חדשות NoMind גליון 260 27.09.10 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית

"זה לא אתה זה אני"
(לחן עממי, המאה הכ' ארץ ישראל)


אתמול בשיחת טלפון לא ארוכה הודיעו לי שאני מפוטר. זו עבודה משנית בשבילי ואני אשרוד גם בלעדיה אבל זה ערער אותי, העליב אותי וגרם לחלק ההישרדותי שבי להילחץ קמעה (ולתחזית ההכנסות שלי לצנוח ב30 אחוז...).

אני עובד כמורה וירטואלי לעברית ואפילו שכל העבודה מתבצעת דרך האינטרנט הם החליטו שאם אני לא גר בניו יורק הם לא מעסיקים אותי יותר. יש להם סיבות טובות, ואני מאמין להם שזה לא אישית נגדי, אבל בכל זאת. הסיכוי שלי למצוא עבודה כאן הוא קטן עד אפסי, ובטח לא בתנאים הנוחים שהעבודה הזו סיפקה לי. כל זה הצטרף לקשיים הלא קטנים של המעבר לעיר אחרת, טעויות של מתחילים והרגשה של בדידות קלה עד מתונה. סגנון החיים של נווד מודרני כרוך בתחושה מרוממת רוח של התחדשות וצמיחה, של הגשמה עצמית, אבל הוא כרוך גם במכות קטנות וגדולות כאלו וכשאני מקבל מכה במצב רגיש כמו עכשיו אני עשוי לקחת את זה קשה. אני אשים את האגו בצד ואנסה לערער על ההחלטה (סיכוי אפס שהערעור יתקבל), אני אנסה למשוך איתם זמן כדי לחפש משהו אחר. ובעיקר מה שיעזור זה הזמן, הוא תמיד מרפא את כל הפצעים בסוף. אולי.

לחיי העבודות שבדרך.
שרן

המכירה לפסטיבל נומיינד ולפסטיבל נאטראז' בעיצומה כרטיסים ניתן לרכוש אצל המפיצים בכל הארץ.
לתכניה המפורטת של פסטיבל נומיינד - לחץ כאן,  לתוכניה המפורטת של פסטיבל נאטראז' - לחץ כאן

>רוצים לפרסם מאמר בלעדי בפורטל? כתבו להדר עורך התוכן
> לקידום פרסום בתשלום באתר: 03-6244115 - ליצירת קשר

אוקטובר בקפריסין
25 - 22 באוקטובר למעלה
ארבעה ימים במפרץ היפה ביותר במזרח האי בקפריסין הצפונית, הכולל יוגה, פילאטיס, ומדיטציה ומסאג'ים, המכוון למתחילים וגם למתקדמים. אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. באתר ייחודי, שקט ורחוק מהמולת תיירים מס' המקומות מוגבל ל 30
מהות עולמו של הילד
15 באוקטובר
מהות עולמו של הילד (לקויות למידה) - תוכנית להכשרת מטפלי ילדים לפיתוח מיומנויות תפקוד למידה והסתגלות. לראשונה בישראל – תכנית הוליסטית, רב תחומית לטיפול בילדים בעלי לקויות למידה, קשיים רגשיים וקשיים בהסתגלות חברתית. מתחילים באוקטובר עד יולי 2011
9 ימים של צום מיצים
9 - 1 בנובמבר למעלה
סדנת צום מיצים מהטובות בעולם עכשיו בישראל ! ניקוי גוף, יוגה, מדיטציה, הדרכה לאורח חיים בריא, התפתחות עצמית ועוד... בהנחיית שנטי וד"ר גבריאל קאזנס (.M.D) המגיעים אלינו מהמרכז הבינלאומיTree of Life Rejuvenation Center שבארה"ב. "עץ החיים הינו היעד המועדף לצומות".
לבוא מהליבה
17 - 15 באוקטובר למעלה
הסדנה פרי פיתוחו של אבי בחט מיועדת למטפלי גוף בשיטות שונות, המעוניינים לפתח את היכולת להניע מטופל בתנועה פסיבית על שולחן או על מזרון, באופן שמעניק תחושת קלות , תחושה של להיות נישא על כפיים, מלמד לשחרר ולסמוך, ומלמד לזהות את נקודת המשען באופן שמאפשר "To Let Go".
לימודי האסטרולוגיה המקיפים לתעודה
מתחילים בחודש אוקטובר 2010
ימי א' בבוקר, במשך שנתיים. מתאים למתחילים ולמתקדמים עם אורינטציה טיפולית. הכוכבים, הבתים, המזלות, יצירת מפות, מפות זוגיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. לימודי הטיפול בשיטת אסטרולוגיה הוליסטית כולל את סודות הקריסטלים, הצבעים, איזון בארבעת האלמנטים ועוד ועוד.
סדנת קערות טיבטיות עם שיר סופר בצפון
1 באוקטובר
סדנת קערות טיבטיות סדנה ראשונית לטיפול , נגינה ותהודה בקערות טיבטיות פעמונים העשויים משבע מתכות שונות, המיועדים לריפוי, תפילה ומדיטציה. בכוחו של הרטט העולה מהקערות להשפיע בכל הרמות פיזית רגשית מנטאלית ורוחנית. בסדנה זו נלמד * חוויית הקערות מהצד המרפא והאומנותי
סדנת הכסף: אמונות וגישות מסביב לשפע
2 באוקטובר
חיים בשפע או בצמצום תלויים במידה רבה באמונות עמוקות ולא מודעות שיש לנו בנושא: אמונות מסביב לכמה אנחנו מרגישים שאנחנו שווים, כמה מגיע לנו, מה אנחנו מסוגלים ותפיסות שונות של המושג הזה "כסף". בסדנא נשלב טכניקות נ.ל.פי ועבודה עם תת המודע לקראת שפע פנימי וחיצוני
קורס שנתי למטפלים בריברסינג
5 באוקטובר - ערב מבוא
ערב מבוא לקורס השנתי למטפלים בנשימה מודעת-ריברסינג, בהנחייתו של רענן גדרון, מבכירי המטפלים בנשימה מודעת-ריברסינג בישראל. הקורס יפתח בתל אביב ביום ו' 15.10.10, בחסות הארגון הבין-לאומי לטיפול בריברסינג בניהולו של לאונרד אור, מייסד הריברסינג.
הכשרת מנחות מעגלי נשים
6 באוקטובר
בואי להיות אישה שמובילה מעגלי נשים עם מיכל דון. ללמוד להנחות תהליכי התפתחות וצמיחה אישית בדרך נשית, ליצור מרחבים של הקשבה, אמת ואותנטיות, קירבה ואהבה. בואי לקבל ולהעביר הלאה, ולקחת חלק בנתינה משמעותית. הקורס מאפשר  להשתייך למעגל הבוגרות ולעשייה שלנו כמעגל.
קורס מנחים ליוגה צחוק
החל מה 7 באוקטובר - ימי חמישי
קורס מנחים ליוגה צחוק בימי חמישי החל מ 10\10\7 בשעה 17:00-21:00 למשך חמישה מפגשים עם נועם לשם. קורס חוויתי ומהנה שיקנה לך את כל הכלים והידע הנדרשים להנחיית יוגה צחוק. תעודת הסמכה רשמית בסיום הקורס,חוברת הדרכה מפורטת,ליווי אישי,סטאז', אימון. הרשמה מראש.
פסטיבל צלילים מרפאים הראשון
9 - 8 באוקטובר
פסטיבל צלילים מרפאים ה -1 האירוע המדהים ביותר של השנים האחרונות, כאן,עכשיו... בואו לעוף איתנו! ב 8.10.2010, בחורשתא (ליד טבעון), פסטיבל צלילים מרפאים ה-1 יוצא לדרך. אנו שמחים ומתרגשים להזמינכם לאירוע אחר, חדש, שנולד ממש עכשיו. יום שלם של צלילים אחרים, הרכבים
פסטיבל מוזה ונשמה השביעי
9 - 8 באוקטובר
מוזה ונשמה פותח את מרחבו בבית אורן. פסטיבל מוזה - אירוע של התעוררות הרגשות הטובים ביותר בבני האדם, הערכה עצמית כביטוי של יצירתיות ואמנות. עקרונות התוכן של הפסטיבל: התעוררות והתרוממות הרוח, המעלה אותנו מעל הנדוש והשגרתי ועוזרת להתגבר על פחד המוות.
קורס בעיסוי הוליסטי עמוק (ריבאלאנסינג)
11 באוקטובר - 29 בנובמבר בימי שני
קורס בעיסוי הוליסטי עמוק, עפ"י שיטת ריבאלאנסינג. הקורס ייערך בת"א. קורס ערב 8 פגישות. בשלב ה-1 של שיטה, תלמדו עיסוי הוליסטי עמוק המשולב עם טכניקת "שחרור המפרקים". עיסוי זה מביא את המטופלים לרגיעה עמוקה ומשחרר עבורם את הגוף והמערכת הרגשית מתופעות של כאב ומתח.
תטא הילינג עם עימנואל לב
16 - 14 באוקטובר
עימנואל לב , ותיק המורים לתטא בארץ מזמין אתכם לסוף שבוע של ריפוי והגשמה. ביחד נלמד כיצד להיות שותפים מלאים ביצירת מציאות חיינו ולהביא ריפוי פיסי ונפשי עמוק לנו ולסובבים אותנו. עימנואל משלב בסדנאות גם ריברסינג, המסייעת בשחרור חסימות ויצירת איזון, ומעגלי שירה מקודשת
איסוף חלקיקי נשמה
15 באוקטובר
זו סדנה מלאה במטען אנרגטי מעצים המניעה אותנו לתחושת מלאות ונוכחות. החיים מרגישים לך כמו נסיעה עם מיכל דלק ריק? כל פעם שאנו חווים טראומות, פרידות או אכזבות כמו מוות של אהוב, פרידה במערכות יחסים או כל שינוי שאיננו רוצים שיקרה, אנו משאירים מאחור חלקים מהנשמה שלנו
כנס הסתיו של אושו ישראל
23 - 21 באוקטובר
כמיטב המסורת הידועה והמוצלחת של הכנסים והפסטיבלים של אושו ישראל, הפעם הכנס מורכב מ3 מתחמי סדנאות בנושאים של גוף ומדיטציה, תרפיה ויחסים ותנועה ונשימה עם מיטב מנחי הסדנאות של אושו בישראל, לצידם אירועים מרכזיים, בריכה, חופש והתכנסות חברים. ההרשמה בעיצומה!
סדנת שישי עם ניסים אמון
22 באוקטובר
לכל מי שרוצה ללמוד על חוקי הזוגיות הסמויים מן העין, על חוזים בין בני זוג שנערכים במודע ובתת מודע. בסדנה נלמד את תורת היסודות האנרגטיים וכיצד האש, המים, האוויר והאדמה משפיעים על הבחירות שלנו, האהבה שלנו והמריבות שלנו בזוגיות.
'לגעת בטנטרה' רזי האהבה - סופשבוע לזוגות
30 - 28 באוקטובר
לחוות את הזוגיות ברומנטיקה מחודשת. ללמוד את סודה של הדרך הטנטרית להתמיר אנרגיה מינית ולפתוח את הלב... להתמוסס יחד ברזי האהבה. אתם מוזמנים לסופשבוע רומנטי לזוגות בלבד ולהתחיל שנה באהבה ושמחה. סדנא יחודית ומומלצת לכל זוג!
רפלקסולוגיה שנה א' - קורס ערב
28 באוקטובר - 26 במאי 2011
רפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול טבעית, המבוססת על עיסוי וטכניקות לחיצה של כפות הרגליים, היוצרים השפעה על הגוף כולו. לכל איבר ואיבר בגוף אזור מקביל בכף הרגל. עבודה על אזור הרפלקס שבכף הרגל עוזרת לאיבר לתפקד טוב ובכך בעצם תומכת בתהליך הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.
פסטיבל נאטראז ה-11
13 - 11 בנובמבר
הפסטיבל המיוחד הזה בכפר הנופש מצוקי דרגות שמעל ים המלח, הזדמנות למפגש עם מנחים מעולים מהארץ והעולם, לחוות דברים חדשים או דברים אהובים ומוכרים. משפחת נאטראז' מזמינה אתכם ל-3 ימי של ריקוד מדיטציה ומפגש אנושי. אחרי עשר שנות נאטראז' הגיע הזמן לשנות משהו בדרך
פסטיבל נומיינד חנוכה - ריקוד יוגה ומדיטציה
11 - 9 בדצמבר
פסטיבל נומיינד ה-11 - לחוף ים המלח - המסיבות, המוזיקה, הסדנאות, הפינוקים בספא ובחוף הים, האוכל המדהים, האנשים המקסימים. חגיגה של 3 ימים עם מיטב המורים מהארץ שיעבירו לכם מיטב הסדנאות - מומלץ להקדים ולהרשם - ההרשמה בעיצומה והיא תסתיים מוקדם מהצפוי
יוגה ערבה
23- 21 באוקטובר
למשך סוף שבוע אחד, הערבה כולה תלבש יוגה. מתחמי תרגול של מיטב המורים מהזרמים השונים ייפתחו לאורך כל הערבה, מצומת הערבה בצפון ועד קיבוץ איילות בדרום, לאורך כ-200 ק"מ. בתי ספר ומרכזי יוגה רבים, תלמידים ומורים מכל רחבי הארץ יגיעו ויתרגלו יוגה יחדיו.
שעועית אזוקי בסיסית
במטבח עם זהר ואביטל
קטנה אך ממזרה. שעועית האזוקי מהמזרח הרחוק טעימה וקלה להכנה וגם פחות "כבדה" עבור מי שרגיש לקטניות
החצב מבשר את בוא הסתיו
המלצת השבוע - מני נחמן
ביום חמישי 30/9 שעה 17:00 ניפגש במתחם השריון בלטרון ונצא לטיול רגלי בעקבות החצבים, אל אזור מנזר השתקנים ואל הגבעות של נווה-שלום
תחזית הורוסקופ
קרני צור
השבוע השמש נמצאת במזל מאזניים, ובשל כך כולנו מושפעים לא מעט מן המזל הזה. המאזניים הם סמל הצדק והם יוצרים אשליה שמדובר בסמל של איזון, אך למעשה ההיפך הוא הנכון! המאזניים הם מאוד לא יציבים ולמעשה כל תנודה קלה, כל משקל קטנטן לכאן או לכאן, מטה את הכף, מנדנד את המאזניים ומפר את שיווי המשקל.
האוצר נמצא בחצר ביתך
רונלי פלד
יש לי קושי רב עם הרפואה האלטרנטיבית לפעמים אני רואה מטפלים אלטרנטיביים שלוקחים לעצמם חרויות מוגזמות ומסכנים מטופלים.
זה לא צריך להיות מושלם
מיכל גזית - בלוג
השאיפה לשלמות גורמת לנו לכך שאנחנו מעכבים חלומות כי התנאים עוד לא הבשילו, חונקים את אש היצירה מתוך צורך להתקבל, לזכות באהדה ולהיות מקוריים, ולא משחררים דברים, כי עוד לא לגמרי סיימנו אותם
סירה ריקה
יעל צבעוני
החיים מתנהלים ופתאום, בום. נפגענו ממשהו. ממישהו. הוא אמר משהו מעליב. אנחנו כועסים עליו. איך הוא מעז? ועוד אחרי כל מה שעשיתי בשבילו? מה היה קורה אילו היינו מגלים שמה שפגע בנו לא באמת קיים? בבודהיזם מדמים זאת לסירה ריקה.
ג'יבריש
אלכס סטרניק
ג'יבריש השפה הכי אוניברסלית בעולם, שפת כל הילדים עלי אדמות לפני ש"חכמת השכל" מתפתחת. אי אפשר לריב בה, להתווכח בה, לשנוא בה או לבנות כלי נשק
חשמל זורם בכפות ידיך...
נעמה מססה -טננבאום
מגע בחיי היום יום שלנו הוא נדיר ומוגבל. פיתחנו לעצמנו אורח חיים עמוס ומסוגר שגורם לנו להיות מנותקים מהצרכים שלנו הרבה פעמים. כמה מכם באמת הולכים לקבל טיפול במגע כלשהו ע"מ לשמור על הגוף ועל הנפש באופן קבוע?
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|