חדשות NoMind גליון 194 22.06.09 מידע על סדנאות, מאמרים ובלוגים
דף הבית
"עבודה זה אחלה גראונדינג"
(מיאו צה טונג-סטן המאה העשירית)

שיחק לי מזלי והייתי שותף להפקה של פסטיבלים רוחניים. למה מזל? כי כשאתה מפיק ארוע מורכב כמו פסטיבל אתה עסוק כל היום בכיבוי שריפות וקבלת החלטות חשובות בלחץ. הרבה פעמים החלטות שכרוכות בבטיחות של קהל גדול, וטעויות שם עלולות להוביל לאסון ממשי.

המזל שלי שזה היה מוגדר פסטיבל רוחני, אז היה ברור שלחץ ועצבים הם לא אופציה. היה ברור לי שאני צריך ללמוד לעשות את הדברים בשמחה וברוח טובה (למעט משברים סבירים) כי אחרת כל הענין הוחמץ. עכשיו כשאני בסרט אחר לגמרי אבל עם מאפיינים דומים (הפקת מחנה קיץ לא מאוד שונה מפסטיבל נאטארז' זה רק נמשך חודשיים ולא סופשבוע...) אני קוצר את הפירות של האימון ההוא.

הידיעה הזו, שלדברים יש את הקצב שלהם, שיש משימות שלא יושלמו למרות שחובה להשלים אותן זה לא סוף העולם, וכן הלאה. היכולת להתמודד עם עשרים משימות במקביל ורשימות אינסופיות של דברים שעוד לא טופלו. אני אוהב את המחשבה שמי שאני עכשיו היא תוצאה של כל הדברים שהייתי עד עכשיו, שהכל איכשהוא נצבר ויחד עם זאת מתחדש כל הזמן. זה לא רק ענין רוחני, זה עוזר לי לשלם שכר דירה!

מודטי כל העולם, אינשאללה יהיה טוב.
שרן
לתגובות בבלוג של שרן

  > פרסום באתר: 054-5489148, 03-6244115 > ליצירת קשר
  > הדר - מנהל התוכן: > ליצירת קשר ושליחת מאמרים

סדנת Who Is In
29 ביולי -1 באוגוסט
סדנת Who Is In  ‏מבוססות על שיטה פשוטה, יעילה ורבת עוצמה המאפשרת לנו לחתוך את כל הסיפורים, האמונות והדפוסים שאנו רגילים אליהם ולהגיע למפגש ישיר עם עצמנו - חוויה מדהימה של שיבה הביתה וקבלה מחדש את עצמנו והעולם. הסדנא תתנהל לאורך שלושה ימים, בסביבה מקצועית ותומכת.
קורס הכשרת מאפשרים
14 באוקטובר
מסלול תעודה דו-שנתי להכשרת מאפשר רב-תחומי בשיטת "העבודה" שיטת העבודה של ביירון קייטי הינה שיטה רבת עוצמה לשחרור ממחשבות שגורמות סבל ומתח. מסלול תעודה דו -שנתי הנותן הכשרה מעמיקה לגבי מקצוע האפשור ותפיסת העולם שעומדת מאחורי השיטה של ביירון קייטי
פסטיבל אושו ישראל
2-4 ביולי
אירוע עם קונספט ייחודי שמשלב בין כנס איכותי במשך היום עם כ6 מנחים מחו"ל וכ30 מנחים מישראל בסדנאות והרצאות ב6 מתחמים בנושאים שונים לבין פסטיבל עם הופעות מרכזיות של אברהם טל, אמיר יעקובי מהטרייבל דאנס, גיל רון שמע מסיבות, ריקודים ומפגש. מכירת הכרטיסים בעיצומה.
6 ימים ביולי - הסדנה!
20-25 ביולי
אנו מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה, ומנוחה. יוגה , פילאטיס , מדיטציות ועיסויים. 6 ימים של שכרון חושים, בשמורת הטבע צ'יראלי, שבטורקיה. להתארח בתנאים נוחים, לאכול מצויין, לרבוץ על חוף הים, לשחות בברכה, ולהצטרף לטיולים, חוויה שלא הכרתם...
חופש מאוכל® - מתחילים לרזות מהראש
23 ביוני
רוצים חופש מאוכל? רוצים שיחרור מאכילה רגשית, השמנה והתעסקות-יתר עם אוכל אכילה ומשקל? עם סדנת חופש מאוכל מתחילים לרזות מהראש! לומדים לחשוב כמו אדם רזה, להגמל מאכילה ריגשית ולאכול מהכל בהנאה לפי צרכי הגוף באופן טבעי ומדויק! ולהגיע למשקל רצוי- באהבה
שישי -תרגול מדיטציות ברצף-בהנחיית רישי
26 ביוני
בשישי הקרוב! יום מדיטציות ברוח אושו במרכז לנשימה ומדיטציה ברמת אפעל.נתנקה ממחשבות מטרידות ונהנה משלווה הפנימית, מהחברים והמקום. הזדמנות נהדרת להתנסות במגוון מדיטציות דינאמיות ושקטות. וב 29/6 ערב הכרות לקראת סדרת מפגשי נשימה חדשים..מומלץ לכל לב:)
קורס אינטראקציה לחיזור הוליסטי
26-27 ביוני
האם יצא לך לתהות מדוע נשים פועלות כפי שהן פועלות כשהן מחוזרות על ידך? האם גם לך היו חוויות של אכזבה, כעס, תסכול או חוסר אונים לאחר ניסיונות חיזור שלא הצליחו? האם לא היית רוצה ללמוד את שפת החיזור הנכונה והיעילה בעזרתה תוכל לחזר בהצלחה אחר כל אישה שתבחר?
מעגל שירת עולם בצ'אנדרה יוגה
27 ביוני
במעגל נשיר יחדיו שירי תפילה, קדושה, והודיה מרחבי העולם – בעיברית, אנגלית, סנסקריט ופורטוגזית, בהאג´נים ושירה מהמזרח, ועוד. המסע המוזיקלי של הערב ינוע בין מקצבים איטיים למהירים, בין שלווה להתרוממות רוח, ובין מדיטציה לאקסטאזה.
הפשטות שבאלוהות
30 ביוני
הפשטות שבאלוהות. סדנת תיקשור חי, הפעלות תדריות ופתיחת קודים בדי.אנ.אי לקראת 2012 עם ארג'ונה.מטרת הקורס הינה ליצור קבוצת שליחים בעלי שדה אנרגטי, תודעתי ורגשי ויכולת השפעה מועצמת על המרחב הסובב אותנו.

מפגש חוויתי עם המאסטר הילר ג'ף לוין
1-4 ביולי

פעם‮ ‬נוספת,‮ ‬נפתחת‮ ‬בפניכם‮ ‬האפשרות‮ ‬לפגוש את‮ ‬המאסטר‮ ‬הילר‮ ‬ד‮”‬ר‮ ‬ג‮’‬ף‮ ‬לוין מקנדה, המגיע בקרוב לישראל. במפגש ייחודי זה, נתחיל בתהליך הבאת שינוי לחיינו דרך שיטת LIFE ALIGNMENT בטכניקת BAT וכרטיסי וורטקס.

סדנאת "חיבור נכון לרצון"
2-4 ביולי
סדנאות חיבור נכון לרצון מתקיימות בסופ'ש של ירח מלא במקומות קסומים בטבע. הרצון היא החלק הטבעי שבנו והיא הביטוי של אמא-אדמה בתוכנו, האנרגיה המניעה שלנו. בסדנא נלמד להתחבר אל רצוננו האמיתי, לנקות את הדפוסים שמונעים אותנו מלהיות, ולחזור אל הנביעה המקורית שאנחנו.
מפחד לאהבה חלק 1
2-4 ביולי
טעות נפוצה היא לחשוב, כי ההפך מאהבה זו השנאה. אך למעשה אין זה נכון, ההפך מאהבה זה הפחד. הוא זה שלעיתים קרובות מוביל את מהלך חיינו, מונע מאיתנו לחיות באמת וכנות עצמית. בסדנא נתחבר לאנרגיה של אומץ לב אמיתי להפתח אל החיים ולהעז להתקרב לאהבה על אף מכשולי הפחד.
אש אשה ואהבה 2
9-11 ביולי
האנרגיה המינית כשהיא משוחררת, יכולה להעניק לנו אורגזמות מדהימות, אך גם לפתוח את ליבנו, להעיר את השמחה והאומץ, לחזק את הערך שלנו, לבטא את היצירתיות, החוכמה והיצרתיות ושבנו. בעצם לממש את הכוח שלנו כנשים. בסדנה זו, נחגוג ונכיר יחד בעוצמה האמיתית של כל אחת מאיתנו..
מפחד לאהבה חלק 2
9-11 ביולי
מיניות היא המורשת הטבעית שלנו, היא האנרגיה המניעה אותנו קדימה. במהלך החיים אספנו כל מיני אמונות הקשורות לכך בעיקר בגיל ההתבגרות. בסדנה זו נצית את אותה האנרגיה ונחקור את אותן ההטבעות והאמונות, נחווה את המניות בכל מיני צבעים מתוך מודעות אהבה ומדיטציה.
קורס קיץ וקורס מורים בהאנגר אדמה
13-30 ביולי
ליאת דרור, ניר בן גל הלהקה מזמינים אתכם ל 2 קורסים מיוחדים בהאנגר אדמה. קורס קיץ – 5 ימים של ריקוד אינטנסיבי, תנועה ומחול. קורס מורים – קורס ללימוד השפה התנועתית, מפגש מיוחד בנקודת החיבור בין למידה, הוראה וריפוי.
להיות טנטרי - סדנת טנטרה עם סמבהבו
22-25 ביולי
זו הזמנה לחקור מימדים בלתי נודעים של אהבה.. סמבהבו חוזר לארץ ביולי ומזמין אתכם לסדנא בת 4 ימים החוקרת לעומק את המהות הטנטרית ככלי לחיים דרך עבודת גוף, ביו-אנרגיה, טכניקות של מדיטציה, קול ותנועה, בנושאי מיניות, אהבה, תקשורת וטרנספורמציה.
סדנת הפריימל בהנחיית פוג'ה
28 ביולי - 1 באוגוסט
סדנת הפריימל היא מסע, מסע אל עבר הילדות, על מנת להבין ולגלות את ההתניות, הערכים, ההרגלים, הפחדים, רגשות האשם ודפוסי ההתנהגות שנטמעו בנו אז ומשפיעות עלינו עד היום בניהול חיינו הבוגרים. תהליך אינטנסיבי, רגשי ומשחרר שיוצר את הבסיס להתחלה חדשה, בהנחיית פוג'ה
טנטרה-האהבה העילית
30 ביולי - 1 באוגוסט
זה הזמן להתחיל במערכת יחסים אינטימית עם עצמך ולזמן אל חייך את דרך הטנטרה.לחוות את העצמי הקיים והנוכח. לאפשר לגוף לנשום עמוק אל שורשי האנרגיה הטבעית הטמונה בכל אחד ואחת איתנו. סובודהי, תרפיסטית בינלאומית, מגיעה אל מרכז 'לגעת בטנטרה' לסדנת סופשבוע ייחודית
סדנה עם ניסים אמון ביוון
4-12 באוקטובר
זהירות: סדנה זו עלולה לשנות את חייך לטובה..  סדנת הדגל של ניסים אמון בסוכות. הסדנה תתקיים בשפה העברית, כל סידורי הטיסה יעשו במרוכז ע"י נומיינד. סדנת Walking through Walls בהנחייתו של ניסים אמון מתקיימת באווירה הקסומה של מרכז טאו'ס, באי פארוס שביוון. ההרשמה בעיצומה.
הר הרוח באיזור אבו גוש
טיול השבוע: מני נחמן
ניפגש ביום שישי 26/6 בשעה 08:30 בבוקר בחניה של הר הרוח. נכנסים לאבו גוש ופונים על פי השילוט ליישוב נטף. לאחר כק"מ אחד נמצא שילוט להר הרוח שמאלה. נמשיך בדרך עפר טובה לכל רכב ומסומנת בכחול כשבע מאות מטר עד לנקודת המפגש.
כנפיים דקות
צילום: ענת לידרור
קסם הכנף, קסם השפירית, קסם העדינות השברירית. כנפיים דקות נוצצות.
בשקט בשקט...
מאת: בת-אל
כשהמים במעיין התודעה נהיים צלולים יותר מתחילים גם לעלות להם המשקעים מהקרקעית, מה שנקרא סנקרות. אלו דפוסי התודעה העתיקים שלנו המשפיעים על תודעתנו, האחזויות עתיקות המנהלות אותנו בדרכים לרב לא מודעות.
עלייתו ונפילתו של כוכב
מאת: אסנת ידגר
מה קרה לדודו טופז? ניתוח טיפוס 3 מתוך 9 הטיפוסים של האניאגרם. רמות התפקוד השונות, הבורות שהוא עלול ליפול לתוכם ושביל הצמיחה שלו. פחד בסיסי: להיות חסר ערך, לא שווה. (שידחו אותם) תשוקה בסיסית: להרגיש בעל ערך, מקובל ונחשק (שיקבלו אותם) ברמה הגבוהה - "מצליחן מעורר השראה"
התכונות של מאסטר טוב
מאת: וונג קיו קיט
לזכות במאסטר טוב היא ללא ספק ברכה אדירה בקונג פו, טאי צ'י צ'ואן וצ'י קונג. מדריכים בינוניים מאוד נפוצים בימינו, חלקם אפילו מתחילים ללמד אחרי שהשתתפו במספר סמינרים של סופי שבוע. מציאת מאסטר מעולה, לעומת זאת, היא כמו למצוא יהלום בשק חיטה.
התמודדות עם פחדים בציורי ילדים
מאת: מיכל וימר
בציורים, ניתנת לילד האפשרות להתבטא באופן חופשי, ופחות מושם דגש על חוקי ההתבטאות והכללים. הבחירות שהילד מבצע בציור, מושפעות ממצבו הפיסי, המנטאלי והרגשי ופחות מהצורך לעמוד במשימה שהוכתבה מגבוה ( בשונה מהליכי לימוד הכתיבה).
כעס, סליחה וניסים
מאת: מיכל רון
משום שכעס הינו 'רגש משני', המופיע כתגובה אוטומטית להופעתם של פחד, כאב, או מצב של חוסר אונים, הוא מופיע כמעט תמיד בנסיבות רגשיות מורכבות, כאשר הוא מלווה ברגשות נוספים, ודבר זה מקשה על ריפויו. כדי לרפא כעס, אם כן, יש ראשית כל לבודד אותו. את זאת ניתן לעשות על-ידי רשימת כל הרגשות שאנחנו מרגישים, בנוסף לכעס – לדוגמא: כעס, עלבון, פחד, בלבול, ועוד.
האומץ ללכת בדרך חדשה
מאת: רוני זוהר שרעבי
האומץ ללכת בדרך שעוד לא הלכת בה, מתחילה בללמוד לחשוב מחשבות שונות ממה שחשבת עד היום, שעשויות לפתוח לך דרך חדשה לעשייה אחרת שתפגיש אותך עם הזדמנויות חדשות.
מידע לפרסמים| מעוניין לכתוב בפורטל| כניסה למפרסמים| צור קשר| מי אנחנו| טל: 03-6244115|