בוליווד סינמה צ'אי- הקרנת סרטים הודים באווירה הודית כולל קבלת פנים בסגנון הודי בליווי כיבוד הודי קל וצ'אי מסאלה הרצאת מבוא לסרט ומופע אמנותי קצר הקרנת הסרט בליווי כתוביות בעברית
פסטיבל אושו ישראל ה - 3
17 - 15 ביולי
הפסטיבל חוזר אלינו כבר בפעם ה3 והופך למסורת. הקונספט הייחודי שלו המשלב בין כנס ביום ופסטיבל בלילה. השנה בפסטיבל: ניסים אמון, 4 מנחים מחו"ל ומיטב המנחים של מהארץ לצד הופעות של מיני מטבוחה ו2WILD מופע הטרנס האקוסטי המוביל בעולם. מכירת הכרטיסים בעיצומה.
סדנת ריברסיג - דיג'רידו
9 ביולי
סדנת יום שישי של נשימה מודעת (ריברסינג) במרכז ההוויה. ריברסינג הוא תהליך ריפוי מדיטטיבי מיוחד המאפשר לשמחה, לאהבה ולתחושת החופש להיכנס לחיינו באמצעות ניקוי פנימי של כאבים, מתחים וחסימות רגשיות ומנטליות. הסדנה תלווה במוסיקה חיה מרפאת של הדיג'ירידו.
כנס איורוודה בנושא הטיפול במחלות עור
16 ביולי
כנס איורוודה בנושא הטיפול במחלות עור, מאורגן ע"י העמותה לקידום האיורוודה בישראל. בכנס ישתתפו שלושה מרצים אורחים מהודו, רופאים איורוודים בעלי שם. טובי המרצים והמטפלים בתחום האיורוודה מהארץ.
שחרור אמונות דרך נשימה מעגלית
19 ביולי
אנו מזמינים אתכם לסדנה חוויתית המאפשרת שינוי דרך עבודת נשימה מעגלית - טכניקת נשימה מודעת המחברת בין השאיפה ולנשיפה, מעמיקה אותן ומאפשרת חיבור בין המודע לתת מודע. עבודת הנשימה היא תהליך חוויתי, יעיל ורב עוצמה המאפשר פתיחת חסימות פיזיות ורגשיות.
קורס עיסוי טיבטי במודיטה
18 ביולי - 8 באוגוסט
בטיבט נעזרים בתכונות הריפוי של צמחי המרפא הגדלים באזור, אסטרולוגיה, הבנת החלומות, עיסוי ועוד...  העיסוי הטיבטי מזכיר את עיסוי הרקמות העמוק, אך מעשיר אותנו בטכניקות המיוחדות לרפואה הטיבטית. אומנות העיסוי הטבטי - Tibetan art of massage בהדרכת אלפונס וחלי טרשל
נגיעות של אהבה - ערב חוויתי לזוגות
23 ביולי
להביט בעיניים, לגעת באהבה, לחוש את קצב הלב ולהתמוסס זה בזו בערב שישי מפנק ואוהב. אתם מוזמנים לפתוח את השנה החדשה בערב חוויתי עדין ונעים במיוחד לזוגות אוהבים...
מפתח הלב - ערב חוויתי ליחידים
31 ביולי
אם את רוצה לפתוח את הלב, אם אתה רוצה לחוות את דרך הטנטרה ... בואו לערב חוויתי שבו נפגוש אנשים חדשים, נטעם ונחווה יחד את דרכה הקסומה של הטנטרה. ערב ייחודי וחוויתי לגברים ונשים שרוצים לגעת בטנטרה .. בואו לקבל את המפתח אל הלב (:
מדברים אהבה
7 - 6 באוגוסט
"אהבה אינה דורשת משני אנשים להסתכל אחד על השני, אלא להסתכל יחד באותו כיוון" (אנטואן סיינט) סוף שבוע שכולו חוויית זוגיות ואהבה לזוגות. בואו לחזק את הקשר וליצור תקשרורת זוגית ברמה אחרת דרך תהליכים חווייתיים, התבוננויות חדשות והנאה של ביחד.
2WILD מפגש ענקי הטראנס
17 ביולי
המופע החם של הקיץ! אמן הטראנס האקוסטי ווירטואוז הדיג' המוביל Si פוגש את נסיך הקצב הספרדי Josemaלחוויית טראנס שבטית עוצמתית ונדירה! שני ענקים בשני מופעים. 17.07 בירושלים, 22.07 בת"א אורחים מיוחדים: מארק אליהו, אודי בן כנען, צליל דנין ויוחאי
חגיגה בכנרת
המלצת השבוע: מני נחמן
ביום שישי 9/7 נטייל בארבל ונמשיך לפסטיבל שמחה בכנרת (חוף חוקוק):הסדנאות והמופעים יתחילו בשעה 17:00, מעגלי תופים, דמיון מודרך, טיולים וקבלת שבת על הכנרת
הורוסקופ שבועי
יאיר טריבלסקי
השבוע הזה שולט נפטון בכיפה: זהו כוכב ערמומי ומעורפל, שמביא איתו מצבי רוח לא ברורים ומסמוס מטרות: הרגשות מתחזקים בהדרגה אבל קשה להניח את שתי הרגלים על הקרקע.. מה עושים עם כל הרגש הזה? שבוע נפלא לאוהבי הדרמה, ורק כדאי להיזהר מנחיתה קשה בשבוע שלאחר מכן..
גלידת חלווה עם תאנים ואגוזי פקאן
תזונה בריאה עם זהר ואביטל
הקיץ הגיע וההורים זועקים הצילו מכל הג'אנק שהילדים מכניסים לגוף שלהם. האלטרנטיבה לגלידה קיימת והילדים אוהבים אותה מאוד
סרטן והתעוררות - חלק שני
רקפת שוהם
ואז הגיע הסרטן. בתקופה הראשונה של גילוי המחלה הראש לקח פיקוד, כהרגלו. הוא סידר שיהיה נוח לעבור את העתיד הקרוב. הכין את הסביבה, את הילדים, את ההורים, את התנהלות העסק שלי. הרגש הייתה כמובן נסערת ומבוהלת. הראש היה חזק. מתועל כולו למשימה החשובה. מאומץ. החלטי בכוונתו להשתמש ביכולותיו כדי להציל אותנו.
JUST SAY NO?
דיאנה אידלמן
הרי מי שבוחר לחיות בזוג, עושה זאת במטרה לגדל את האהבה ולאפשר התפתחות הדדית. כאשר בני זוג אומרים "לא!" נחרץ לכל הצעה העומדת על השולחן, החיים סוגרים על הזוג ובמקום התפתחות, אט אט נבנית תחושת מחנק: הזוג, במקום לתת זה לזו חמצן, חי בצינוק.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|