חדשות NoMind גליון 259 20.09.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

חג שמח
התחלות קשות בגן העדן
הגענו לעירנו החדשה ביום שמש יפה של סוף הקיץ. פגשנו את בעלי הבית חייכניים וחתמנו על חוזה שכירות לשנה. יצאנו לתור אחרי רהיטים וחזרנו הביתה שמחים וטובי לב, מרוצים מהמקום החדש, מזרן חדש וגדול קשור על הגג של האוטו ומוצרי מזון שמהם נבשל סוף סוף במטבח משלנו. ואז הגיעה הצפירה. קול שקשוק מתכתי וצפירה ארוכה נוספת שהלכה והתקרבה. החלונות רעדו. הבית החמוד והשקט שלנו נמצא 10 מטרים בלבד ממסילת הברזל, ואיכשהו לא שמנו לב לזה. בשלב הזה עדיין קיווינו שזו רק רכבת אחת ביום, הרי ידוע שזו עיר המכוניות ורכבות באמריקה זה רק במערבונים. במהלך הלילה כשרכבות צופרות ומחרישות אוזניים חלפו שוב ושוב על יד חלון חדר השינה שלנו הבית החמוד נדמה פתאום לכלוב שהולך וסוגר עלינו. אהובתי הצטנפה בתוך עצמה מנסה להתגונן, הלב שלי דפק בעוצמה מהידיעה שאנחנו נכנסים אל התהום ואני חסר אונים. זמן רב שלא הרגשתי כל כך אדיוט. שנינו לא ישנו כל הלילה וחשבנו על הבית האחר שעליו ויתרנו ברגע האחרון לטובת זה (חתמנו על חוזה וביטלנו ברגע האחרון בגלל איזה ענין טכני). חרטה, משולבת בחוסר אונים בכעס ועוד בליל רגשות עטפו אותי והשאירו אותי ער עד הבוקר. בימים הקרובים הכל יסתדר, אנחנו נחפש דירה אחרת, נשלם קנס קטן לבעלי הבית הנוכחיים ונעזוב. עדיין לא נסגר כלום אבל הכיוון כבר ברור ומוסכם. ורק נותר לחכות בסבלנות, להשאיר את הארגזים ארוזים ולחיות בלי אינטרנט בבית. הסערה, חלפה אבל התחושה הקשה עדיין פה.

וגן העדן... הוא נמצא בצד השני של שדרות וודורד, קואים לו קרנברוק וזה ביה"ס שבו התחלתי ללמוד השבוע. מעבר לכל יתרונותיו כבית ספר(ויש רבים כאלו) הוא ממוקם בתוך אחד הקמפוסים הכי יפים שבהם אי פעם הייתי, כנראה הכי יפה שבהם. מוקף יערות ומים ושבילים קטנים בהם אפשר לצעוד ולהתפעל מהיופי. המקדש שעליו תמיד חלמתי, קיים, מסתבר, באופן מפתיע בשולי העיר דטרויט. צעדתי על השבילים האלו ביער היום מוקף אדי מים שלאט לאט הפכו לגשם והודיתי בפעם המי יודע כמה על מזלי הטוב שהביאני לכאן.
שרן
מודטי כל העולם- סליחה!  - לתגובות בבלוג של שרן
 

חברינו באשרם במדבר מספרים שההכנות לפסטיבל זורבה סוכות נמצאות בעיצומם, אתם מוזמנים לחגוג עם מיטב ההופעות, 13 מרחבי פעילות משובחים ומסיבת טראנס מטורפת עם טיוהר.

>רוצים לפרסם מאמר בלעדי בפורטל? כתבו להדר עורך התוכן
> לקידום פרסום בתשלום באתר: 03-6244115 - ליצירת קשר

זורבה סוכות 2010
25 - 22 בספטמבר
בחוה"מ סוכות באשרם במדבר, יפתח זו השנה ה-8 המרחב של החופש המוחלט להיות. פסטיבל זורבה הבודהה המייצג את האדם השלם מזמין אתכם ל4 ימים של שיכרון חיים. 13 מתחמים מיוגה ועד תנועה ותאטרון, בל נשכח את ההופעות המשובחות, המסיבות השמחות
הילינג אנרגטי
4 באוקטובר
מעצים את יכולות הריפוי האישיות שלכם ומדריך אתכם לאורח חיים מאוזן בין חומר לרוח. הקורס הינו לימודי, חוויתי, מעודד צמיחה אישית ומקנה ידע וטכניקות טיפול חשובות לכל אדם הרוצה לטפל בעצמו ובאחרים. הקורס מכיל שיטות שונות לטיהור אנרגטי והטענה לאיזון וריפוי
9 ימים של צום מיצים
9 - 1 בנובמבר
סדנת צום מיצים מהטובות בעולם עכשיו בישראל ! ניקוי גוף, יוגה, מדיטציה, הדרכה לאורח חיים בריא, התפתחות עצמית ועוד... בהנחיית שנטי וד"ר גבריאל קאזנס (.M.D) המגיעים אלינו מהמרכז הבינלאומיTree of Life Rejuvenation Center שבארה"ב.
סדנת התעוררות
5 באוקטובר
סדנא חוויתית, בת 4 מפגשים, כלים חדשים לביקוע הגרעין ושחרור "פצצת האטום" החיובית שהיא אני. אנו מקשיבים לגעגוע הנשמה שתמיד נמצא שם, מנסה לחבר אותנו לאמת שבנו ואנו דוחים אותו . "דברים קורים בזמן נכון" והזמן הוא עכשיו , ונאפשר לנסים לקרות.
פסטיבל סגול בפעם ה-21
2 - 1 באוקטובר
סגול בפעם ה-21 פסטיבל אינטימי ולא המוני בכפר סגול. מוסיקה, סדנאות,מדיטציות ואהבה עם טובי המנחים מהארץ מהעולם. סגול הינו הפסטיבל הרוחני הראשון בישראל ולאחר עשור של עשייה עבר אבולוציה מופלאה של חזרה לאינטימיות והקמת בית קבוע המכיל את הריפוי
פסטיבל החצר השביעית 2010
2 באוקטובר - 30 בספטמבר
פסטיבל החצר השביעית נוצר על מנת לתת מקום לעתיד, עתיד שבו בני אדם חופשיים להיות הם עצמם. להיות אנחנו עצמנו ולחיות את חיינו באמת זו אמנות. אנו מזמינים אתכם לשלושה ימים של שיתוף, למידה והעשרה בכלים שביכולתם לשנות את החיים ולעורר אותנו לחיות תוך כדי שאנחנו חיים.
סדנת הכסף: אמונות וגישות מסביב לשפע
2 באוקטובר
חיים בשפע או בצמצום תלויים במידה רבה באמונות עמוקות ולא מודעות שיש לנו בנושא: אמונות מסביב לכמה אנחנו מרגישים שאנחנו שווים, מה אנחנו מסוגלים ותפיסות שונות של המושג הזה "כסף". בסדנא נשלב טכניקות נ.ל.פי ועבודה עם תת המודע לקראת שפע פנימי וחיצוני
לימודי האסטרולוגיה המקיפים לתעודה
מתחילים בחודש אוקטובר 2010
ימי א' בבוקר, במשך שנתיים. מתאים למתחילים ולמתקדמים עם אורינטציה טיפולית. הכוכבים, הבתים, המזלות, יצירת מפות, מפות זוגיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. לימודי הטיפול בשיטת אסטרולוגיה הוליסטית כולל את סודות הקריסטלים, הצבעים, איזון בארבעת האלמנטים ועוד ועוד.
קורס שנתי למטפלים בריברסינג
5 באוקטובר - ערב מבוא
ערב מבוא לקורס השנתי למטפלים בנשימה מודעת-ריברסינג, בהנחייתו של רענן גדרון, מבכירי המטפלים בנשימה מודעת-ריברסינג בישראל. הקורס יפתח בתל אביב ביום ו' 15.10.10, בחסות הארגון הבין-לאומי לטיפול בריברסינג בניהולו של לאונרד אור, מייסד הריברסינג.
הכשרת מנחות מעגלי נשים
6 באוקטובר
בואי להיות אישה שמובילה מעגלי נשים עם מיכל דון. ללמוד להנחות תהליכי התפתחות וצמיחה אישית בדרך נשית, ליצור מרחבים של הקשבה, אמת ואותנטיות, קירבה ואהבה. בואי לקבל ולהעביר את זה הלאה, ולקחת חלק בנתינה משמעותית לאנושות. הקורס ומאפשר לך גם להשתייך למעגל הבוגרות ולעשייה שלנו כמעגל.
מערת החשק - סדנה להעצמת המיניות הנשית
9 - 7 באוקטובר
המערה שוב נפתחת... בואי להיות את מערת החשק! חשק לחיים, חשק לעוד יום, חשק למין, חשק לאהוב, לגברים, ליצירה, לרקוד ולשמוח. הרי גם לעונג נולדנו! כל אישה, כל גיל כל גודל, כל סיפור חיים... יש לך מקום במעגל נשים לריפוי, שחרור והעצמה של האישה המינית שבך.
הכשרת מנחים ומטפלים בריברסינג
13 באוקטובר
אנו מזמינים אתכם לקורס הכשרת מטפלים ומנחי קבוצות בריברסינג בהנחיית טלי וחנן זהר. מסע של גילוי עצמי וטרנפורמציה אישית, חוויה אישית מעצימה, הכשרה מקצועית ויישום מעשי. הקורס יביא אתכם לפריצת דרך בתחומים רבים בחייכם. יש אפשרות להירשם לקורס ערב ולקורס בוקר
מזון ראשוני - קורס תזונה בראש פתוח
18 באוקטובר - 20 בדצמבר
המשפט "הנך מה שאתה אוכל" נעשה כה נדוש עד שאין אנו מקדישים מחשבה עד כמה זה נכון. מה הם הדברים שאכילה לא נכונה מונעת מכם להשיג בחייכם? איך הייתם רוצים שהגוף שלכם ירגיש ושהחיים שלכם ייראו? קורס התזונה עם זהר צמח וילסון מסייע בהקניית אורח חיים בריא
כנס הסתיו של אושו ישראל
23 - 21 באוקטובר
כמיטב המסורת הידועה והמוצלחת של הכנסים והפסטיבלים של אושו ישראל, הפעם הכנס מורכב מ3 מתחמי סדנאות בנושאים של גוף ומדיטציה, תרפיה ויחסים ותנועה ונשימה עם מיטב מנחי הסדנאות של אושו בישראל, לצידם אירועים מרכזיים, בריכה, חופש והתכנסות חברים. ההרשמה בעיצומה!
לימודי נטורופתיה במכללת מהות
26 באוקטובר
ובמסגרת הלימודים אנו משתדלים לחשוף אתכם לכמה שיותר אפשרויות, ולאפשר לסטודנטים לבחור את שיטות הטיפול המתאימות להן. אנו שמים דגש לא רק הכלים הטיפוליים שמקבל סטודנט במהלך השנים אלא בד בבד גם על התפתחותו האישית.
ניקוי (צום) מיצים בנוה מדבר
30 - 28 באוקטובר
זהר צמח וילסון, אביטל סבג, ותמר עדי (צ'אנדרה יוגה) מזמינים אותנו לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב של טבע ורוגע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים בנוה מדבר כולל יוגה ומדיטציות.
'לגעת בטנטרה' רזי האהבה.סופשבוע לזוגות
30 - 28 באוקטובר
לחוות את הזוגיות ברומנטיקה מחודשת. ללמוד את סודה של הדרך הטנטרית להתמיר אנרגיה מינית ולפתוח את הלב... להתמוסס יחד ברזי האהבה. אתם מוזמנים לסופשבוע רומנטי לזוגות בלבד ולהתחיל שנה באהבה ושמחה. סדנא יחודית ומומלצת לכל זוג!
פסטיבל נומיינד חנוכה - ריקוד יוגה ומדיטציה
11 - 9 בדצמבר
פסטיבל נומיינד ה-11 - לחוף ים המלח - המסיבות, המוזיקה, הסדנאות, הפינוקים בספא ובחוף הים, האוכל המדהים, האנשים המקסימים. 3 ימים עם מיטב המורים מהארץ שיעבירו לכם מיטב הסדנאות - מומלץ להקדים ולהרשם - ההרשמה בעיצומה והיא תסתיים מוקדם מהצפוי
פסטיבל נאטראז' ה-11
13- 11 בנובמבר
הפסטיבל המיוחד הזה בכפר הנופש מצוקי דרגות שמעל ים המלח, הוא הזדמנות למפגש עם מנחים מעולים מהארץ והעולם ולחוות דברים חדשים או דברים אהובים ומוכרים. משפחת נאטראז' מזמינה אתכם ל-3 ימי חגיגה של ריקוד מדיטציה ומפגש אנושי. אחרי עשר שנות נאטראז' הגיע הזמן לשנות משהו בדרך. הופעות: Wild Weed: חגיגית איחוד סוחפת של עשב בר עם אמיר יעקובי מהטרייבל דאנס. מסיבת שישי לתוך הלילה - עם נועה זולו ו-DJ תומר Optimystic. Live Nataraj – עם Beja Flow – האירוע המרכזי על המצוק מול ים המלח
הורוסקופ שבועי
קרני צור
השבוע הזה הוא השבוע האחרון לשהותה של השמש בבית מזל בתולה, וביום חמישי השמש עוברת לבית מזל מאזניים ובכך מתחיל החודש האסטרולוגי של מזל מאזניים. זמן המעבר בין מזל למזל הוא זמן מהותי ביותר, אבל הפעם הוא מהותי במיוחד.
מאפה ירקות
במטבח עם זהר ואביטל
איזה כיף שיש שאריות של ירקות במקרר ושאפשר לעשות איתם דברים נפלאים, כולל לשלב אותם עם קופסאות שימורים.
פסטיבל התמר: חוויות בעין גדי
המלצת השבוע - מני נחמן
ראשון 26/9 פסטיבל התמר: חוויות בעין גדי - טיול עומק נחל ערוגות, בוץ וכייף בים המלח, לקינוח - הגרובטרון !נצא מוקדם בבוקר לטיול חוויתי רטוב בנחל הכי יפה בישראל - נחל ערוגות אשר בעין גדי. נצלח בריכות ומפלים, גשרים וצוקים. נצא לנפוש במתחם בתי המלון בים המלח, שם נצוף, נמרח בבוץ, נאכל ונהנה
ששש...אמא מתעוררת
דנה
רואה את הכאב, הוא צף ועוטף. רואה אותה יושבת ובוכה, טומנת ראשה בין רגליה. עיניה מציצות ובורקות, שבילי דמעות על לחייה הקטנות. כמה היא יפה. מלטפת את שערה הרך, מחבקת אותה קרוב לליבי. מרימה את סנטרה, מביטה בעיניה השחורות. "אני אוהבת אותך קטנטונת שלי, הכול בסדר. אני כאן"
פראיירים לא מתים הם חיים באושר
רקפת שוהם
פראיירים...איזה פחד יש לנו מלהיות פראיירים...מה לא נעשה כדי להתחמק מזה? אם נסתכל סביבנו ואל התודעה החברתית הישראלית נמצא שאולי הפחד הגדול ביותר שלנו הוא מפראייריות. יכול להיות שהשורשים של הפחד הזה נמצאים בתרבות הצבר-הממזר, רב התושייה והעוקצני, או בהיסטוריה היהודית עם ה"חוצפה" והישרדות שלימדה אותנו להיות חכמים ולא תמימים.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|